Alttakini Tahmin Et

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Eglence amacli konudur. Oyun soyle oynaniyor, sizden sonra konuya cevap verecek kisi hakkinda bir tahminde /varsayimda bulunuyorsunuz. Cevaplayan kisi tahminin dogrulugu hakkinda meraki gideriyor ve o da bir sonraki kisi icin tahminde bulunuyor.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Doğru. Kendimi severim :D
Alttaki iyi bir majisyen olma yolunda hızla ilerliyor.
Tam içimden geldi yorumu okumadan cevap yazmak ama bugün yazdığım için bilemedim o an.. İyi bir majisyen olma yolunda değilim ne yazıkki ama bazen sinirlerimi zıplatan insansıların karşısında düşünmüyor değilim.
Alttaki maji dışında alanlara kaymış gibi bu ara, spora başlamayı düşünüyor tekrar ona eşlik edecek arkadaşlarıyla.

HiddenGhost

Kayıtlı Üye
Tam içimden geldi yorumu okumadan cevap yazmak ama bugün yazdığım için bilemedim o an.. İyi bir majisyen olma yolunda değilim ne yazıkki ama bazen sinirlerimi zıplatan insansıların karşısında düşünmüyor değilim.
Alttaki maji dışında alanlara kaymış gibi bu ara, spora başlamayı düşünüyor tekrar ona eşlik edecek arkadaşlarıyla.
Dogru. Spora baslamayi dusunuyorum arkadaslarim cagriyor 😁 Bide son 2 aydir veremedigim 3 kilo fazlam var 😑

Alttaki bu aralar zayiflamaya calisiyor.

[XTR] Similar Threads