17.03.2013 Gizlimabet Ankara Buluşması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ikbal1505

Guest
Ankara'da olduğuma göre buluşma için hazırım. :D Emeği geçenlere teşekkür ederim. :nopity: İmkanı olan varsa mutlaka gelsin diyorum. Hepinizle tanışmak isterim. Sevgiler. :)

sehvayil

Kayıtlı Üye
Gelemeyen arkadaşlar için güzel anlardan bir kaç kare çekip paylaşalım derim. Güzel olmaz mı sizce?

Keira

Moderator
gelemeyen arkadaşlar için güzel anlardan bir kaç kare çekip paylaşalım derim güzel olmaz mı sizce?

Sayın üyemiz, Sayın Embriyo bu konuda bir açıklama yapmıştı. Bir kaç sayfa geri gidip bakarsanız görebilirsiniz.
İkbal1505 hoşgeldin. :)
3 gün kaldı. Gelebilecek tüm üyelerimizi bekliyoruz. :)

sehvayil

Kayıtlı Üye
Sayın üyemiz, Sayın Embriyo bu konuda bir açıklama yapmıştı. Bir kaç sayfa geri gidip bakarsanız görebilirsiniz.
İkbal1505 hoşgeldin. :)
3 gün kaldı. Gelebilecek tüm üyelerimizi bekliyoruz. :)
Çok özür dilerim. Ben görmedim sayın Embriyo'nun mesajını.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Evet 3 saat sonra Ankara yollarına koyuluyoruz,hava şartlarına inat. Bugün resmen kış geri döndü İstanbula'da ama pilavdan dönenin kaşığı kırılsın demiştik bir kere:)

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Ankara'da pek farklı değil desem yalan olmaz. Ama pilav konusunda sana katılıyorum Lavander, bu sefer şeytanın bacağını kırdık...:sifone:

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
Balıkesir' den kimse var mı? Ben bunu çok merak ediyorum. :D

sun shine

Kayıtlı Üye
Eğer bir İstanbul toplantısı yapmaya karar verilirse, elimden geleni yapıp geleceğim. Çünkü katılamayanları da tanımak istiyoruz. :)

Ankara toplaşmasıyla, toplaşma sezonu açıldı artık. İstanbul'a da bekliyoruz bütün mabet üyelerini. (Kendimi bir anda Gizli Mabet İstanbul Temsilcisi olarak hissettim) :)

vasilias

Kayıtlı Üye
ankara dışından gelecek arkadaşlar, pazar günü ankara oldukça soğuk olacak sıkı giyinin derim

patrick

Kayıtlı Üye
Son bir gün ve ben çatlamak üzereyim. Yemin ediyorum şimdiden saçmalamaya başladım. '' Bir şeyler götürsem mi acaba? Eli boş gitmekte olmaz ki canım. Ben en iyisi kısır yapayım. Aslında zamanım var su böreği mi yapsam?'' Merak etmeyin ellerimi bağladım oturuyorum kimse benim bir heyecanla giriştiğim yemekler yüzünden zehirlenmeyecek. :willy_nilly: (Kadınbudu da olur ama taşınmaz ki) Ben çareyi buldum buluşma gününe kadar siteye girmeyeceğim. Herkesle orada görüşürüz sizleri çok ama çok merak ediyorum. :)

DARKKING011

Kayıtlı Üye
Biletimi aldım yarın Ankara'da olacağım pazarda etkinliğe katılacağım inşallah :)

l'esprit

Kayıtlı Üye
İnsanlar başka şehirden gelmek için çabalıyor ben bir vasıtayla gidebileceğim, aynı şehirdeyim tamda o gün o saatte bir toplantıda zorunlu görevlendiriliyorum. Aman ne güzel, kısmet diyip susup oturuyorum yapacak bir şey yok :/

dexter

Elit Üye
Bodrum çöreği yapacağım sizlere.:):) Önceden denemede yaptım umarım beğenirsiniz.:) Acayip şekilde heyecanlanıyorum. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...