zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası etnik

aks123

Kayıtlı Üye
ben mesajda attım akdivasyonda yaptim hala olmuyor indirmiyor

febrca

Kayıtlı Üye
indirmeme izin vermiyor bunun için ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz?

nuriş

Kayıtlı Üye
1 haftadır rejime girmeden nasıl zayıflarım diye düşünüyordum çünkü rejim psikolojisine girince canım normalden daha çok yemek istiyor bu mp3 görünce ne kadar sevindiğimi tahmin edersiniz artık:hurray:

acubucu

Kayıtlı Üye
çok ilginç resim dosyası iniyor ?

İndirirken mi yoksa dinlerken mi sorun yaşıyorsunuz.

resim dosyası iniyor !

yaptım çözdüm ihi :))) ama daha onu dinlemeye sıra gelmedi... bir de bişi sorcam bu bwgen dosyasını içindekiler çook uzun.... arada kesilse bir sorun olur mu bana resmen daral geliyorda...

Bunu dinlerken evde oğlumda oluyor acaba onun iştahını kesermi bu mp3 merak ettim.

bari

Kayıtlı Üye
müzik dosyası çok hoş Sultan's of the dance gibi... :=)

acubucu

Kayıtlı Üye
dinleyen herkesin iştahı etkilenir bence... tabi doğru çalışıyorsa...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
dinleyen herkesin iştahı etkilenir bence... tabi doğru çalışıyorsa...
Özellikle bu konuda farklı başlıklardaki diğer mesajlarınızda da iğneleyici ifadeler olduğunu gördüm. İğnelemek yerine bir bilginiz veya bir şüpheniz varsa bunu açıkça ifade edip, paylaşırsanız daha samimi olur ve bir pürüz varsa daha rahat düzelir sanırım.

La-edri

Kayıtlı Üye
Birinci paylasimdan sonra bunuda indirdim, bu daha güzel gibi geldi bana,ama ilk paylasimin etgilerini gördüm.. cok tesekkür ederim

acubucu

Kayıtlı Üye
Özellikle bu konuda farklı başlıklardaki diğer mesajlarınızda da iğneleyici ifadeler olduğunu gördüm. İğnelemek yerine bir bilginiz veya bir şüpheniz varsa bunu açıkça ifade edip, paylaşırsanız daha samimi olur ve bir pürüz varsa daha rahat düzelir sanırım.

zaten bilgimi de paylaşmaya çalışıyorum ki sizlerle... diğer mesajlarımı da iyice okursanız.

acubucu

Kayıtlı Üye
zaten bilgimi de paylaşmaya çalışıyorum ki sizlerle... diğer mesajlarımı da iyice okursanız.

beynin var olan beta dalgalarını alfa boyutuna çıkaran türde titreşimler yayan dalgalar içerir bu tip çalışmalar. bu herkese etki eden türde çalışmalardır. kimisi direk hisseder kimisi daha geç.... bu da çakranın tıkalı olup olmadığı ile ve alıcının yaşam seviyesi ile ilgildir. kimi dinlerken algı çakrası olan 5. çakrada ki atışlarla hareketliliği hisseder,kimisi kalp çakrasında sıkıntı,nefes darlığı yada parmaklarda hafif iğnelenme ile hissedebilir.kafa derisinde iğnelenme hissi de olabilir. örneğin ben sizin verdiğiniz linkteki telkini dinlerken bunu hisettim. burada yayının alıcıyı ne kadar süre etkilediği de önemlidir. eğer evinizde tarif edilen süre zarfınca dinleyecekseniz evde var olan kişilerde bundan etkileneceklerdir.
çocuğunuz 7 yaşın altındaysa normalde sizden daha fazla etkilenir. çünki normal gelişim gösteren bir çocuk 7 yaşına kadar bütün çakralarını neredeyse tam kapasite ile çalıştırır. öğrenme tam etkisi ile devam eder.7 yaşından sonra alıcı çocuk hayatı ,yaşam koşulları,aile yapısına göre etkilenir.

acubucu

Kayıtlı Üye
uzmanlıkla ilgili soruyu kastediyorsanız eğer gerçekten bunu merak ettiğim için sordum... etkin sistemlerin linkleri ve bilgilerini paylaşıyorsunuz.
mental ve ruhsal düzeyde doğru etkilenme ve doğru paylaşım gerçekten çok önemlidir.