zayıflamak için bilinçaltı ses dosyası etnik

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
aslında sorun yok gibi görünüyor ama,bir kezde sağ tıklayıp "hedefi farklı kaydet" seçeneğini deneyebilirsiniz

Adramelech

Kayıtlı Üye
Üyeliğim aktif olmadığındanmış. Teşekkürler. Bir de bunların sadece new age olanı çıksa...

Adramelech

Kayıtlı Üye
Evet aradım ama o new age metal. New age i çok severim ama metal gerçekten kafamı ütülüyor ve benim açımdan dinlenebilir değil. Yine de teşekkürler.

anatoliaaa

Kayıtlı Üye
ben yeni üye oldum. üye olmama rağmen indirme yapamıyorum.yardım...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tekrar deneyiniz üyeliğiniz aktif

htc_gzm

Kayıtlı Üye
Çok güzel bir müzik. Teşekkür ederim. Nerden buluyosun böyle şeyleri harikasın Urum.

schutze07

Kayıtlı Üye
Şimdi ben zayıflama için olan bilinçaltı ses dosyalarının üçünü de dinliyorum, depresyon için olanı da aynı şekilde. Benim sorum üç parçada da ayrı ayrı telkinler mi vardır yoksa üçünde de farklı mıdır?

Ailuros

Banlı Kullanıcı
şimdi ben zayıflama için olan bilinçaltı ses dosyalarının üçünü de dinliyorum depresyon için olanı da aynı şekilde benim sorum üç parçadada ayrı ayrı telkinlermi vardır yoksa üçündede farklımıdır?

Sadece müzikler farklı isteyen sevdiği müzik türüne göre dinlesin diye Urum 3 ayrı müziğe aynı telkinleri kullanmıştır.

AkeLdan

Kayıtlı Üye
Ben indiremiyorum sanırım. Gif dosyası olarak indi ve çalıstırmaya kalktığımda internet sayfası açılıyor ama o da boş sayfa. Beceremedim sanırım. Yardımcı olur musunuz?

Ailuros

Banlı Kullanıcı
ben ındıremıyorum sanırım.gif dosyası olarak ındı ve calıstırmaya kalktıgımda ınternet sayfası acılıyor ama o da boş sayfa..beceremedım sanırım.yardımcı olur musunuz?

Sayfayı explorer'da açarak tekrar indirmeyi denemenizi öneririm.

aress

Kayıtlı Üye
Mp3'te ki duyamadığımız sözler Türkçe mi?

Şiran

Kayıtlı Üye
Valla tatlıyı unutsam yeter :D evde un-şeker-kakao olmasın hemen bir browni çıkartıyorum :D Yarın sabah başlayacağım... iyi gelecek biliyorum

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Valla tatlıyı unutsam yeter :D evde un-şeker-kakao olmasın hemen bir browni çıkartıyorum :D Yarın sabah başlayacağım... iyi gelecek biliyorum
İyi gelecek biliyorum.... İşte bu cümleniz yeterli olumlamayı konsantrasyonu verir size, altın kuralı yakalamışsınız, inancınız tam olacak...:hurray: