gizlimabet.com Nasıl keşfettiniz?

freakfelon

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
sam winchester pşisik yetenekler gerçekten varmı diye araştırdım bir forumda diğer bir site tavsiye edilmişti herkez biliyordur sanırım o siteyi zaten reklam yapmıyicam :D sonra google amcaya sorunca 2 bir site varmış görmüş olduk daha bir genişmiş meğersem ^^

RyanCooper

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Arama motoruna "parasikoloji forum" yazarak. :)

b0n3s

Kayıtlı Üye
Esmalar la ilgili bilgi edinirken kesfettim

hopefull06

Kayıtlı Üye
Çok bunaldığım bir dönemde google amcaya sorular sorup dururken tesadüfen keşfettim, ilk bir kaç gün arşivde takıldım, sonra üye oldum.. İyikide oldum, çünkü burada doğru bildiğim yanlışları, yanlış bildiğim doğruları öğrendim ve halende öğrenmeye devam ediyorum..

codzombi

Kayıtlı Üye
birilerinin önermesiyle kurulduğu yıldan beri biliyordum ama 2011 yılında üye oldum. 2011 yılından önceki yıllarda bi üyeliğim vardı ama hiç hatırlayamadım o yüzden yeni üyelik açtım. hiç yorum yazmadığım için unuttum sayılır.

Gangster

Banlı Kullanıcı
ismini vermek istemediğim bir forumda, bir arkadaş konu açmıştı piskolojik rahatsızlığı ile ilgili, şöyle. gizlimabetteki abilerime sordum şöyle vs dediler diye. bende gizli kelimesini duyunca merak ampulleri yandı. google yi açtım enterledım vs vs :D

Parpsikolog

Kayıtlı Üye
Bir zamanlar vampirliğe ilgi duymuştum sonra "vampire dönüşmek için büyü" diye bir konu gördüm bu sitede. :) Konulara falan baktım buradaki insanların benim ilgi duyduğum konulara ilgi duyması güzel bir şey diye düşünüp üye oldum. :)

Ajjta

Kayıtlı Üye
Bir şeyler araştırıyordum ''Aşık olunan bir kişinin rüyasına girmek'' adlı bir yazı gördüm, çok ilgimi çekti, siteye 3-4 kez girip tekrar okudum ve sonra diğer yazılara da hep baktığımı anlayınca mabede üye oldum.

birtutamavi

Kayıtlı Üye
Son zamanlarda parapsikolojiye merak sardım. Google dan yazıp araştırırken siteye girdim ve bir daha da çıkamadım :)

Kupaslı

Kayıtlı Üye
Tesadüflere inanmam. Bu siteyi bulmam gerekiyormuş ve buldum :)

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Astral seyahati araştırıyordum. Bende anlamadım bir baktım kayıt olmuşum. İlginç, insanı çeken bir enerjisi var bu sitenin.

Rapİ

Kayıtlı Üye
Bir konu ararken googlede rastladım.

Semar

Kayıtlı Üye
iç rahatlatıcı bir dua ararken buldum :) tesadüf yok doğru yerdeyim :party:

milenka

Kayıtlı Üye
Birkaç hafta önce tarot baktırdığım kişi, aileme 1990'lı yıllarda büyü yapıldığını ve etkisinin daha yeni azalmaya başladığını söyledi. Verdiği detayların doğruluk payı olduğu için itibar ettim, yoksa "aman bize kim büyü yapacak ki" derdim.

Google'da büyü konusunu araştırırken de Gizli Mabet'e denk geldim ve konular çok ilgimi çekti. Yapısal olarak bu tür konulara kafa yoran, ilgi gösteren ve okuyan biriydim spiritüel konularda ama burası daha da farklı bir boyutta.

Büyü yapılıp yapılmadığı konusunda somut bir adım atmadım ama bugünlerde sık sık bilgilenme amacıyla burayı ziyaret ediyorum. Urum'un kitabını sipariş ettim bir de, bugün yarın elime ulaşacak, merakla bekliyorum :)

Almastad

Kayıtlı Üye
İş
Tahmin
Tabi ki teknolojinin nîmetinin web aracılığı ile. Yalnız pek gizli olduğu söylenemez, zira bulmam zor olmadı :)

Zaris

Kayıtlı Üye
İş
Web Tasarım
son haftalarda astrolojiye inancım çok arttığı için faldır bilmem nedir epey araştırır oldum. sonra tarot falına merak sardım. bir arkadaşım tarota merak sardıysan şu siteye gir üye ol abi o işi mekanı orasıdır dedi. bende eyvallah dedim girdim. hakkatende çok güzel bir ortam var paylaşımlar müthiş. adminler modlar bu işlerin gerçekten piri olmuş.

soru sorarken biraz çekiniyorum biri bir anda çıkıp "araştırma yapmadan sormayın sitede zaten" mevcut diye ama olsun :D herşey için teşekkürler.

Luccinda

Kayıtlı Üye
Yaşanmış Paranormal hikayeler ararken keşfettim.Aslında o sıralar üye oldugum başka birsite vardı. Burda üyeliksiz tek sayfa okuma imkanından sonra söylene söylene üye oldum =) Hatta üyelikten sonra soka girdim, sanki burda heryer heryerdeymiş gibi nekadar dağınık bir site die içimden geçirirken , bi baktım bağlanmışım siteyemeger dağınık bakan benmişim. Konuyla ilgisi yok ama belirtmek istedim ben bence bu sitede ki yöneticiler üyelere karşı gerçekten anlayışlı ellerinden geldigince yetiştikleri kadar dönüşler saglıyorlar ve üyelerle sanki dalga geçermiş gibi tepki ve davranışları yok benim ilk dikkatimi çeken ve burayı sevmemi saglayan nedendir bu.