gizlimabet.com Nasıl keşfettiniz?

Müstemi

Kayıtlı Üye
İş
Ön Muhasebe & Raporlama
Yaklaşık 4 sene önce, bedensiz varlıklar ile ilgili araştırmam sonucu burdaydım. Ama kalite ve disiplininden ödün vermeyen seviyeli bir forum olarak varlığını sürdürmüş olan nadir bir site olduğunu belirtmek isterim. Ben nasibim neticesinde burada olduğuma inanıyorum, ve burayı seviyorum.

deuce

Kayıtlı Üye
Araştırdığım konuların hep bir şekilde burada olması dikkatimi çekti, bu durumda üye olmam kaçınılmazdı.
Bu konu aracılığıyla da kuruculara, moderatörlere ve bütün üyelere çok teşekkür ederim çünkü her paylaşım zihinlerde yakılan yeni bir mum gibi değerli.

bittersweet

Kayıtlı Üye
Google'da araştırma yaparken karşıma çıktı. Tesadüflere inanırım. Burada bir şekilde olmam gerekiyodu ve en ihtiyacım olduğu dönemde karşıma çıktı. Üye olmam kaçınılmazdı. Tüm sorularımın cevaplarını rahatlıkla bulabildiğim bir kaynak ve bilgi hazinesi burası. Kuruculara ve üyelere teşekkür ederim.

Ashina

Kayıtlı Üye
Kafamdaki çılgınlıkları bir arkadaşıma anlattığımda 3 forum adı verdi bak bunlara diye. Oradan işte :p

ZeberuS

Banlı Kullanıcı
Rüyamda gördüm :) Bilmiyorum sanırım Havvas sayesinde yolum düştü

boristanblue

Kayıtlı Üye
Başıma gelen ilginç olayları google da araştırırken karşıma çıkan 3 siteden biri, buradan üyelik aldım ve burada olmaktan mutluyum. =)

aysebru

Kayıtlı Üye
İş
desiner
trans uykularıma, uykusuzluklarıma, anormalliklerime çözüm ararken, benim gibileri ararken :)

Ecominko

Kayıtlı Üye
desteler hakkında araştırma yaparken :D iyikide bu siteyi bulmuşum çok faydalı :)

bksa

Kayıtlı Üye
Pek aktif değilim fakat tarot kartları hakkında araştırma yaparken görmüştüm kartlar şuan evin bi köşesinde duruyor ama arada sırada siteyi dolaşıyorum