ruh ile iletişim kurmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Gerisi bende kalsın sır diyorsunuz. Sonrada zor durumda kalmam meraklanmayın diyorsunuz
Öncelik olarak kelimelerinizdeki tutarsızlığı kaldırın.
Merak duygusunu yasamadım sizde haal böyle olunca o duygugu tatmadıgım birisiyle bu tűr konuları konušmak anlamsız diye dusunuyorum.

iyi forumlar

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben melekleri kasıt etmemiştim meleklerle işim yok benim cezalı melekler konusunuda hiç merak edipte araştırmadım ne benım onlarla işim olur nede onların benle ha kötü yoldaysalar tabiki benden çekicekleri var :)
Yanınızda hangi ekolün kaç taburu var veya kaç tabur komutanı var bilemem de, bu işler öyle değil ki. Madem bir yoldasınız bunu idrak etmek gerekmez mi? Çok uzatmadım uzatmam da anlamış olmalısınız neyden bahsettiğimi.

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Gerisi bende kalsın sır diyorsunuz. Sonrada zor durumda kalmam meraklanmayın diyorsunuz
Öncelik olarak kelimelerinizdeki tutarsızlığı kaldırın.
Merak duygusunu yasamadım sizde haal böyle olunca o duygugu tatmadıgım birisiyle bu tűr konuları konušmak anlamsız diye dusunuyorum.

iyi forumlar
İyice idrak edip yazılanları ondan sonra yorum yapın derim bir dahaki sefere.Sizede iyi forumlar..

Teykel00

Banlı Kullanıcı
Yanınızda hangi ekolün kaç taburu var veya kaç tabur komutanı var bilemem de, bu işler öyle değil ki. Madem bir yoldasınız bunu idrak etmek gerekmez mi? Çok uzatmadım uzatmam da anlamış olmalısınız neyden bahsettiğimi.

Ee vaziyet bu hallere gelince ipucu vermek durumda kaldım korkulacak bir şey yok idrak etsinler artık.Sizede teşekkürler..

MEX-ZELCEFA-XO

Banlı Kullanıcı
Yazıyla sınırlı degil benim idrak etme kapasitem sayın teykel boş kelimeri bilgiyle doldurup sonra bu tutumunuzu sergileyin

Demir.D

Banlı Kullanıcı
Sayın Teykel00 asla yanlış anlamanızı istemem ama,

Hep şifreli konusuyorsunuz zaten, arada bilgide verinki bizde '' aaa... evet demekki bu kısım gizli'' diyelim. Tamamı şifreli olunca ne bir şey anlaşılıyor nede bu konularda bilgili olduğunuz. Bizide anlayın lütfen.

AJA

Elit Üye
Son zamanlarda yorumlara yorum yapılmaya başladı.Eğer çok yanlış bir yönlendirme var ise şikayet butonunu kullanabilirsiniz bizde konuyu değerlendirelim.Konu içerisinde kişinin yorumunu sorgulamak yada yorum yapılması kişisel tartışmaya dönüyor.Kirliliğe yol açıyor ve bizde her konuyu tek tek okuyamıyoruz bize bildirerek yardımcı olmuş olursunuz.Eğer kişinin yorumlarından hoşlanmıyorsanız konu hakkındaki bilginizi sunar geçersiniz .
İyi forumlar :)

Teykel00

Banlı Kullanıcı
:) Teykel derki insanoğlu kan gölü içinde boğulacak uyutuldunuz varoluşunuzdan beri hep bir kıskançlık içindeydiniz bir birinize karsı bilmediğiniz şeyleri bilipte gizleyenleri kötülediniz hep sizin yaşamaya hakkınız yok ölüm yakın.. Diyen bir cin padişahı varken benim size birşey anlatmama gerek yok yada uzun uzun edebiyatla beraber bilgi yığınlarını yazmama olacaklar belliyken ben size sadece korkmayın demekle yetinebilirim sizler bunu böyle algılayıp böyle yorumlar yaparak zaten Cini haklı çıkarmıs oluyorsunuz. Varsın insanoğlu hak ettiği cezayı çeksin Sevgi Ve Işıkla..

Demir.D

Banlı Kullanıcı
:) Teykel derki insanoğlu kan gölü içinde boğulacak uyutuldunuz varoluşunuzdan beri hep bir kıskançlık içindeydiniz bir birinize karsı bilmediğiniz şeyleri bilipte gizleyenleri kötülediniz hep sizin yaşamaya hakkınız yok ölüm yakın.. Diyen bir cin padişahı varken benim size birşey anlatmama gerek yok yada uzun uzun edebiyatla beraber bilgi yığınlarını yazmama olacaklar belliyken ben size sadece korkmayın demekle yetinebilirim sizler bunu böyle algılayıp böyle yorumlar yaparak zaten Cini haklı çıkarmıs oluyorsunuz. Varsın insanoğlu hak ettiği cezayı çeksin Sevgi Ve Işıkla..

Keşke beni haksız çıkarsaydın :)

codzombi

Kayıtlı Üye
teykel yazdıklarınız sadece komik ben bişey yaparım onlar kim ki falan diyorsunuz da evliya olsan tamam hadi tamam diyeceğim de , evliyada değilsin nerden geliyor bu korkusuzluk. o kadar şey bilmediğimiz bir gerçek , korkaklıkla korkmak arasında ince bi çizgi vardır insan tırsabilir, çözüm bulur bu şekilde karşı koyabilir. düşmüş meleklerle ne biliyorsunuz, çok yüksek enerjili varlıklarla karşılaşma ihtimaliniz neredeyse sıfır hatta hiç yok diyebilirim . tabii sizin üstat olmadığınıza kanaat getirdim... karşılaştığınızda kilitlenip kalacağınıza eminim hiç bir şey de yapamayacağınıza eminim , hiç bişi de yapamazsınız. cin padişahı desem o da ayrı bi bilgi istiyor emek istiyor , geotia desem apayrı bi dünya , süleymanın ahdi desem o neredeyse yok bile bilgisi bk dan başkası da yazmamış değinmemiş bu konuya bile islami açıdan. yani o kadar türkçe havas kaynak baktım okuyorum daha halen , çelişiyorsunuz dediklerinizle. o kadar bilgi verilmiş havass kaynaklarında bi o kadar şey açıklanmış tabi diğer kısımları da açıklanmamış genel hatlarıyla belirtmişler detaylar yazılmamış ama siz burada bunlar gizli ayaklarına yatıyorsunuz. kusura bakmayın gizli falan değil , gizemli görünmek istiyorsunuz o kadar.

Teykel00

Banlı Kullanıcı
1.Enerjiyi emebilme yetisine sahip olmalısınız.
2.Korunmanızı Ayetel Kürsi ile yapmalısınız.
3.Karsılastığınız varlığın sizde size karşı koz olarak kullanacağı bir zaafınızın(korkunuzun) olmaması.
4.İmajinasyon yetinizin yüksek olması.
5.Karsılastıgınız zaman tereddüte düşmemeniz.
6.Enerjinizi daima kontrol altında tutmalı.
7.KENDİ YÖNTEMLERİNİZİ BULMALISINIZ.

Hali hazırda ki bilgiler bilgi olmaktan çıkmıştır.Kısıtlanmış bir hayatınız var,biraz da olsa düşünmediniz mi? Sürekli bir kilit döngü içerisinde olduğunuzu?Önemli olan sağdan soldan duydugunuz bilgi değil; kendi keşfettiğiniz bilgidir.Yaptığınız işe yada düşündüğünüz şeylere gerçekten inandınızmı?Sorunun temeli budur aslında inanmakla inanmamak arasındaki ince çizgi.Bilmediğiniz görmediğiniz varlıklarla başa çıkabilme yetisi içinizdeki sonsuzlukta gizli. Konu çok değişik bir şekilde sapmıs sorun değil saptıranı buldum anlıyacağınız boş bir yol hoş bir yolculuk Sevgi ve ışıkla..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...