ruh ile iletişim kurmak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

STiNG44

Kayıtlı Üye
herkese en içten selamlarımı ve saygılarımı sunarım konuya şöyle gireyim bundan 4.5(dört buçuk) ay önce babamı kaybettim o gün bugüübdür babamı çok özlüyorum ve onun ruhuyla iletişime geçmek istiyorum sizce bu mümkünmüdür eğer mümkünse nasıl bir yol izlenmelidir neler yapılmalıdır bilgilerinizi almak istiyorum .... sevgi ve ışıkla kalın saygılar..

yardım edecek olan yokmu arkadaşlar ?

fatos44

Kayıtlı Üye
bende 3 yıl oldu cıerım babamı kaybedelı cok ama cok sonsuz bır ozlemım var ıcım darmadagın psıkologada gıttım yınede her an aklımda hergun anmadan olmuyo boyle bır yontem varsa bende uygulamak ısterım

STiNG44

Kayıtlı Üye
teşşekkürler dostlar sağolsun. ama geniş bi bilgi istiyorum arkadaşlar varmı bu işin bi erbabı

dmavisi35

Banlı Kullanıcı
Bence böyle bir şey yok çünkü olsaydı çoktan yapılmıştı ve ruhtan bahsediyoruz yani böyle bir şey olsaydı ruhla iletişim kurarak öteki dünyanın veya ruhun varlığı hakkında kesin bilgiye ulaşmış olurduk ama yüzyıllardır bununla ilgili kesin bilgi yok ölenden hiçbir şekilde ses soluk cıkmıyor birdaha malesef. keşke böyle bir şey olsa da dedemle iletişim kurabilsem :( Bu arada başınız sağolsun.

asterix

Kayıtlı Üye
Ölen kişilerle iletişim kurulabileceğine inanıyorum,özellikle rüyada da olsa görüşmek mümkün,rüya sırasında 5. boyut titreşimne geçtiğimiz için görüşmek mümkün .Kontrolüm dışında yeni ölmüş teyzemle (çok severdim) görüşmüştüm,kendisi hastanelerin acillerindeki bekleme odaları gibi bir odadaydı ölmüş olduğunu o ve ben biliyorduk yanında trafik kazasında ölmüş tanımadığım genç bir kız daha vardı vucudu taravmayla yamulmuştu ama canlı ve acı çekmiyordu gülümsüyorlardı , teyzemle epey konuştuk konuşulanların hepsini hatırlıyorum,çokpozitif şetler anlatmıştı ,rahmetli babamla dayım rüyasında görüştüğünü anlatmıştı okuduğu bazı dualarla riyazetle filan görüşmüş ,ölümüm nasıl olduğunu neler hissettiğini vs sormuş orada rahat olup olmadığını vs herşeyi anlatmış,orada çok rahat mutlu olduğunu anlatmış,bazı detayları anlatmayı reddetmiş nedenide bana kızabilirler olmuş.Ölmüş kişilerle görüşmenin ölen kişi açısından ve iletişim kuran açısından bazı iznlerlede ilgil olduğunu düşünüyorum.

King-Of-Stellar

Kayıtlı Üye
Bence ouija tahtası ile iletişime geçebilirsiniz. Biraz araştırma yapın. Ama gelecek olan ruh mu yoksa cin mi onu bilemem :)

Tayleigh

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bence ouija tahtası ile iletişime geçebilirsiniz. Biraz araştırma yapın. Ama gelecek olan ruh mu yoksa cin mi onu bilemem :)
Bence denemesinler bile çoğu zaman kötü varlıklar gelir nedeni ise sizin ruhunuzu zayıf görmeleri bir de siz korkunca onlar daha da istekli olurlar bu nedenle hiç bulaşma duanı et rüyanda görebilirsin

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ouja tahtasından uzak durun. Öncelikle başınız sağolsun. Babanızın mezarına gidin, herhangi beyaz bir çiçek bırakın, ağlamayın. Onu hissetmeye çalışın bir süre. Orada kalbinize bir his gelecektir. Onunla konuşun, anlatın, ama ondan birşey istemeyin. Rüyanızda sarılmak istediğinizi, onu sevdiğinizi ve özlediğinizi belirtin. İlgili Baş Meleğin bu isteğiniz için yardım etmesini de dileyebilirsiniz. Gece yatmadan evvel ılık bir duş alın ve babanızın ruhuna teşekkür edin. Tekrar onu sevdiğinizi belirtin ve ilgili Baş Melek'ten (genelde içinize hangi Baş Melek'ten yardım istemek doğarsa onun adını söylemeniz için karışmıyorum), rüyanızda babanıza sarılmak istediğinizi, bunun için yardım etmesini dileyin. Sonra teşekkür edin ve pozitif, gülümseyerek sağınıza dönüp uykuya dalın.

Lapis Niger

Kayıtlı Üye
İş
Ãœniversite
Herkes aman şunu deneme aman bunu deneme diyor.Eğer korkup hiçbir şey yapılmayacaksa bu forumun amacı ne ?
Ouija tahtası gayet iyi bir tercih olmuş.
Senelerdir bu tarz forumlardan bilgi edinmek için gezinirim değişmeyen tek şey "aman dur sakın yapma çok tehlikeli" diyen insanlar bitmemiş.yapmak isteyeni yolundan almayın.Herkes zaten bir şeyleri yaparken olabileceklerin risklerin farkında.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Eğer yazan kişinin korunmayı ve olası durumlarda ne yapacağını bildiğini görseydim değil ouja tahtası, aklınızın bile alamayacağı ritüeller verirdim. Burada biz hiç bir zaman kişileri tehlikeye atacak, farklı durumlara sebebiyet verecek uygulamalar vermedik vermeyiz de. O yüzden haddinizi bilerek konuşun.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Zamanla, evliyadan olan bir zatın küçük çocuğu vefat etmiş.O zatın eşi uzun günler yas tutmuş,gözünden yaş eksik olmamış.Ama Zat`ta pek bir değişiklik yok.Eski rutin hayatına devam ediyor.Bu durum karısının dikkatini çekmiş ve -"seni yufka yürekli,çocuklarına düşkün zannederdim.Ama görüyorum ki küçücük çocuğumuzun ölümü,yokluğu bile seni etkilemedi,hiç üzülmüyor,ağlamıyor,kahrolmuyorsun.." tarzında sitemler etmiş.Veli zat -"evet çocuğumuz öldü.Alem değiştirdi.Ama ALLAH bana öbür alemdeki halinide gösteriyor.Yine oynadığını,zıpladığını görüyorum.bu yüzden senin kadar etkilenmiyorum."demiş.

Bu misali ne için verdiğimi konuyu açan arkadaş anlamıştır sanırım.Ruh ile temas kurmak,görmek biz avamlar (kendi nefsimi kast ediyorum) için ancak rüyada mümkün olur.Çok nadir; Uyku ile uyanıklık arasında da hasıl olur.Ama her istediğinde görmek,iletişim kurmak için ancak keşfinin yani kalp gözünün açık olması lazım.Bende 1999 yılından beri babamı kaybetmiş biriyim.Halada aklımdan çıkmıyor.O zamanlar kurban olduğum ALLAH rahatlamam için birkaç kez rüyamda gösterdi.Halada ara ara rüyada görürüm,elini öperim hamdolsun.Demem o ki; ruh ile iletişim kurmaya çalışırsanız,o gelecek ruh değil cindir.Babanızı tanıyan bir cin.Onun hakkında birkaç bilgi verir.aha dersiniz bunları bildiğine göre babamdır.Ama malumunuz ki cinler bizlerle iç içe oldukları için hakkımızda bazı şeyleri bilmeleri gayet doğal.

Lapis Niger

Kayıtlı Üye
İş
Ãœniversite
Eğer yazan kişinin korunmayı ve olası durumlarda ne yapacağını bildiğini görseydim değil ouja tahtası, aklınızın bile alamayacağı ritüeller verirdim. Burada biz hiç bir zaman kişileri tehlikeye atacak, farklı durumlara sebebiyet verecek uygulamalar vermedik vermeyiz de. O yüzden haddinizi bilerek konuşun.

Nasıl korunmalı peki bu kişi?

DarkWitches

Kayıtlı Üye
Bence mümkün olabilir ama eğer arada kalmışsa. Ben reenkarnasyona inanırım. Yani o ruh yeni bir bedene girdiyse o ruh'un razısı yoksa bence temas kurulamaz.

HeYBeT

Kayıtlı Üye
İş
Demonoloji
Öncelikle başınız sağolsun bildiğim kadarı ile ruh ile iletişim geçmek mümkün ama bu çok zorlu bir süreçtir.Eğer başlandıysa geri dönüşü olmayan bir süreçtir

Love Song

Banlı Kullanıcı
Ouja tahtasından uzak durun. Öncelikle başınız sağolsun. Babanızın mezarına gidin, herhangi beyaz bir çiçek bırakın, ağlamayın. Onu hissetmeye çalışın bir süre. Orada kalbinize bir his gelecektir. Onunla konuşun, anlatın, ama ondan birşey istemeyin. Rüyanızda sarılmak istediğinizi, onu sevdiğinizi ve özlediğinizi belirtin. İlgili Baş Meleğin bu isteğiniz için yardım etmesini de dileyebilirsiniz. Gece yatmadan evvel ılık bir duş alın ve babanızın ruhuna teşekkür edin. Tekrar onu sevdiğinizi belirtin ve ilgili Baş Melek'ten (genelde içinize hangi Baş Melek'ten yardım istemek doğarsa onun adını söylemeniz için karışmıyorum), rüyanızda babanıza sarılmak istediğinizi, bunun için yardım etmesini dileyin. Sonra teşekkür edin ve pozitif, gülümseyerek sağınıza dönüp uykuya dalın.

Verdiğiniz bilgi yanlış,Meleklerin özgür iradesi olmadığı için insanları dinlemek yada yardım etmek gibi bir durumları yok

Aslında robotlara benzetirim melekleri

Sahibi haricinde kimseyi dinlemeyen bir köpek düşünün,siz ne kadar isteseniz de sahibi izin vermeden o köpeği sevemezsiniz.

Siyahsancak

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım öncelikle başın sağolsun durumuna gercekten üzüldüm bi İnternet'e bakayım dedim böyle bişey buldum doğrumu yalnışmı denemedim sadece buraya aktarmak istedim belki bi yardımım olur fakat yinede dikkatli ol bide arkadaşın biri nasıl korunuruz diye bi şey sormuş bu konular sitede vardır hadi uzatmadım büyü şöyle

Ölü çağırmanın herzaman mutlaka bir amacı olmalı, yoksa çok tehlikeli olabilir.
Sadece meraktan veya gerçekten görünecek birşeyin çıkıp çıkmamasına bakmak için uygulamayı kesinlikle düşünme bile.Ölü çağırmak için, ölüye bir oda hazırla.Odayı ölüye hizmet edecek eşyalarla donat. Hayattayken kullandığı odaya benzeti.
Ölünün resminin üzerine bir eşarp ört ve resmin dibine günlük ölünün sevdiği çeiçekler koy. Bu hazırlıkları tamamladıktan sonra ayini gerçekleştirmek için bir gün belirt.
Ölü için manalı bir gün olması avantajdır.
Bu günden 14 gün önceden her akşam aynı saatte odaya kitlen.
Bir mum yakarak eşarpı kaldır ,Wheirauch yak ve resmin karşısında 1 saat sessiz otur.
Sonra odadan arka arkaya çık.Belirtilmiş günde her akşamki saatte ayini gerçekleştir.
Odaya sessizce gir ve ateş yak.
Bu ateşde 7 kez Wheirauch yak, bu sırada ölünün adını çağır.
Ateşi söndür.
Bu günde ölünün resminin üzerinden eşarıp çıkartma.
Sönmüş ateşe "SATAN" ı çağır, bunu yaparken tıpkı ölmüş insana benzemeye çalış.
Kısa bir sessizlikten sonra görmek istediğin ölüye seslen ve görünmesi için emir ver.
Adını 3 kez yüksek sesle çağır.
Biraz ruhen çağırdıktan sonra tekrar 3 kez adını çağır.
Eğer halen görünmüyorsa daha uygun bir zamanda tekrar en fazla 3 kez denenmeli, hakikat şu ki, ne kadar görünmekta nazlanırsa o kadar göründüğünde net ve gerçekçi görünür....

AJA

Elit Üye
Ne yapmaya çalışıyorsunuz ? Ölü ve davetinin satanla ne alakası var .

sekiz8

Kayıtlı Üye
Melek yardımıyla olabiliyor, şehitler ve dünyasında allaha yakın olanlarla onlarda kabul ederse daha kolay oluyor. Sadece böyle bir yol var mı nın cevabı olarak yazıyorum, evet allahın izniyle var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...