Hiç bişey yapamıyorum !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CleenClor

Kayıtlı Üye
Hiç bişey yapamıyorum.kineziler denedim,psi-ball yapmaya çalıştım ama hiç bişey olmuyor ve bu yüzden delirmek üzereyim (hiç bi zaman olmadı :banghead: )

Eğer önerdiğiniz birşey varsa lütfen söyleyin bu sadece psişik yetenekler için geçerli değil.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İlk önce kendinize şu soruyu sorun ''Ben neden yapmak istiyorum ? ''

Eğer cevabınız kendimi geliştirmek,yeteneklerimi keşfetmek ise yaparsınız.Yok cevabınız birilerinden övgü almak,hava yapmak gibi ise yapamazsınız.

Meditasyon yapmalısınız. Meditasyon ile rahatlarsınız odaklanmanız,konsantrasyonunuz gelişir,negatif enerjilerden arınırsınız daha çok başarı sağlarsınız ve yetenekleriniz gelişir. :)

Her şey sizde bitiyor bizim önerebileceklerimiz bunlarla sınırlıdır.İNANIN. Zaten yapıyor olduğunuza inanın ve ona göre yaşayın bir süre sonra göreceksiniz ki çalışmalarınız büyük sonuç vericek. :)

Sevgiyle Kalın. :)

focus

Kayıtlı Üye
bunları hava atmak içinde yapabilirsiniz.ama elinize ne geçer kibir katsayınız tavan yapar okadar.ama samimi bir itirafta bulunayım ben ileri seviyede böyle bir yetenek ve güce sahip olsaydım akıllara zarar şeyler yapardım orası kesin.saglıcakla ve ışıkla kalın.

CleenClor

Kayıtlı Üye
Teşekkürler bu arada ben sadece bu tür şeyleri yapabildiğimi kendime kanıtlamak istiyorum. :)

janet

Kayıtlı Üye
İnsanların büyük kısmı bunları yapamıyor, fakat farklı alanlarda yetenekleri var. Yani üzülecek birşey yok. :D

Ajan 47

Kayıtlı Üye
Farkındalığınızla ilgili bir konuya değinilecek olunursa, bazen bazı şeyler olmamakta kendini diretiyorsa olmuyordur ve bu asla bir yenilgi değildir. Yalnızca ne kadar isteyip farklı bir frekansta evrene ne boyutta istediğinizi belirttiğiniz ya da şöyle diyeyim imajinasyon yeteneğinizi geliştirip hayatınıza çekeceğiniz enerjilerde sizi etkiler demektir. Kendinizden emin olmak bu yola başlarken atılacak en önemli adımlardandır. İlk önce kafanızda oluşan diğer insanların yarattığı ve enerji alanınıza girmeyi başaran negatif enerjilerden meditasyon ve benzeri sembolik yollarla kurtulup pozitif düşünce sistemine kendinizi adapte ettiğiniz zaman herşeyin değişmeye başladığını ve etkisini yüreğinizde hissetmeye başlayacaksınız. Belli frekanstaki ruhsal dinginliği yakaladığınızda kendinizi adapte ettiğiniz psişik alanda başarılı olma yolu sizi bekliyor demektir.

Ori

Kayıtlı Üye
İnsanların büyük kısmı bunları yapamıyor, fakat farklı alanlarda yetenekleri var. Yani üzülecek birşey yok. :D

Aynen farklı yeteneklerinizi keşfedin bencede.. Janet neden bilmiyorum okurken güldüm. :D

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Janet abla gerçeği yüzümüze tıpkı annemiz gibi vurmayı çok seviyor.Annem de bana hiç güzel resim yapamadığımı söylemişti o yüzden yani.:D (haklı)

janet

Kayıtlı Üye
Janet abla gerçeği yüzümüze tıpkı annemiz gibi vurmayı çok seviyor.Annem de bana hiç güzel resim yapamadığımı söylemişti o yüzden yani.:D (haklı)

Üzülme Hazar, Picasso'nun (tam adı:pablo Diego José Francisco de Paula Juan Nepomuceno María de los Remedios Cipriano de la Santísima Trinidad Ruiz y Picasso ) resimlerini de kimse beğenmiyordu :D

Genelde ruhsal yetenekleri gelişmemiş ve ya az olan insanlar ticaret, matematik, fizik, kimya gibi alanlarda daha başarılı olabiliyor. (bu sözüm konuyu açana, konu sapmasın diye :D )

pentagle

Kayıtlı Üye
İş
Yazar
Bu işte zaten en önemli faktördür sabır konsantre ol elbet olacaktır ;)

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
size benden tek tavsiye "yapmaya çalıştıgınız biokineziyse göz renginizin değiştiğini düşünmeyin o enerjinin oraya aktıgını değiştiğini hissedin yani sadece hissedin başarıcaksınız."

ermanakca

Banlı Kullanıcı
Balığın ağaca çıkmayı becerememesine kızması gibi olmuş bu durum yüz kardeşim boş ver ağacı .

AJA

Elit Üye
Yeteneklere sahip olmaktan daha da önemli ve zor olan bir durumda var , onları elde tutabilmek ve geliştirmek.

guneş4

Kayıtlı Üye
Yapamıyorum demeyi bıraktığında ve biraz kendini dinlemeye başladığında inan her şey değişir.Ruhunu anlamaya çalışıp onunla ilgilendiğinde en basitinden sezgilerindeki artışı fark edersin.Kendi hayatımdan örnek vereyim yapamıyorum dediğim şeyi unuttuğumda bakıyorum farkına varmadan yapmaya başlamışım.Bu herhangi bir şey olabiliyor telepati mesela.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...