Hislerim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Helen96

Kayıtlı Üye
Bir çok şeyi hissedebiliyorum genelde olucakları. Mesela arkadaşım sevgilisinden ayrılmıştı daha sonra başkasıyla çıkmaya başladı arkadaşımla da çok ters konuşmaya başlamıştı ama ben hiç bi zaman gerçekten sevgilisi olduğuna inanmadım arkadaşım umudunu çoktan kaybetmişti benimle konuşmaya gelmişti o an hissettim ve hissettiğim gibi sana mesaj atıcak dedim o tabii inanmadı ben ısrarla hemde en kısa sürede sana mesaj atıcak dedim ertesi gün arkadaşıma mesaj attığını öğrendim. buna benzer çok fazla olay yaşadım ama emin olup söylemediklerim de var. geçenlerde fal bakan arkadaşım da benim yeteniğimin olduğunu söyledi kendimi zorlar ve geliştirirsem gelecek görme gibi yeteneğim olabilirmiş. fakat ben pekte emin değilim nede olsa geleceği sadece ALLAH bilebilir ve kaderler değişebilir. sizce ne yapmalıyım eğer geliştirmek istersem nasıl geliştirebilirim?

muratsavci

Kayıtlı Üye
helen degısık medıtasyon yontemlerı mevcut sıtede reiki çlaışmalarını yada ınısınasyonları ınceleyebılırsın boyle bır yetenegın varsa sadece sessız bır yerde sessız bır sekılde konsantre olup temız bır sekılde tabıkı ve rahat olarak konstre olup ınsanların geçmıs ve gelceklerıne bakıp bunları onlara anlatarak teyıtlesebılırsın daha detaylı bılgı ıcın de sıtede bır cok paylaşım mevuct

Helen96

Kayıtlı Üye
peki bunun herhangi bir zararı olur mu ? yani insanlara karşı kötü bi etkide yaratabilirim..

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
sn. helen bunun insanlar için kötü bir etkisi olmaz fakat kader değiştirmek sanıldıgı gibi zararsız birşey değildir sadece vve sadece 100 yıl geri gidip bir tavşanı avlayıp yersen şu yıla döndüğünde herşeyin değişmiş oldugunu görebilirsin nedenmi o tavşanı yiyicek olan bir bilim adamının babasını açlıktan öldürebilirsin mesela bunun gibi örnekleri aklınızdan bulabilirsiniz.fakat bilsenizde söylemenizi tavsiye etmiyorum herkes kaderini yaşasın

Helen96

Kayıtlı Üye
Haklısınız.. İnsanlara söylemesem bile kendimi bu konuda geliştirmek istiyorum.

muratsavci

Kayıtlı Üye
aynen bencede dogru bır yaklasım bak ama ne cok ılerı ne cok gerı yasanıcakları engellemeee kader degıstırmek ıyı bırsey degıl ama bakabılırsın gelıstırebılırsın hıselerını

Helen96

Kayıtlı Üye
zaten o kadar ileriye gitmek istemiyorum.

SPARTANS

Banlı Kullanıcı
6.hissin güçlüyse o çoktan senin geliştirmeni bekliyor ve sana işaretler veriyor.sende anahtar var ve sadece kapıları açmasını bileceksin.sevgiyle kalın.:)

muratsavci

Kayıtlı Üye
güzel bır yorum o senın zaten gelıstırmenı beklıyor bence yeteneklerını degerlendır ;)

Helen96

Kayıtlı Üye
Evet sanirim öyle :) kendimi nasil geliştirebileceğim hakkinda da bilgi aldiktan sonra tamamdir :)

muratsavci

Kayıtlı Üye
sitede araştırarak bulabılrısın maji konularına bakmanı tavsıye ederım ..

biard

Kayıtlı Üye
maji ile 6. his konularının birbiriyle bağıntısı yoktur. Psişik yetenekler ve meditasyon bölümlerinden bilgi alabilirsiniz.

alin

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkeste az ya da çok bahsettiğiniz durumlar yaşanmaktadır. Sizde sadece bir kaç parça, nadiren gelen bir durum mu olur, yoksa ilerler de hayatınızın büyük bir kısmını mı kaplar, bizim öneriden başka yapabileceğimiz bir şey yok, anahtar sizde. Yalnız, ilk mesajınızdaki acabalar dahi zaten sizin ilerlemenize bir engeldir, onu belirtelim. Geleceği yalnızca Allah bilir ama bunu sayısız kere yineledik, dilediğine dilediği yetileri de verir.

Geleceği değiştirmek ile ilgili endişelerinize gelince, emin olun değiştiğinde, düzenin veya şıkların içinde olmayan hiç bir şeye zaten sizin ve hislerinizin bir yaptırımı olamaz. Siz sınanırsınız, karşınızdaki sınanır ve sizin yolunuzdaki şıklardan ve onların da yollarındaki şıklardan yeni gelişmeler yaşanır. Hatta çoğu zaman, çok önemli şeyleri dahi görseniz, sadece görmüş olur hiç bir şey değiştiremezsiniz. Bunları deneyimledikçe, söylediklerimiz daha da netleşecek sizin için. Kararınızı vermeden yöntem aramayın, ya uzak durun ya da kabul ediyorsanız ona göre eğilim gösterin derim. Öteki türlü acabalarla pek de verim alamazsınız büyük ihtimal.

Sevgiyle...

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Sn.Helen96:Buna benzer bir durum da arkadaşımızın başına gelmişti.Telefonuna mesaj geldi ve mesajı şimdi açtığımda ya kötü birşey yazdıysa dedi.Bende arkadaşımıza daha mesajı açmadan mesajın olumlu olduğunu yazan kişinin iyi şeyler yazdığını söylemiştim ve aynısı oldu.Böyle şeyler genelde hislerle alakalıdır.Enerjinin arttığı zamanlarda hisler kuvvetlenir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...