Gelecekle alakalı

file

Kayıtlı Üye
Bana da oluyor. Mühim bir konu olduğunda ya da ısrarla anlamak istemediğimde, görmezden geldiğimde veya anlayamadığımda...
Bende de öyle görmezden geldiğimde ısrarla mesaj veriyor. Zaten sürekli veriyorda. Normalde bazı kişilerde oluyor bu durum.

file

Kayıtlı Üye
Bazı kişiler derken?
Yani bu evrenden mesaj alma olayı çevreme bakıyorum bu tip örnekleri yaşayan pek yok. Ben 1 senedir her yerden mesaj alıyorum. Düşün başkalarına açılan tarot kartları bile bana mesaj veriyor ama kişiler kendilerine çıkmış zannediyor bu falları mesela. Ama çevremde görmedim böyle olaylar yaşayanı vardır zaten ama pek denk gelmedim.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Hmm.. mesela eski zamanlarda peygamberler vs özel ve seçilmiş kişiler yaşamış bu tür olaylar, bunun gibi mi?

file

Kayıtlı Üye
Hmm.. mesela eski zamanlarda peygamberler vs özel ve seçilmiş kişiler yaşamış bu tür olaylar, bunun gibi mi?
O dediğin özel insanlar daha fazla mucize yaşamış insanlar. Çünkü dünyaya geliş amaçları başta farklı zaten. Yani benim dediğim çevremde pek yok ama bu siteden arasam bir sürü kişi bulurum bu konuda benim duruma benzer olaylar yaşayan burda illaki vardır. Zaten hisler durugörü vs bu sitede çoğunda bu tarz seyler mevcut. Aslında sadece kişinin algılarının açık olması da önemli bu durumda.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
En iyi cevabı yine siz verebilirsiniz yani. İnternetten bu konuda çok sağlıklı bilgilere ulaşamazsınız, ayrıca herkes tecrübelerini paylaşmak istemeyebilir.

file

Kayıtlı Üye
Haklısınız. Ama algılar açık olsada bir yerde psikolojide devreye giriyor acaba öyle mi böyle mi derken sonuç olarak ikilem çıkıyor ortaya ama gelecekle alakalı verilen mesajlar net yani sadece algımın açık olması evrendeki mesajları farketmem kısmı için geçerli. Bazı sorularım yine cevap bulmuyor haliyle.

acemicadisofia

Kayıtlı Üye
İş
Cadı
Zira bu dünyada iyi insanlar kadar kötü insanlar da var. Hem de çok kötü insanlar var. Başka bir mesajınızda geçmişe gidip zamanın akışını değiştirmeyi soruyorsunuz. Böyle konularda en ufak bilgi kırıntısı için gözünü kırpmadan cinayet işleyen dünya çapında organize eli kanlı satanist terörist örgütler var. Onların türkçe ve diğer her dili bilen ve Türkiye'deki ve tüm ülkelerdeki spiritüel forumları didik didik didikleyen elemanları var. Sizin masum gibi görünen bir sorunuz hem sizin hem de başkalarının başını belaya sokabilir. Bir tür seçilmişlikten bahsediyorsunuz, onların aradığı da tam alarak bu. Seçilmis insanlar. Bu yüzden ısrarla birilerine bir şeyleri siz de yaşıyor musunuz diye sormaya kimsenin hakkı yok bence. Dileyen anlatır, dileyen kendine saklar.

Ayrıca böyle şeyler haseti üstüne çeker, en yakınlarınızın bile ihanetine, kıskançlığına, düşmanlığına sebep olabilir. Bu yüzden en iyisi kişinin tamamen kendine saklamasıdır.

file

Kayıtlı Üye
Şu cümlenizi cidden anlayamadım. Psikiyatrist misiniz? Eğer mesleğiniz bu değilse, işin sadece "algı" kısmıyla ilgilenmeniz gerekiyor, kanımca.
Mesleğim değil. Sadece birseyi hissettiğin zaman devreye vesveselerde girebiliyor. Bunu genel olarak söyledim. Bunu başkalarına da sorsanız öyle diyen olur illaki. Algı dediğim evrendeki mesajlari yakalama olayı başkasının ilgisini çekmez belki mesajı gorse umursamadan yoluna devam eder ama algin açıksa o mesajın sana vermek istedigini düşünüyorsun.

file

Kayıtlı Üye
Zira bu dünyada iyi insanlar kadar kötü insanlar da var. Hem de çok kötü insanlar var. Başka bir mesajınızda geçmişe gidip zamanın akışını değiştirmeyi soruyorsunuz. Böyle konularda en ufak bilgi kırıntısı için gözünü kırpmadan cinayet işleyen dünya çapında organize eli kanlı satanist terörist örgütler var. Onların türkçe ve diğer her dili bilen ve Türkiye'deki ve tüm ülkelerdeki spiritüel forumları didik didik didikleyen elemanları var. Sizin masum gibi görünen bir sorunuz hem sizin hem de başkalarının başını belaya sokabilir. Bir tür seçilmişlikten bahsediyorsunuz, onların aradığı da tam alarak bu. Seçilmis insanlar. Bu yüzden ısrarla birilerine bir şeyleri siz de yaşıyor musunuz diye sormaya kimsenin hakkı yok bence. Dileyen anlatır, dileyen kendine saklar.

Ayrıca böyle şeyler haseti üstüne çeker, en yakınlarınızın bile ihanetine, kıskançlığına, düşmanlığına sebep olabilir. Bu yüzden en iyisi kişinin tamamen kendine saklamasıdır.
Kimse zaten kimseye bilgi vermek zorunda değil. Sadece ben soru soruyorum. Bilgi sunmak isteyen sunar yoksa sunmaz. Ben hepsine saygı duyarım. Ama burasıda başımıza gelen olayları danışacağımız bir mecra. Zorla zaten kimseden bilgi alamayız. Ama herkesede bu tip konularda tabiki güvenilmez. Dışarısı her türden insan dolu. O yüzden yine de bazı şeyler çok ele verilmez. Bunu disarda yaşayan herseyi zararına kullanan kişiler için diyorum.