Meleğiniz Konuşuyor !

birtutamavi

Kayıtlı Üye
birtutamavi

Meditasyon Yap.
Kaynağa bağlandığında içindeki güç, dünyanı aydınlatacak.
Bırak ışık içini doldursun ve seni aydınlatsın. İşte o zaman gerçek gücünü hissedecek, o gücü elinde tutabileceksin, ışığın, sevginin gücünü... Ve o güç, o ışık, o saf sevgi, seni, tüm sevdiklerini ve dünyanı aydınlatacak. Ruhun, meleklerinin söylediği şarkıyı duyacak ve onlarla birlikte o şarkıyı söyleyecek. Bir'liğin şarkısını, ışığın şarkısını söyleyecek. Ve o şarkı, tüm yaşamına yayılacak. Ve öyle de oldu.

Meleklere Sesleniş: " Sevgili meleklerim, Başmelek Rafael, Başmelek Ariel, lütfen bugün derin nefeslerle enerjimi temizlememe ve tazelenmeme yardım edin. Dışarı çıktığımda benimle olun ve şifalanması gereken her şeyi şifalandırmama yardım edin. Teşekkür ederim."

İçinde bulunduğum durumu anlattınız tam da, buna ihtiyacım ihtiyacım vardı gerçekten... Yürekten teşekkürler sevgili Keira

Keira

Moderator
acid

Güç Sende.
Gücünü eline al ve gidişata, kuşkuya ve tüm korkulara dur de.
"Gücünün kaynağı senin yüreğindeki sonsuz ışık ve sevgi. Onu bul ve içindeki sınırsız gücü hisset. Bu Yaradan'ın sana verdiği, her şeye kadir olan güçtür. Bu gerçek güçtür. Onun yaşamındaki her şeyi dönüştürebileceğini ve dilediğin her şeyi kolayca gerçekleştirebileceğini bil. Tüm kuşkuyu, endişeyi,korkuyu ve tüm negatif düşüncelerini bana ver. Ben senin yanında ve içindeyim. Yaradan'ın bir parçasının senin içinde ve her yerde olduğu gibi. Işığının, gücünün farkına var ve onu sevginin, ışığın yolunda kullan."
Başmelek Mikail.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Mikail, Başmelek Raziel, lütfen gücümü elime almama yardım edin. Bunun önündeki tüm engelleri sevginin gücüyle dönüştürmeme yardım edin. Yaşamımı, ışığın ve yaşam amacımın doğrultusunda yaşayabilmem için gerekli tüm koşulları kolayca yaratabilmemi sağlayın. Teşekkür ederim."

drag10s

Dua Et.
Meleklerine yüreğini dök ve tam olarak ne istediğini söyle. Meleklerinden yardım iste ve yollarından çekil.
"Şimdi dua etme zamanı. Benimle yaratmaya hazır mısın?" diye soruyor sevgili meleğin. O yaratıcı parçanla, Yaratan olan senle yaratmaya hazır mısın? Hazırsan başlayalım. Şimdi derin bir nefes al ve hatırladığında gülümseyebileceğin birini ya da bir anı düşün. Yüzüne ve yüreğine bu gülümseme yayıldığında, açık ve net bir şekilde dileğini ifade et. Bunu yaparken yüreğine odaklan, yüreğinde ol. Bırak dileğin yüreğinden dökülsün. Tüm detaylarıyla tarif et dilediğini ve sadece istediklerini koy yaratımına. Ve sonra bu dileğini Yaradan'a, onun meleklerine havale et. Yaratımını sınırlama. Çünkü meleklerin için küçük veya büyük rica yok, onlar için sınır da yok. Eğer o dilek senin yüreğindeyse, en hayırlı zamanda ve en doğru şekilde olacak. Bil ki tüm duaların duyuluyor ve hepsi en doğru şekilde ve en doğru zamanda, herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde cevaplanıyor. Sana düşen, dua ettikten sonra, meleklerinin yolundan çekilmek. Duanı onları tamamen teslim et, onlara ve Allah'a güven. Bırak dileğin sana meleklerin kanatlarında gelsin.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili Allah'ım, meleklerim, Başmelek Cebrail, Başmelek Sandalfon, lütfen yüreğimdeki gerçek dileğimi tam olarak ifade edebilmeme ve inançla size bırakabilmeme yardım edin. İnancımı sapasağlam bir şekilde korumama ve dileğim gerçekleşene kadar yaşamın coşkusunda, müziğinde keyifle akmama yardım edin. Teşekkür ederim."

hashikio

Şükret.
Sen elindeki güzelliğin farkına vardıkça, daha büyük güzellikler de yaşamına akacak.
"Biz sana öyle güzellikler akıtmak istiyoruz ki... Çünkü seni çok seviyoruz." diye fısıldıyorlar meleklerin. "Ah elindekilerin bir farkına varabilsen, şu anda sana gelmiş olan güzelliklerin farkına bir varabilsen, her şey çok daha kolay olacak." Elinde tuttukların için şükrettiğinde, evren sana çok daha fazlasını akıtacak. Bu, evrenin kanunu. Bu olmak zorunda. Şimdi yüreğinin içinde şükredecek bir şey bul. Ufacık, basit bir şey de olabilir bu. Veya en sevdiğin kişiyi düşün ve onun varlığı için şükret... Yüreğindeki şükran hissinin güzel nefeslerle büyümesine izin ver. Yüzüne gülümsemenin yayılmasına da... Ve o anda, için sevgi ve şükranla dolduğunda, meleklerinden yaşamına akıtmalarını istediğin şey her ne ise, onun için yardım iste. Özgürlükse dilediğin, onun bir şekilde, ufak bir şekilde de olsa, şu anda yaşamında olduğunu fark et ve onu yaşayabileceğin bir an yarat kendine. Bir bebekse, etrafında çocuklardan birine sevgini akıt, onun coşkusunu yaşa. Şükret. Şükrettiğin her şeyin çok daha fazlasının yaşamına aktığını göreceksin.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Ariel, lütfen bana etrafımda olanların içindeki hayrı görmem için yardım edin. Yaşamdaki tüm güzelliklerin farkına vararak, elimdekiler için şükredebilmemi ve kendime evrenin zenginliğini çekebilmemi sağlayın. Teşekkür ederim."

Keira

Moderator
Bugünün kurası; kıvep, pembekuvars, zukachidorikato.

Sevgi ve ışıkla...

fransula

Kayıtlı Üye
Benim de çok ihtiyacım var, hele de şu aralar :( müsait olduğunuz bir zaman listeye eklenme şansım olursa çok sevinirim :)

dandinidon

Kayıtlı Üye
mümkünse eger beni de listeye alın lutfen.çok ihtiyacim var.teşekkür ederim:)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Listeye girmek için özel mesaj atın, herkesin hemen olmuyor bende bekledim biraz ama muradıma erdim sonuçta :)

Ü

Üye silindi 38107

Teşekkürler beni de dahil ettiğiniz için. Umarım güzel bir sonuç çıkar tekrardan teşekkürler :)

Keira

Moderator
kıvep

Güzellik.
Etrafını güzelleştir ve güzelliğin hayatının her alanına yansımasını izle.
"Her şey aslında birbirine bağlı sevgili arkadaşım, bunun farkına var. Her şey, evet her şey..." diyor güzelliğin Başmeleği Sevgili Başmelek Cofiel. Güzellik, ışığın farklı bir veçhesidir. Yüreğindeki ışığı, etrafına güzellik katmak için kullan. Sen etrafına, evine, odana, çalışma ortamına güzellik kattığında, bu güzellik, yaşamına da yansıyacak. Yansımak zorunda. Çünkü yaşamın senin aynan. Bu gerçeği hayatını güzelleştirmek için kullan. Yaşamındaki çirkinliklerden kurtulmanın en güzel yolu, düşüncelerinden başlayarak etrafındaki her şeyi güzelleştirmektir. Buna ufak dokunuşlarla da başlayabilirsin. Taze çiçekler, güzel kokulu güller, hoş bir resim ya da güzel bir müzikle. Baktığında seni gülümsetecek her dokunuş, doğru adımdır.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Cofiel, lütfen yaşam alanımı güzelleştirmek için bana yardım edin. Bana bu konuda gerekenleri yapacak isteği verin, önüme tam benim için gelecek güzellikleri çıkartın. Kendimi, hayatıma yeni güzellikleri almak için açıyorum. Teşekkür ederim."

pembekuvars

Sana Yardım Ediyoruz.
Yalnız değilsin. Bunun farkına var ve meleklerine güven.
"Sana yardım ediyoruz sevgili arkadaşım, sana sevgi dolu ellerimizi uzatıyoruz. Sana ışığımızı, güzellikleri uzatıyoruz. İşte burada, yanı başındayız aslında, belki bir gülücük uzağında... Bizim ve mucizevi desteğimizin farkına var. Yalnız olmadığını hatırla. Hiçbir zaman yalnız olmadın aslında. En karanlık anlarında bile seninleydik biz, her zaman seninleydik. Sana uzattığımız elleri tut ve söylediklerimize kulak ver. Bizden yardım iste ve yaşamının nasıl değiştiğini gör. Biz sana şimdi yardım ediyoruz. Bizim yapabileceklerimizin sınırı yok. Bizden yardım iste. Bize, sana yardım etmemiz için izin ver." Gülümse ve meleklerine güven. Bırak onlar halletsin.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, benimle olduğunuz için teşekkür ederim. Bana lütfen tam olarak şu konuda yardım edin... (konuyu anlatın). Desteğinize, yardımınıza kendimi açıyorum. Bunu fark etmeye ve almaya hazırım. Teşekkür ederim.

zukachidorikato

Halloldu.
Bu olayı düzeldi bil. İlahi planda her şey olması gerektiği gibi gelişiyor. Bu durumdaki hayrı göreceksin.
Meleklerin, işlerin tamamen yoluna girmesi için çalışıyorlar ve olay herkesin en yüksek hayrına olacak şekilde düzeliyor. Meleklerinin elinde sihirli bir değnek var ve aslında onlar, bu konuyu senin için hallettiler bile. Bazen senin bunu fiziksel dünyada yaşayabilmen biraz zaman alabilir. Meleklerin bilmeni istiyorlar ki, aslında her şey şu anda yoluna girmekte. Şu anda yaşadıkların, hissettiklerin ne olursa olsun, aslında planın tamamen hayırlı şekilde işlediğini ve ileride gelecek güzel gelişmelerin temelinin atıldığını bil. Sana düşen, içini rahat tutmak ve özündeki, derinlerdeki huzuru hissetmek. Her şeyin tam olması gerektiği gibi geliştiğini hatırla. Yaşadıklarının üzerine çık ve evrene güven.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Uriel, Başmelek Cebrail, lütfen bu konunun (konu her neyse onu belirtin) en hayırlı şekilde çözümlendiğini bilmem için bana yardım edin. Bunu içimde hissetmemi ve fiziksel dünyamda da en kısa zamanda bunu yaşayabilmemi sağlayın. Konuyu tamamıyla size bıraktım. (Derin bir nefes alın.) Teşekkür ederim."

Ü

Üye silindi 38107

Böyle bir sonuç çıkacağını anlamıştım :) Tam istediğim gibi gelişiyor olaylar. Yorumunuz için çok teşekkür ederim

kıvep

Banlı Kullanıcı
Çok teşekkürler, güzel olan gülümseten herşey doğru adımdır, yeni güzelliklere sonuna kadar açığım :) çok güzeldi :)

fransula

Kayıtlı Üye
Geçen hafta bende özelden mesaj attım beklemedeyim fakat aklıma takıldı, her gün yineleyelim mi mesajımızı? Yoksa bir kere kafi midir?

Keira

Moderator
Bir kere mesaj atmanız yeterli. Doğru zamanda size de sıra gelecektir.

Keira

Moderator
pembe pelerin

Güç Sende.
Gücünü eline al ve gidişata, kuşkuya ve tüm korkulara dur de.
"Gücünün kaynağı senin yüreğindeki sonsuz ışık ve sevgi. Onu bul ve içindeki sınırsız gücü hisset. Bu Yaradan'ın sana verdiği, her şeye kadir olan güçtür. Bu gerçek güçtür. Onun yaşamındaki her şeyi dönüştürebileceğini ve dilediğin her şeyi kolayca gerçekleştirebileceğini bil. Tüm kuşkuyu, endişeyi,korkuyu ve tüm negatif düşüncelerini bana ver. Ben senin yanında ve içindeyim. Yaradan'ın bir parçasının senin içinde ve her yerde olduğu gibi. Işığının, gücünün farkına var ve onu sevginin, ışığın yolunda kullan."
Başmelek Mikail.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Mikail, Başmelek Raziel, lütfen gücümü elime almama yardım edin. Bunun önündeki tüm engelleri sevginin gücüyle dönüştürmeme yardım edin. Yaşamımı, ışığın ve yaşam amacımın doğrultusunda yaşayabilmem için gerekli tüm koşulları kolayca yaratabilmemi sağlayın. Teşekkür ederim."

Parpsikolog

Bir Adım At.
Ufak bir adım... Yüreğinin yolunda attığın o küçük adım, sana tüm kapıları açacak.
Atman gereken o adım, sana ufacık bir damla gibi görünebilir ama o, evrene yüreğinin yolunda ilerlemekte olduğunun mesajını verecektir. Belki o adımı atmak sana zor geliyor, ya da anlamsız. Yine de bunu yap. Bil ki o adımı attığında, bütün kapılar ardı ardına açılacak. Bil ki meleklerin sana adım adım yol gösteriyorlar. Eğer atman gereken adımın ne olduğunu bilmiyorsan şu anda hayalini düşün, yüreğine odaklan. Gözünde hayalini, onun ışığını canlandır. Ve meleklerin sana o adımı fısıldayacaklar. Aklına gelen bir düşünce, birinin söylediği bir cümle, içine doğan bir his ya da görüntü, meleklerin mesajıdır. Buna güven. Doğru yolda olduğunu bil ve o adımı güvenle at.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, Başmelek Mikail, Başmelek Ceremayel, lütfen bana atmam gereken adım konusunda yol gösterin ve yolumu açın. Başmelek Ariel, lütfen bana o adımı atacak cesareti ver. Teşekkür ederim.

kxeleme

Sana Yardım Ediyoruz.
Yalnız değilsin. Bunun farkına var ve meleklerine güven.
"Sana yardım ediyoruz sevgili arkadaşım, sana sevgi dolu ellerimizi uzatıyoruz. Sana ışığımızı, güzellikleri uzatıyoruz. İşte burada, yanı başındayız aslında, belki bir gülücük uzağında... Bizim ve mucizevi desteğimizin farkına var. Yalnız olmadığını hatırla. Hiçbir zaman yalnız olmadın aslında. En karanlık anlarında bile seninleydik biz, her zaman seninleydik. Sana uzattığımız elleri tut ve söylediklerimize kulak ver. Bizden yardım iste ve yaşamının nasıl değiştiğini gör. Biz sana şimdi yardım ediyoruz. Bizim yapabileceklerimizin sınırı yok. Bizden yardım iste. Bize, sana yardım etmemiz için izin ver." Gülümse ve meleklerine güven. Bırak onlar halletsin.

Meleklere Sesleniş: "Sevgili meleklerim, benimle olduğunuz için teşekkür ederim. Bana lütfen tam olarak şu konuda yardım edin... (konuyu anlatın). Desteğinize, yardımınıza kendimi açıyorum. Bunu fark etmeye ve almaya hazırım. Teşekkür ederim.