Meleğiniz Konuşuyor !

elezya

Kayıtlı Üye
Başmelek Ariel
Ariel, Allah’ın dişi aslanı anlamına gelir ve doğanın, hayvanların ve bitkilerin koruyucusudur. Çevreyi koruma ile ilgilenenlerin yanındadır. Doğadaki perilerin de başı diye düşünebilirsiniz onu. Geri kazanıma meraklı, doğada yürürken çöpleri toplayan biriyseniz muhtemelen Ariel de, doğa perileri de sizi çok seviyorlardır. Bu konuda daha fazla şey yapmak isterseniz Ariel'den yardım isteyebilirsiniz.
Cesarete ihtiyacım olduğunda aklıma ilk gelen isim Ariel'dir, özellikle de kalbimin istediği yolda gitmem gerektiğinde. Korkudan titreyerek yaptığım bir görüşmede Ariel'in resminin olduğu melek kartımı elime saklamıştım. Tüm görüşme boyunca elim sanki avucumda ateş yanıyormuş gibi yandı ve Ariel'in bana hiç durmaksızın güç ve cesaret verdiğini hissettim. Gözlerimi kapadığımda kartın siluetini koyu mavi renkte görüyordum. Görüşme çok zorlu geçti, ama hayallerimin bile ötesinde sonuçlandı. Ariel'e ömür boyu minnettar kalacağım. Ariel'in rengi açık pembedir. Pembe renk giymek, aslan figürleri görmek sıkça yaptığınız bir şey ise Ariel'e yakınsınız büyük ihtimalle.

BAŞMELEK ARIEL
Melekler Sözlüğüne göre ve ‘A’dan Z’ye Melekler’ kitabına göre Ariel ya da Başmelek Ariel Dünya üzerinde efsanevi ve ezoterik hikayelerde geçmektedir.
İlk önce, Ariel ismi İbranice’dir ve “Tanrının Aslanı” anlamına gelmektedir. Sümerlilerde Ariel aslan başlı bir erkek olarak resmedilmiştir. Kabala’da Yahudi mistikler Ariel isminin Kudüs’e gizli ya da şiirsel bir isim olarak atfetmişlerdir. Gnostik yazılarının bazıları Ariel’i ‘şeytanların hakimi’, alt astral alemlerin gücünü elinde tutan olarak tanımlar. Diğer kaynaklar Ariel’i Devi krallıkları ile güçlü bağları olan bir varlık ve ‘Dünyanın Efendisi ve Koruyucusu’ olarak tanımlarlar. Ariel’in ayrıca şifa sanatında Başmelek Raphael ile birlikte çalıştığına inanılır. Bazıları Ariel’in Tanrının Tahtının karşısında duran dört ana Başmeleklerden biri olan Uriel’in dişi yönü olduğunu varsaymaktadır.
Diğer isimler ve özellikler: “Saltanat düzenin bir melek, Rüzgarların, Ain Soph (Tanrısal Işık, İlk Neden, Elohim) Konseyinin Üçüncü Başı”. Şair Milton Ariel’in Cennet İsyanında yer aldığını söylerken Şair Shelly onu bir doğa perisi olarak yansıtmıştır. Ariel ayrıca 1994’te “Işıkbeden nedir?” adlı kitabında Işıkbeden işlemi modeli ile bizi ödüllendiren kişidir.
Şimdi, bu bilgiler güzel ve benim İlahi Arketipe kanallık etmenin zevkine teslim olmam için bir kısmına ihtiyacım vardı. NE? TAMAM. Arketip İlahi bir Yüzdür, tamamen Yaratıcı Güçlerin iradesinde çalışan Sevgi dolu bir Zekadır. Ariel belli başlı ilkeleri cisimleştirmekte ve Yaratımın İlahi Planının mükemmel ifşaatı için çalışmaktadır.
Ariel, Ain Soph konseyi olarak bilinen ve Yaratıcı Efendilerin Elohim sentezine bağlı bir grup enerjinin bir parçasıdır. “Ain Soph” kelimesinin tam tercümesi, “Sınırsız Işık, gören ve bilen Işık” olarak ifade edilebilir.​
Bu varlık ile biraraya gelmem 44 yaşlarımda iken bilinç seviyesinde başladı, ve şimdi biliyorum ki bütün hayatım boyunca bilinçsiz düzeyde Ariel, ve Üstatlar tarafından izlenmiş ve rehberlik almışım. Bu inanılmaz dinamik varlıktan aldığım sevgi ve güzellik için çok minnettarım. Çalışmamın her bir adımında ilgileniliyor ve yönlendiriliyorum ve biliyorum ki Ariel benim ve hepimiz için merhametli ve ulaşılabilir.
Bütün ‘gerçekler’ ilginçtir ancak benim için en alt çizgi sevginin niteliği ve mesajın yardım dolu olmasıdır. Mesaj, kalbinizi açıyor, zihninizi dinginleştiriyor ise, o zaman en yüksek hayır içindir. Bununla ikimiz de kutsanıyoruz.

Keira

Moderator
Sevgili doctor niyetinizi düşünün akşam kartınız çekilecektir.

ekcs

Banlı Kullanıcı
Bunu yapmak yerine neden mekeklerle nasıl iletişime geçeceğimizi anlatmıyorsunuz...

-Işığınız Konuşsun
:Angel_anim:

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bunu yapmak yerine neden mekeklerle nasıl iletişime geçeceğimizi anlatmıyorsunuz...

-Işığınız Konuşsun
:Angel_anim:

Meleklerle nasıl iletişime geçebileceğiniz forumda konularda mevcut.

http://www.gizlimabet.com/threads/32947-Meleklerden-%C4%B0stemek-ve-%C4%B0leti%C5%9Fime-Ge%C3%A7mek

http://www.gizlimabet.com/threads/32768-Meleklerimizin-Bize-Bıraktıkları-İşaretler

http://www.gizlimabet.com/threads/30783-Meleklerle-Nasıl-iletişime-geçebilirim

Syn.Keira'nın bir konuda yazdığı yazı : Meleklerle iletişime geçmek için ilme gerek yoktur, onlara seslenin ve dileğinizi yürekten isteyin onlardan. Sizi duyarlar ve yardım ederler... Ayrıca melekleri çağırırsanız sadece melekler gelir başka bir varlık gelmez.. Meleklerle iletişime geçmek illa ki onları görmek değildir, içinizdeki o size yardım eden veya uyaran ses onlardır..

l'esprit

Kayıtlı Üye
Yeni soruları sabırsızklıkla bekliyorum. Meleklerimin yardımına bu ara çok ihtiyacım var. Dualar ediyorum. Onlardan yardım istiyorum ama burada açıkça yazanlara da ihtiyacım var.

bendekiben

Elit Üye
Sevgili doctor, melekler rehberliğinde çektiğim kartınız ;

İNAN

İnancın kılıcının önünde hiçbirşey duramaz. İçindeki inanç yolunu açacak.

Yüreğindekini yapabilir misin? İçindeki inanç herşeyi mümkün kılabilecek güçte.Bunun farkına var ve yüreğindekinin gerçekleşiceğine bütün kalbinle benliğinle inan.Dış görünüş ne olursa olsun, etrafındakiler ne söylerlerse söylesinler bilki esas olan senin inancındır.İnancını tam ve sarsılmaz kıl.
Sen dünyana inanç aşıladığında , Yaradanın ışığı senin içinden yansıyacak ve imkansızı başaracak. Buna inan.

Meleklerin rehberliği hayrınıza olsun .Sevgiyle..... :)

Keira

Moderator
Bilinen çoğu meleği tanımış olduk. Şimdi yaptığımız bu sevimli yarışmamızın ikinci kısmına geldik. Ara ara yine bazı melekleri soracağız ancak şimdi melekler hakkında öğrendiklerimizi yorumlama zamanı. :) Sorumuz şu: Hayatınızda bazı tıkanıklıklar var. Özellikle maddi konuda. Bir şekilde bu tıkanıklıkların sebebinin geçmişinizle alakalı olduğunu anladınız. Hangi meleklerle nasıl bir çalışma yapardınız?

Sevgi ve ışıkla...

ekcs

Banlı Kullanıcı
Baş Melek Mikailden yardım isterdim çünkü o olumsuz enerjiyle savaşır ve bu tıkanıklıkların geçmişte yaşadığımız kötü olaylar sonucu oluştuğunu düşünüyorum eğer üstümüzdeki bu negatif duygu ve düşünceleri atarsak daha azimli çalışarak sıkıntılarımızdan kurtulabiliriz ya da daha önceden iflas etmişsek ve yeni işimizde adım atmaya korkuyorsak yine baş meşek mikailden yardım isterim çünkü o korkulardan arındırır yapıcağım çalışma ise forumda bulunan meleklerle iletişim kurma yöntemleri olurdu :)

Mikail bu konuda yardımcı olmasa bile baş melek olduğu için maddi sıkıntılarımıza yardımcı olabilecek melekle iletişim kurmamızı sağlar

Kusura bakmayın biraz fazla cevap yazmış oldum ama bu sıkıntı ile ilgili geçtiğim iletişimde Yardımcı Melek Urielin bu sıkıntılarla ilgilenebileceğini öğrendim :)

Mikaille birlikte Urielde yardımcı olabilir :)

meleki

Kayıtlı Üye
enerji alanımzı temizler mesela nazar dediğimiz enerji alanımızı ve auramızı koyu mavi ışığı ile temizleyip kalkan içine alır bu illa ki canlı nesneler değil cansız de olabilir örneğin arabamızı korumasınıda rica edebilirizsadece istememiz yeterli kişiler arası kurulan eterik bağlarıda kememiz mümkün baş melek mikailin yardımı ile yine bir arkadaşımızla kavga ettik aramızda olumsuz enerjiler bu eterik kordonlar gidip geliyor baş melek mikailden bu kişi ve olayla aramızda gidip gelen kordon bağlarını kesmesini isteyebiliriz yine enerjimizi dengeli hale getirmesi ve kişiler arasında da sağlıklı pozitif bir akım yaratmasını isteyebiliriz korku anlarında tüm zamanlarda yanımda ol meleğim dediğimizde baş melek mikil yanımızda olur ki o durumlarda rengi olan maviyi o an bize gösterir bir şekilde hissederiz

ekcs

Banlı Kullanıcı
Baş Melek Mikail

(Şahıs ve insanlarla olan iletişimimiz için.)

Işık ve sevginin koruyucusu ve rehberidir.Korkuyu yok edip kişinin cesaretle dolmasına yardımcı olur. Özellikle yaşam amacınızla çakışan durumlarda ısrarla sizinle çalışacaktır. Işık işçilerinin yönetiminde çalışan bir melektir.
Michael; aile üyeleri, sevilenler, komşular hatta yabancılarla yaşanan kavgalara barışcıl bir sonuç getirmeye yardım edecektir.

Baş Melek Uriel

(Maddi ve parasak sıkıntılarımız için.

İşler yolundan çıktığı zamanlarda zihninizi dinlendirip, aklınızı rahatlatması için Uriel’e imkan tanıyın. Örneğin mali durumunuz veya gönül işleriniz doğru gitmeyen zamanlarda, Uriel size salim kafa ile düşünebilmeniz, problemlerinize sakin, berrak ve derli toplu bir zihinle çare bulabilmeniz için yardımcı olur. Sallantılı bir hayat değişikliğine uğradığınızda Uriel’den önünüzdeki yolu düzlemesini rica edin. İşvereninizle, birlikte çalıştıklarınızla veya müşterilerinizle bir sorununuz olduğunda Başmelek Uriel’i yardıma çağırınız. Size mucizevi bir şekilde yol gösterecektir. Herşeyden önce herkes neye ve niye kızmış olduğunu unutacaktır. Bazen sorunlarımızı kendimiz yaratırız. Uriel bizi bu kendi eserimiz olan buhranlardan kurtarabilir.
O, amaç ve rüyalarımızı gerçekleştirmede bir vasıta rolü oynar. Üzerinde uğraştığınız herhangi bir şeyde Uriel’den size ortak olmasını dileyin. O, size fikirler ilham edecek, cesaretlendirip, motivasyon sağlayacak ve ele aldığınız projelerin maddi desteğini belirlemede size yardımcı olacaktır.
Başmelek Uriel geleneksel olarak “Toprağın meleği” addedilir ve tabiatla iletişime yardım eder. Maddi ve dünyevi sorunlarda yardım talep edilebilir. Uriel ekoloji meleğidir. Tüm dünya ilimleri ile dünya üzerindeki tüm hayatlar arasında mevcut ara-ilişkilerin meleğidir.

Keira

Moderator
Sevgili üyemiz, hala bazı melekler eksik. Ayrıca ben Meleklerin görevlerini yazın demiyorum. Hangi meleklerle, bu meleklerin hangi özellikleriyle bu sorununuzu birlikte nasıl çözersiniz diye soruyorum...

ekcs

Banlı Kullanıcı
Ben aslında görevlerini değil özelliklerini vermiştim ama melekler hala eksiks birşey diyemem :S

Keira

Moderator
Özellikleri bir nevi meleklerin görevleridir zaten, o anlamda yazmıştım. Ben sizden görev ya da özelliklerini sıralayın demiyorum. Hangi meleklerin hangi özellikleriyle nasıl bir yol izlersiniz, onlardan nasıl yardım istersiniz diyorum. Sevgi ve ışıkla..

dexter

Elit Üye
Sevgili Üyelerimiz,
Site içinde şahıslara değil konulara yorum yapılır.
İkili tartışmalar yasaktır.
Konunun amacından çıkmaması adına tartışmanızı sonlandırmanızı rica ediyorum.

Keira

Moderator
Gereksiz tartışmalar içine girmeyiniz. yukarıda açıkladım ne istenildiğini, gereksiz yorumlar silinecektir.

canmert196

Kayıtlı Üye
bas melek mikail bas melek ceremayel basmelek raziel den yardim ister gecmisi sifalandirma meditasyonu yaparim negatiflerimi yakarim ayrica garantiye almak icin sirkeli tuzlu bir banyoda ve urielden maddi sikinti icin yardim istenebilir.

Keira

Moderator
Canmert melek isimleri tamam ancak biraz daha detaylı bir anlatım istiyoruz ki, öğrenmek isteyen üyelerimizde aydınlansınlar.

canmert196

Kayıtlı Üye
http://www.gizlimabet.com/threads/22331-Bilinçalti-temizleme-ve-enerjinizi-yükseltme-meditasyonu
http://www.gizlimabet.com/threads/17249-Geçmişi-Temizleme-Meditasyonu!!!

bunlarin saolsun sayin embriyo nun paylastigi meditasyonlar ustekini yapcak uyeler urum uyeler icin seslendirmesini yapmisti fakat onu goremedim simdi ararsaniz bulabilirsiniz bu meditasyonlar yapilabilir baslamadan once niyet kisminda ismini vermis oldugum meleklerden yardim istenebilir maddi sikinti icinse meditasyon yapar gibi oturup urielden yardim isteyip islerinizin acildigini imgeleyebilirsiniz.

biard

Kayıtlı Üye
Önce mikail den yardım isteyebilirim. onunla bir meditasyon yapabilirim. ondan hayatımdaki tıkanıklıkları açmasını isterim. Ayrıca bana rehberlik etmesini. Sonra uriel. Ondan hayatımdaki tıkanıklıklara karşı huzur vermesini isterim, geçmişteki şimdiki maddi sorunlarıma sebep olan blokajlarımı temizlemesini isterim. Sonra eğer yeterli görürsem işimi garantiye almak için kendi koruyucu meleğimle, 7 rengin baş melekleriyle ya da genel olarak melekler diyerek kendim için bir meditasyon hazırlarım. tabi bu arada olumlamalar yapmayı ihmal etmem.