Destede 3'lü Kombinasyonlar

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Araları pek iyi değil oldukça da sıkıntılı bir dönemden geçiyorlar kurnazlığı yapan daha çok bana erkeğin enerjisi gibi geldi kadın mutsuz huzursuz oldukça da fedakar cefakar gibime görünüyor evet aralarında birbirlerine karşı kırıcı sözleri olmuş bu dönemi atlatacaklar boşanma yok ...
Demekki ben valide gelince bitecek bozulacak şeklinde yorumlamıştım ama demekki çok objektif bakamadım teşekkürler Nurum peki kensime bir açılım yaptım bugün x’le buluşacakmıyız dedim;Çapa,Hesse ve Gamhat geldi yorum olarak kendime pek anlamasamda;x bir Gamhat erkeği (kendini beğenmiş tavrı falan vardır yani) Bana duyduğu aşktan dolayı demir almak gelmek çapa atmak isteyecek diyebilirmiyiz?Beni bitirmişmi dedim (duygu olarak bitirmediğini bilsemde);Hesse,bahçeler ve ters munzur geldi.Şizofrenik aşkından dolayı buluşmak istesede munzurun ters gelmesi kendini durdurması herşey nasılsa aynı kalacak şeklinde bence kendisine söylediği şeyler yüzünden ama tattaret geldi üzerine munzurun oda benim sanırım kızlar:))

nurumm

Kayıtlı Üye
:))) Yorumsuz...çok kart açıyorsun aynı konu üzerine relax ol açmaaa :))) Kelsey8012 sağlıklı cevap olmaz...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
:))) Yorumsuz...çok kart açıyorsun aynı konu üzerine relax ol açmaaa :))) Kelsey8012 sağlıklı cevap olmaz...
Peki Nurum fakat yakın zmanda olaylar değişiyor ve o yüzden bu açılımı yaptım mesela bulışacakmıyız sorusuna açmam gerektiğini hissettim çünkü bana X’in sözü var bati ona cevap versen??

nurumm

Kayıtlı Üye
Peki Nurum fakat yakın zmanda olaylar değişiyor ve o yüzden bu açılımı yaptım mesela bulışacakmıyız sorusuna açmam gerektiğini hissettim çünkü bana X’in sözü var bati ona cevap versen??

Gamhat enerjisi evet bir buluşma getirebilir ( tabi kartlarına ters yazmamışın düz diye yordum ) lakin istediğin gibi bir sonuca varır mı dersen Munzur bana pek iyi gelmez...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Gamhat enerjisi evet bir buluşma getirebilir ( tabi kartlarına ters yazmamışın düz diye yordum ) lakin istediğin gibi bir sonuca varır mı dersen Munzur bana pek iyi gelmez...
Nurum gamhatla munzur aynı açılımda gelmedi buluşcakmıyız dediğimde ;Çapa,Hesse ve gamhat geldi hepsi düz,Beni bitirmişmi dediğimde:Düz Hesse,bahçeler düz,ters munzur geldi:))

nurumm

Kayıtlı Üye
Nurum gamhatla munzur aynı açılımda gelmedi buluşcakmıyız dediğimde ;Çapa,Hesse ve gamhat geldi hepsi düz,Beni bitirmişmi dediğimde:Düz Hesse,bahçeler düz,ters munzur geldi:))
Gördüm evet ? aynı kişiye sorduğun için tek cevapladım zaten birbirine bağlantılı açılımlar ?

Keira

Moderator
3 kere seslenseydiniz duyardım hep 1 kere seslenmişsiniz. Geçmişe dönük bakımlarınıza tek tek dönmem çok zor. Yeniler için buradayım ama beni aratmamışsınız zaten, birbirinizi desteklemişsiniz.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Ben 2013-2015 yılındaki geçmiş açılımları okuyordumki o dönemler İviv Angels,Mefetseger,Neptün vb.yorumcular vrmış bu sitede nerdeler onlar şimdi?☺️ve tabiki açılımlardaki yorumları doğru yada yanlış diye ekleme yapan Keiramız????☺?Keira;Katinaya yeni başlayan birisine şey yazmış benzer soruları sormayın soru şekillerinizi değiltirin demiş oradan esinlendim bende kendime sordum bu soruya kart açtım ilk defa (bu soruya);Dedimki;C’le bizim yeniden duygusal anlamda bir birlikteliğimiz olacakmı?gelen kartlar;Ters anahtar,Düz asyranta ve düz Saah bu saah dedim oan xkişiliği ise beni düşünmesi anlamındamı yoksa napıcak yani üzerine kart seçmem gerekiyordu seçtim düz hesse geldiiiiii,şimdi yorumum şöyle kensime olunca nötr bakmaya çalışıp katinayla anlaşıyorum önce kartlar ne derse kabulüm diyorum???Ters anahtarla kilitlenen ilşki saahın aşkından dolayı açılacak inşallah güzeldir açılım yanlış yoeumlamamışımdır:))

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba kelsey8012,
Ben burada assyrantayı sen olarak değilde aileden biri yani aileden gelen sorunlar olarak hissettim. Ama sonuç olarak seninle aynı fikirdeyim Hesse aşk yeniden canlanacak diyor.
Umarım yorumlarımızda gelişme vardır ?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhaba kelsey8012,
Ben burada assyrantayı sen olarak değilde aileden biri yani aileden gelen sorunlar olarak hissettim. Ama sonuç olarak seninle aynı fikirdeyim Hesse aşk yeniden canlanacak diyor.
Umarım yorumlarımızda gelişme vardır ?
İnşallah ilerleme kaydediyoruzdur ben işte kendime pek hissedemiyorum buaralar yani çoğunlukla ama başkalarına şak diye kartın resminden bile hissediyoeum yanlış değilimdir umarım teşekkür ederim Hopeless35??????

hopeless35

Kayıtlı Üye
İnşallah ilerleme kaydediyoruzdur ben işte kendime pek hissedemiyorum buaralar yani çoğunlukla ama başkalarına şak diye kartın resminden bile hissediyoeum yanlış değilimdir umarım teşekkür ederim Hopeless35??????
Maalesef kendimize gelince biraz ikilemde kalıyoruz ama yine de ilerleme kaydettiğimize inanıyorum ???

comeback111

Kayıtlı Üye
Merhaba.Ben sevdiğim kişiyle yeniden bir araya gelebilir miyiz diye sordum.Sırasıyla Adhamdeva(Düz),Turan(Düz),Yakut(Düz) geldi.Sorum aşk ile ilgili olduğu için aşk anlamlarına göre; bir aşk itirafı olacak ve bir durum netleşecek ki bu durumun diğer kartlara bakarak olumlu olacağını düşünmekteyim bu itiraftan sonra bu esmer ve oturaklı adamla bir buluşmadan sonra yeniden bir araya gelebileceğiz diye yorumladım.Siz ne dersiniz? :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba.Ben sevdiğim kişiyle yeniden bir araya gelebilir miyiz diye sordum.Sırasıyla Adhamdeva(Düz),Turan(Düz),Yakut(Düz) geldi.Sorum aşk ile ilgili olduğu için aşk anlamlarına göre; bir aşk itirafı olacak ve bir durum netleşecek ki bu durumun diğer kartlara bakarak olumlu olacağını düşünmekteyim bu itiraftan sonra bu esmer ve oturaklı adamla bir buluşmadan sonra yeniden bir araya gelebileceğiz diye yorumladım.Siz ne dersiniz? :)
Comeback111 merhaba
Bir buluşma talebi ilişkiye yeniden bir şans görünüyor , güzel gelmiş deste ☺️ hareketleniyor mu deste açanlar destesi olan herkesi bekliyoruz ?

Keira

Moderator
Kelsey ben olsam senin kartlarını şöyle yorumlardım. İlişkinizin düzeleceği konusunda ümitsizsin aslında. Sana döneceğine inanmıyorsun. Aranızı bozan engelin düzelmeyeceğini düşünüyorsun. Ancak bu konuda yanılıyorsun. Sana karşı hisleri var ve sana dönecek.

Comeback senin açılımın çok güzel çıkmış. Senin de karşı tarafın duyguları ile ilgili şüphelerin varmış ama bu kişi tüm şüphelerini ortadan kaldıracak bir teklifle gelecek, bir buluşma gerçekleşecek ve bu buluşma sonucunda ilişkini başlayacak. Hisleriniz karşılıklı.

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim Keira☺️Evt aynen umutsuz düşünüyorum birde Keiracım kartlarımı daha önceleri burada arkadaşlarıma hep sordum siz şimdilerde dönebildiniz aramıza ayrıca memnunuz hepimizde???1,5 aydır kartlarımı aldım alalı” Saah bedes çiçekler ve asytanta “atıyordu ne anlama geliyor diye bana ne anlatmaya çalışıyor mutlu olup saah erkeğiyle mutlu olup ona karşı uyumlu olmam gerktiğinimi anlatıyor acaba diye yorumlamıştım?siz ne dersiniz atan kartlar için?

nurumm

Kayıtlı Üye
Adamdan Kadına hisleri duyguları diye sorduğumda :
Urmia,Samyeli,Eprahat ( üstüne ters ağaç,düz elmas )

Yanlış bir ilişki olduğunu bilsede acı çekiyor özlüyor vazgeçemiyor görüşmek istiyor.içinde kadının bi değeri de var. lakin eprahatı bi kareye oturtamadım burada ???

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Adamdan Kadına hisleri duyguları diye sorduğumda :
Urmia,Samyeli,Eprahat ( üstüne ters ağaç,düz elmas )

Yanlış bir ilişki olduğunu bilsede acı çekiyor özlüyor vazgeçemiyor görüşmek istiyor.içinde kadının bi değeri de var. lakin eprahatı bi kareye oturtamadım burada ???
Eprahhat kadın avcısı olup önce kadına stratejik yaklaşan kadını kendine aşık edincede geri duran kısaca kafayı yedirten husuz son derece zekii bir erkektir ve zeki kadınlardan hoşlanır duygusal anlamda bağlanması pek yoktur bence eprahhat burada bunu anlatıyor ama yanlışsam Keira yorum yapar zaten Nurum:))

nurumm

Kayıtlı Üye
Doğrusun Kelsey8012 ama burda oturtamadım açılıma diğer çıkan kartlarla bağ kuramadım.yada şöle diyebilir miyiz acaba senin dediklerin gibi yaklaşıp kadına sonrasında vazgeçemeyen kendisi :))