Destede 3'lü Kombinasyonlar

nurumm

Kayıtlı Üye
Erkeğin yakın zamanda davranışı nasıl olacak dediğimizde :
Aral,Ay ters,Samyeli.

İlk fırsattaki buluşma da görüşmede gerçekten üzgün olduğunu samimi ve içtenlikle dile getirecek

Evli bir çift için yapılan açılımda cinsel hayatları nasıldır diye sorduğumuzda :
İsfahan,Dastar,Yakut ( İsfahan üstüne kale-dastar üstüne baykuş ve ters bedes )
Acaba Erkek geçmişteki kadını mı düşünüyor unutamamış
yada bir ikinci çıkarttığım sonuç kadının çabası ile yoluna katılmak istenen bir ilişki mi acaba ?

Keiradan ses yok gibi :( hopeless35 senin yorumun nedir çıkan kartlara :) ikinci soruya çıkan kartları hiç birşeye yoramadım desem

hopeless35

Kayıtlı Üye
merhaba nurumm,
evet keira dan hiç ses yok maalesef. yakında ilgilenir yorumlarımızla diye düşünüyorum. :(
erkeğin yakın zamanda davranışı nasıl olacak sorusuna yorumum : erkek üzülmüş ve görüşmede bunu telafi edecek.
evli çift cinsel hayatları nasıldır sorusuna yorumum : erkek kadının bir takım baskılarından memnun değil. dastar kişisi ile olan uyumu düşünüyor. dastar kişisinin üzerine yakut geldiği için onunla olan aşkı ve tutkuyu istiyor şeklinde hissediyorum. ikinci yorumuna gelince aslında birbiriyle ilişkili olduğunu düşünüyorum. erkeğin kadınla dastar kişisi ile yakaladığı uyumu yakalaması lazım ve kadının bu konuda tutarlı davranması lazım.
umarım yorumlarım doğru oluyordur. gerçi kalben aklımdan geçeni harmanlayarak yazıyorum. :)

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba hopeless35,
1.yorumun tutarını yakın zamanda yazarım yaşanınca beraber görürüz :)
2.sorunun yorumlarına gelirse senin hislerin de aslında benim hissettiğim yönde dastarı karısı olarak değilde eski karısı olarak düşündüm ondaki uyumu arıyor olabilir onu bilemiyorum :) kadının ne gibi bir baskısı var orası bize muamma ben o yönde bir şey sezememiştim ama olabilir tabi ki bu olmadığı anlamına gelmiyor... iyi geliyor fikir alışverişi :)

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba hopeless35,
1.yorumun tutarını yakın zamanda yazarım yaşanınca beraber görürüz :)
2.sorunun yorumlarına gelirse senin hislerin de aslında benim hissettiğim yönde dastarı karısı olarak değilde eski karısı olarak düşündüm ondaki uyumu arıyor olabilir onu bilemiyorum :) kadının ne gibi bir baskısı var orası bize muamma ben o yönde bir şey sezememiştim ama olabilir tabi ki bu olmadığı anlamına gelmiyor... iyi geliyor fikir alışverişi :)
Aynen nurumm. Böylece kartları daha farklı yönlerde de inceliyorum. :) isfahan gelmesi ilk olarak bu adamın baskıya yönetilmeye karşı olmasını, rahat birisi olduğunu hissettirdi. Kadın sürekli kontrol bende olsun, benim dediğim olsun baskısı yapıyor olabilir. Öyle hissettim ama tabi bunu yaşayan bilir :)

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Kızlar birşey soracağım aklımızı karıştıran birkaç eril varsa onlara nasıl katina açacağız ayrı ayrımı?isim söyleyince diyelimki x beni seviyormu?y benim hakkımda ne düşünüyor? vb.mi....?yoksa bir açılım akıl karışık olunca hem x erkeği hemde y erkeği verirmi?

nurumm

Kayıtlı Üye
Kızlar birşey soracağım aklımızı karıştıran birkaç eril varsa onlara nasıl katina açacağız ayrı ayrımı?isim söyleyince diyelimki x beni seviyormu?y benim hakkımda ne düşünüyor? vb.mi....?yoksa bir açılım akıl karışık olunca hem x erkeği hemde y erkeği verirmi?
Kelsey8012 Merhaba verir vermeye orda sıkıntı yok lakin çok objektif olarak aç içinden bi his düşünce geçirme.bide arka arkaya açma ne gereği var bir gün sonra diğerini aç....

nurumm

Kayıtlı Üye
Hopeless35 dediğin şekilde de evet dırdırcı baskıcı boş boş gevezelik yapan özelliğini de veriyor.Dastarla bütünleşince tutmayın :) Ah dastar seviyorum seni ama benim açımdan çıkınca :) ilişki açılımımda çıkma da nerde nasıl çıkarsan çık :)

hopeless35

Kayıtlı Üye
Hopeless35 dediğin şekilde de evet dırdırcı baskıcı boş boş gevezelik yapan özelliğini de veriyor.Dastarla bütünleşince tutmayın :) Ah dastar seviyorum seni ama benim açımdan çıkınca :) ilişki açılımımda çıkma da nerde nasıl çıkarsan çık :)

:) :)

hopeless35

Kayıtlı Üye

merhaba kelsey8012
bence tek tek yoğunlaşarak aç çünkü enerjiler birbirine karışır

nurumm

Kayıtlı Üye
Erkek neden iletişime geçmiyor: Aral-Selçuksassa-Parsadra ( parsadra üstüne kitap-mektup-kalp ) ne hikmetse hepsi düz geldi :)

Kartlar çok açık ve net verdi lakin ben başka bir kadın olduğunu sezmedim açıkçası bu yönde bir kuruntu yaparak açtığımız için sadece bizim kuruntumuzdan ibaret sanırım başka birisi yok gibi gibi geldi her ne kadar parsadramız olsa da :) Erkek yakın zamanda da iletişime geçecek ve bazı itiraflarla gelecek.

Hopeless35 buyrunuz yoruma :) Başka okuyup da desteden anlayan arkadaşlar varsa fikirlerini bekleriz tabi ki ;)

hopeless35

Kayıtlı Üye
Erkek neden iletişime geçmiyor: Aral-Selçuksassa-Parsadra ( parsadra üstüne kitap-mektup-kalp ) ne hikmetse hepsi düz geldi :)

Kartlar çok açık ve net verdi lakin ben başka bir kadın olduğunu sezmedim açıkçası bu yönde bir kuruntu yaparak açtığımız için sadece bizim kuruntumuzdan ibaret sanırım başka birisi yok gibi gibi geldi her ne kadar parsadramız olsa da :) Erkek yakın zamanda da iletişime geçecek ve bazı itiraflarla gelecek.

Hopeless35 buyrunuz yoruma :) Başka okuyup da desteden anlayan arkadaşlar varsa fikirlerini bekleriz tabi ki ;)
Merhaba nurumm işte geldim burdayım :)
Ben burada erkeğin iletişime geçmeme sebebini şöyle hissettim erkek kadına tutkulu fakat kadını parsadra gibi görüyor ve biraz geri duruyor sanırım kadın geçmişle ilgili dırdır yapıyor ve biraz sivri dilli bu da erkeği kısmen geride tutmuş ama kalbine sevgisine yenik düşüp arıyor ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba nurumm işte geldim burdayım :)
Ben burada erkeğin iletişime geçmeme sebebini şöyle hissettim erkek kadına tutkulu fakat kadını parsadra gibi görüyor ve biraz geri duruyor sanırım kadın geçmişle ilgili dırdır yapıyor ve biraz sivri dilli bu da erkeği kısmen geride tutmuş ama kalbine sevgisine yenik düşüp arıyor ?
Hopeless35 hoşgeldin ? dırdır yapmıyor aslında ama erkek bu konuda çekiniyor olabilir evet. kadın geçmişi konuşacak ara bozulacak tamamen diye demek ki o şekilde aklından geçiyor olabilir çünkü suçlu çünkü haksız ? çünkü bişey diyemiyor kadının da ne kadar özverili davrandığını bilmesi lazım ama ?

hopeless35

Kayıtlı Üye
Hopeless35 hoşgeldin ? dırdır yapmıyor aslında ama erkek bu konuda çekiniyor olabilir evet. kadın geçmişi konuşacak ara bozulacak tamamen diye demek ki o şekilde aklından geçiyor olabilir çünkü suçlu çünkü haksız ? çünkü bişey diyemiyor kadının da ne kadar özverili davrandığını bilmesi lazım ama ?
Ah nurumm erkekler hem bir şeyler yaparlar hem de yüzleşmek istemezler ? bu da öyle bir durum sanırım ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Kendim için yaptığım açılım : Araları elmas ters( üstüne ev ) adamdan kadına dastar,adamın sorunu parsadra,adamın acil halletmesi gereken sorunu gamhat,adamın isteği güneş,sonuç çapa.Ben dastarı istemedikçe üstüme üstüme geliyor sanırım keşke ters gelseydi dedim sadece kuruntu yapaıyorum derdim altındaki parsadra desteklerdi bu yorumu gamhat keza öle arkasından gelen güneş ve çapa yine olumlu..Şu durumda neye yoracağımı bilemedim.Dastar karısını mı başka kadını mı destekliyor bunun içinden çıkamadım...

Hopeless35 düşünceni söyler misin ?..

nurumm

Kayıtlı Üye
Adamın ardına attığı mezar ... Unutmuşum bunu :(

hopeless35

Kayıtlı Üye
Kendim için yaptığım açılım : Araları elmas ters( üstüne ev ) adamdan kadına dastar,adamın sorunu parsadra,adamın acil halletmesi gereken sorunu gamhat,adamın isteği güneş,sonuç çapa.Ben dastarı istemedikçe üstüme üstüme geliyor sanırım keşke ters gelseydi dedim sadece kuruntu yapaıyorum derdim altındaki parsadra desteklerdi bu yorumu gamhat keza öle arkasından gelen güneş ve çapa yine olumlu..Şu durumda neye yoracağımı bilemedim.Dastar karısını mı başka kadını mı destekliyor bunun içinden çıkamadım...

Hopeless35 düşünceni söyler misin ?..
Nurumm bu açılımı bilmiyorum yapmadım daha önce ama hissiyatımla yapabildiğim kadar yorum yapacağım canım.
Araları yorumum, her ne sıkıntı olursa olsun aranızda yine de kıymetlisiniz birbiriniz için.
Adamdan kadına gelen dastar kartı bana adam kadının onu beklediğini biliyor hissi yarattı.
Adamın sorunu parsadra nedense bana sorun çıkaran geveze takıntılı bir kadın hissi verdi ve bu kadına karşı bir duygusundan çok aman sorun çıkarmasın düşüncesinde olduğunu düşünüyorum.
Acil halletmesi gereken sorunu gamhat bu adam güven vermiyor bağlılık sorunu yaşıyor kendisi de bunun farkında gamhat enerjisinden çıkıp netleşmesi lazım.
Adamın isteği güneş artık güneşli günler sorunların kara bulutların kaybolduğu belirsizlik olmayan günler istiyor
Sonuç çapa, bu adam sende çapa gibi bağlı kalsa da aynı zamanda bana hareketsizlik hissiyatı verdi. Kalbini dinlemeyi öğrenecek diye hissediyorum.

İlk defa yorumladığım bir açılımdı umarım sana faydası olmuştur.

nurumm

Kayıtlı Üye
Hopeless35 teşekkür ederim ağzına sağlık hemen hemen yaşanan durumları dökmüşün aslında dastar çıkınca benim sinirlerim bozulunca :) net objektif olamıyorum sonra tekrar tekrar gözden geçirince ertesi gün bekleyen kadın gibi hissiyatı bana da verdi acaba böle mi düşünüyor yoksa diye doğru da ... Yaa cidden parsadrayı anlayamıyorum yapsam dırdır içim gam yemeyecek neden öle düşünüyor bi ara ona istinaden katinadan cevap isterim :)) sade ve yalın bi yorumda bulunmuşun keira daha netlik verirdi yaptığımız yorumlara da ben beğeniyorum senin yorumlarını...

esra96

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Ben X kişisi ile beraber olma ihtimalimi sordum. Ve sırasıyla Atart - Derviş - Çapa kartları çıktı. Ben bunu onun hayatında özel bir kişi haline geleceğimi ve yakında bana bunu açıklayacağını herşeyin güzel gideceği şeklinde yorumladım. Siz nasıl yorumlardınız?

hopeless35

Kayıtlı Üye
Hopeless35 teşekkür ederim ağzına sağlık hemen hemen yaşanan durumları dökmüşün aslında dastar çıkınca benim sinirlerim bozulunca :) net objektif olamıyorum sonra tekrar tekrar gözden geçirince ertesi gün bekleyen kadın gibi hissiyatı bana da verdi acaba böle mi düşünüyor yoksa diye doğru da ... Yaa cidden parsadrayı anlayamıyorum yapsam dırdır içim gam yemeyecek neden öle düşünüyor bi ara ona istinaden katinadan cevap isterim :)) sade ve yalın bi yorumda bulunmuşun keira daha netlik verirdi yaptığımız yorumlara da ben beğeniyorum senin yorumlarını...

nurumm rica ederim ne demek her zaman elimden geldiğince yorumlamaya çalışırım. keira daha net hissedebilir daha net bakış açısı sunar bekliyoruz onu da :) teşekkür ederim sana bende senin yorumlarını nokta atışı buluyorum kart açtığımda.