şifa taleplerinizi bize iletin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lollalolla

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, Kanser tedavisi hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.. Tibbi veya Alternatif Tıbda herhangi bir ilerleme var mı?? Bilgisi olan arkadaşların bizleri de bilgilendirmesini rica ediyorum.. Son günlerde etrafımda bir çok tanıdıkların kanser oldugu haberlerini alıyorum.. Ve araştırma ve bilmek istiyorum.

Resmi olarak yok biliyoruz.. Ama bir çok kişi ilacın bulundugunu ama piyasaya sürülmedigini söylüyorlar..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar, Kanser tedavisi hakkında bilgilendirirseniz sevinirim.. Tibbi veya Alternatif Tıbda herhangi bir ilerleme var mı?? Bilgisi olan arkadaşların bizleride bilgilendirmesini rica ediyorum.. Son günlerde etrafımda bir çok tanıdıkların kanser oldugu haberlerini alıyorum.. Ve araştırma ve bilnemek istiyorum.

Resmi olarak yok biliyoruz.. Ama bir çok kişi ilacın bulundugunu ama piyasaya sürülmedigini söylüyorlar..
Doğru söylüyorlar.Bir çok ilaç ne yazık ki bütçeleri bir ülkeninki kadar olabilen bazı ilaç firmaları tarafından legal ve illegal yollardan engellenmektedir.Sebep basit;''x'' hastalığı için piyasada bilinen yardımcı ilaçlar ''a-b-c-d-e'' diye adlandırılan beş ilaçtır.Bunlar hayli yüksek fiyatlarda olup o hastalığın kesin tedavisini yapamayabilirler.Öyle ki ''x'' hastalığını taşıyan hasta bu beş ilacı sürekli almak durumundadır.Bu beş ilaç farklı farklı da görünse aslında tek bir firmaya aittir ve bu şekilde tek firmanın kasası dolar.Bu tek midir?Elbette değil.Bu bahsettiğimiz impratorluk seviyesindeki firmalar hastalıkları da bölüşmüşlerdir.Sürekli el değiştirse de,genelde birbirleri ile çakışmazlar.Şimdi siz bir ilaç çıkarmaya çalıştığınızda ciddi olarak sıkıntı yaşarsınız asla basit değildir.Önce legal yollardan çok fazla engel ve prosedürü aşmalısınız.Diyelim ki bunu başardınız ve çıkaracağınız ilaç çok spesifik olan ''x'' hastalığına iyi geliyor.O firma önce şuna bakar:Bir hasta benim ''a-b-c-d-e'' ilaçlarımı ömrü boyunca kullandığında bana gelen kar 100.000 dolar,bu adamdan bu ilacı alsak bu hasta ömrü boyunca bu ilacı kullansa gelen kar 1.000 dolar olacak,yani facia bir düşüş.Adam önce sizi ve projenizi satın alıp hasır altı etmeyi amaçlayabilir,bunu yapamazsa da ciddi ciddi tehdit ve yaptırımlara gider.İsim vermeden ülkemizde bir üniversitede bulunan yeni bir ilacı örnek vereceğim.Bu ilaç,cilt hastalıklarından geçmez,tedavisi olmaz denilen bazı hastalıklarda %99 oranında kesin tedavi sonucu veriyor.Üstelik defalarca veya aylarca,senelerce kullanmadan bu tedavi sağlanıyor.Birkaç seansta tedavi sağlanıyor.Hadi diyelim bu ilaç solüsyon tarzında olsun.100 ml lik tüpler halinde satılsın.Bu tüp hadi diyelim 200 TL olsun.Siz üç tüpte iyileştiniz.Hesap 600 TL.Firmanın kasasına giren 400 TL diyelim.Bu ilaç piyasaya çıkmazsa sizin uygulayacağınız ve gerçekten tedavi sağlayamayacağınız yöntemlerde cebinizden ne yazık ki ömür boyu çıkan para en az 10.000.Neden çıkmıyor bu ilaç piyasa?Büyük ihtimalle yukarıdaki sebeplerden.Üzülerek söylüyorum ki,hayatlarımız birkaç firmanın kasasında saklı duruyor.

origanum

Yönetici
Sağlık sektörünün her türlü pisliğini bilen biri olarak çok doğru bir tespit bu. Ne yazık ki.
Kanseri yenenlerin formülü de içlerindeki sevgi dolu enerji ile hayata tutunmak öncelikle.

defender

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar,

daha önce sıkıntımı söylemiştim. Bu konuda bir bilgisi olan yok mu acaba?

Herkese teşekkür ederim.

origanum

Yönetici
Herkese merhabalar,

daha önce sıkıntımı söylemiştim. Bu konuda bir bilgisi olan yok mu acaba?

Herkese teşekkür ederim.

Hastalığınız için şifa enerjisi gönderebiliriz tabi ama bu kalıcı bir çözüm değildir. Tıbbi tedavi yanında destekleyici olarak etki eder. Fizik tedavi görmeli, önerilen egzersizleri yapmalısınız. Kemik deformasyonu için de çok ileri boyuttaysa cerrahi müdahale görmeniz gerekebilir. Şiddetli ağrılarınız olduğu zamanlarda uygun bir ağrı kesici alırsanız bir süreliğine rahatlarsınız fakat devamlı kullanmayın, yan etkileri olduğunu unutmayın, midenizi, karaciğerinizi ya da böbreğinizi feda etmenize gerek yok. Bu hastalık malesef ömür boyu sürer kesin tedavisi yoktur ama yaşam kalitesini artırmak için mutlaka doktorunuzun önerdiği egzersizleri yapmalı, diyet programına uymalısınız. Alternatif olarak da bir ek tedavi daha uygulayabilirsiniz, tıbbi tedavinizle birlikte, romatizmaya iyi gelen bir bitkiden hazırlanmış 1 bardak çaya 1 kaşık İsveç şurubu katılıp günde 3 kere içilebilir. Tekrar ediyorum bu hastalıktan tamamen iyileşilmez. Göğüs kafesinizdeki baskı nefes almanızı zorlaştırıyor hissettiğim kadarıyla, bu durum biraz daha iyileştirilebilinir sadece.

Turin

Kayıtlı Üye
Çok sevdiğim bir arkadaşım haşlandı. Çaydanlık yüzüne, boynuna döküldü. Yapılabilecek bir şey var mı? 15 yaşında.

amanita_a

Kayıtlı Üye
Yanık için domuz yağı birebir benim yakınım da çayla haşlandı hergün domuz yağı sürün izlerin de çok aza inmesini sağlıyor Allah şifa versin.

PUNKY

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar burası şifa talepleri köşesi, şifa istiyorsanız başlık doğru ama sizin konunuz alternatif tıp ve tedavilere giriyor dikkat edin lütfen!!!

Bump:
Çok sevdiğim bir arkadaşım haşlandı. Çaydanlık yüzüne, boynuna döküldü. Yapılabilecek bir şey var mı? 15 yaşında.

Silverdin krem...

DİLSTAN

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle hepinizden Allah razı olsun, benim sorunum psikolojik. Ne psikiyatristler ne de hocalar teşhis koyamadı. S ende 3 harfliler var dediler. Bu aralar ağlama krizlerim iyice arttı ne olur yardımcı olun.

origanum

Yönetici
arkadaşlar öncelikle hepinizden Allah razı olsun,benim sorunum psikolojik.ne psikiyatrsitler ne de hocalar teşhis koyamadı.sende 3 harfliler var dediler.bu aralar ağlama krizlerim iyice artıı ne olur yardımcı olun

Talebiniz işleme alınacaktır. Ama biz çalışma yapana kadar geçen süre içinde biraz rahatlamak için tarçın çayı için, aktardan alacağınız 1 adet kabuk tarçını küçük küçük parçalara kırın ve 2-3 su bardağı suda 10-15 dk kaynatın, için hergün yeniden hazırlayın bunu.

DİLSTAN

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim emeğinize yüreğinize sağlıkkk sağlıkla sevgiyle kalın

amanita_a

Kayıtlı Üye
Ben tip ıı diyabetiğim bende faydalanabilirmiyim acaba

amanita_a

Kayıtlı Üye
Evet tabiki tıbbi tedavi görüyorum, ancak bu hastalık biliyosunuz sinirlenmeye üzüntüye gelmiyor inişli çıkışlı ve harab ediyor insanı o yüzden sordum

mellek21

Kayıtlı Üye
zeka ve hafıza güçlendirme unutkanlık gidrmek için şifa istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
Selamlar, bende aranıza yeni katıldım.Öncelikle böyle bir site açtığınız için çok teşekkürler. Benim devamlı içimde bir sıkıntı var, burada yazılan bir vefkide yazdım ,takıyorum,ama sanki daha fazla artıyor sıkıntım. Herşeyi negatif görüyorum, nereye elimi atsam kuruyor sanki ...ayrıca birkaç sene öncesine kadar çok güzel araba kullanmama rağmen şuanda neredeyse hiç kullanamıyorum inanılmaz bir korku hali başgösteriyor ,elim ayağım titremeye başlıyor.

gothness

Kayıtlı Üye
çok güzel denk geldi..şükürler olsun..bende nereye konu açsam diyordum..
konu şu..dayıma akciğer kanseri tanısı kondu ve şuan beyine yayılmış durumda bilinci yok diyorlarlar ama bizi anlıyor ve arada cevap veriyor..enerji yolladığımda enerjiye olumlu tepki veriyor..bende düşündüm ki ne kadar şifa enerjisi o kadar iyi olur..dayımın ufak kızı yürüme engelli ve ona birşey olursa(tanrı korusun) ne yapar bilemiyorum..henüz çok küçük ve bizler ne kadar yanında olsakta babası gibi olamayız..lütfen olabildiğince çok şifa enerjisi yollayalım arkadaşlar durumu gittikçe kötüleşiyor korkuyorum :(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
çok güzel denk geldi..şükürler olsun..bende nereye konu açsam diyordum..
konu şu..dayıma akciğer kanseri tanısı kondu ve şuan beyine yayılmış durumda bilinci yok diyorlarlar ama bizi anlıyor ve arada cevap veriyor..enerji yolladığımda enerjiye olumlu tepki veriyor..bende düşündüm ki ne kadar şifa enerjisi o kadar iyi olur..dayımın ufak kızı yürüme engelli ve ona birşey olursa(tanrı korusun) ne yapar bilemiyorum..henüz çok küçük ve bizler ne kadar yanında olsakta babası gibi olamayız..lütfen olabildiğince çok şifa enerjisi yollayalım arkadaşlar durumu gittikçe kötüleşiyor korkuyorum :(
Sayın gothness,
Nasıl bir çalışma istiyorsunuz?Yani dayınıza mı,kuzeninize mi çalışma yapılsın istiyorsunuz?

PUNKY

Kayıtlı Üye
Eğer sadece akciğer ile ilgili problem olsaydı tabiiki çalışma yapalım derdim ama beyinle ilgili bir durumda beyne çalışma yapılmamasını daha uygun görüyorum tecrübelerimden dolayı...Gothness dayın enerjiye elbette tepki verecektir fakat olumlu tepki verdiğini nereden biliyorsun, bu tür durumlarda bazen kişilerin savunma mekanizması devreye giriyor ve siz bunu tepki olarak algılıyorsunuz ayrımını iyi yapıp buna göre çalışmak gerek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...