şifa taleplerinizi bize iletin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gothness

Kayıtlı Üye
chillout dayım için istiyorum :(
punky olumlu olduğundan şöyle eminim çünkü herkes çok kötü olduğunu söylerken enerji çalışmasından sonra rengi yerine geldi ve konuşmaya cevap vermeye başladı daha kötüydü ağrı krizi geçirip uyuyamayan insan şuan uyuyabiliyor mama yiyebiliyor bence bunlar olumlu tepki verdiğini gösteriyor yanılıyormuyum yoksa

dukha

Kayıtlı Üye
Merhabalar

Harika bir site oluşturmuşsunuz ve incelediğim kadarıyla kendini yetiştirmiş ve doğru olduğunu düşündüğü yolda uçlara gitmekten çekinmeyen cesur insanlarsınız. Kendi adıma tebrik ediyorum ve çalışmalarınızın devamını diliyorum.

Eğer mümkünse kendim için bir şifa isteğim var:

Beni, gün içinde yaptığım hiçbir şeyden zevk alamama derecesine getiren boyun ve sırt ağrılarım.. Öyle ki bu ağrılar yüzünden istemeden insanları kırıyorum.. üzüyorum. Sanki sırtımda kocaman bişey taşıyorumuşum gibi bir his gün boyunca.. Kafamı bile saga sola ceviremiyorum. Bu ağrıların etkisiyle depresyona girdiğim bile oluyor. Fizik tedaviye, masaja gittim fayda etmedi. Bir arkadaşım çakralarında sorun var senin dedi ve bir tılsım yaptı bana ama etkisi çok kısa sürüyordu. Sık sık tılsımı ona götürmem ve onun deyimiyle tılsımın "şarj edilmesi" gerekiyordu.

Hayalimde deniz kenarında bir hamakta tamamen bedenim rahat gülümseyerek uzandığımı hayal ediyorum.. Hayalime ulaşmamda yardımcı olur musunuz?

yasemin

Kayıtlı Üye
ABD'de yaşamak zorunda olan bir arkadaşım var. Yıllardır kanserle boğuşuyor. Galiba başka yerlere de yayılmış. Adı Şule anne adı ilhan küçük de oğlu var bebekten beri annesinin hastalığını biliyor. Yardım edebilir misiniz başka bir bilgiye ihtiyaç var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
chillout dayım için istiyorum :(
punky olumlu olduğundan şöyle eminim çünkü herkes çok kötü olduğunu söylerken enerji çalışmasından sonra rengi yerine geldi ve konuşmaya cevap vermeye başladı daha kötüydü ağrı krizi geçirip uyuyamayan insan şuan uyuyabiliyor mama yiyebiliyor bence bunlar olumlu tepki verdiğini gösteriyor yanılıyormuyum yoksa
Sizinle irtibata geçeceğim detayları almak için en kısa sürede.

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
sırt ve boyun agrısı malesef bendede var hatta odaklanmama bile engel olacak derecede yani yerde bile oturamıyorum hemen boynum ve sırtım yere düsüyo medıtasyon yapmaya kalksam bile varmıdır bır caresı

dukha

Kayıtlı Üye
çareyi biliyorsanız derman olunuz o halde sevgili origanum..

yasemin

Kayıtlı Üye
ABD'de yaşamak zorunda olan bir arkadaşım var. Yıllardır kanserle boğuşuyor. Galiba başka yerlere de yayılmış. Adı Şule anne adı ilhan küçük de oğlu var bebekten beri annesinin hastalığını biliyor. Yardım edebilir misiniz başka bir bilgiye ihtiyaç var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşım hakkında yorum yaparsanız sevinirim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşım hakkında yorum yaparsanız sevinirim.
Özelden detayları yazınız.Hastalığın başlangıç zamanı,seyri,türü,hızı,tedaviler hatta mümkünse hastahane raporları vs. vs. gibi detayları ne kadar verebilirseniz o kadar iyi fikir sahibi olunur.

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
ben manik depresifim yani iki uçlu durum bozukluğu..bipolar da deniyor.1.5 senedir ilaç kullanıyorumve ömr boyu kullanmam gerekecek..bu hasalık psikolojik davranış bozkluğu mevsimsel benimki...şubat gibi uykular azalır serotonin düşer..ya hareketli olursun uyumazsın bitkin düşersin..ya da depresyona girersin..öneriniz varsa özele yazarsanızsevinirim

origanum

Yönetici
ben manik depresifim yani iki uçlu durum bozukluğu..bipolar da deniyor.1.5 senedir ilaç kullanıyorumve ömr boyu kullanmam gerekecek..bu hasalık psikolojik davranış bozkluğu mevsimsel benimki...şubat gibi uykular azalır serotonin düşer..ya hareketli olursun uyumazsın bitkin düşersin..ya da depresyona girersin..öneriniz varsa özele yazarsanızsevinirim

Talebinizi şifa grubumuzla görüşeceğim. Ama şimdilik uyumayı kolaylaştırma açısından kediotu kökünü öneririm. Piyasada tablet olarak da satılmakta, Valerian tablet, akşam yatmadan 1 saat önce 3 adet almayı denediniz mi?

prenses93

Kayıtlı Üye
sevgili yüreği kalbi güzel insanlar banada hastalığımı yenmem konusunda yardım etmenizi rica ediyorum. kendimde reiki bir seviyesindeyim uygulama yapıyorum ama ilerleyemiyorum bir türlü adım gizem cünüş 1993 doğumluyum böbrek yetmezliğim var istanbul
şimdiden o güzel yüreklerinize teşekkürler

origanum

Yönetici
sevgili yüreği kalbi güzel insanlar banada hastalığımı yenmem konusunda yardım etmenizi rica ediyorum. kendimde reiki bir seviyesindeyim uygulama yapıyorum ama ilerleyemiyorum bir türlü adım gizem cünüş 1993 doğumluyum böbrek yetmezliğim var istanbul
şimdiden o güzel yüreklerinize teşekkürler

Seni gayet iyi tanıyorum zaten Gizem, bir tahmin et bakalım. Ara ara hep enerji yolluyorum zaten bu aralar biraz ihmal etsem de, hiç aklımdan çıkmıyorsunki.

prenses93

Kayıtlı Üye
teşekürler canım benim hissediyorum seni zaten arada melekler olarak tüm bana destek çıkanları :D

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
Talebinizi şifa grubumuzla görüşeceğim. Ama şimdilik uyumayı kolaylaştırma açısından kediotu kökünü öneririm. Piyasada tablet olarak da satılmakta, Valerian tablet, akşam yatmadan 1 saat önce 3 adet almayı denediniz mi?
deneyeyim..teşekkürler

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
sevgili arkadaşlar babamda alzheimer başladı..bu bizleri çok üzüyor ve tıbben bi tedavisi yok sadece bu noktada tutmaya çalışacağız..sürekli akşam sekize kadar uyuyor yaşamdan kopuk geçmişi çok iyi anımsıyor ama yakın geçmişi unutuyor ..konuşurken takılıyor ne konuştuğunu unutuyor herzaman olmasa da..ve arada yürürken duruyor..sanırım yürüdüğünü unutuyor sürekli komut vermemiz gerekiyor..yürü..daha hızlı..çiğne..bunu da ye vs....doktor olduğum için tıbben birşey yapılamadığı için sizlerden yardım istiycem..herhangi bi öneriniz yada yardımınız olur mu?? sevgiler

gypsy

Kayıtlı Üye
İş
doktor
arkadaşlar bir arkadaşım var bayan 40 yaşında ve 20 kilo fazlası var önerisi olan ..denenmiş ve başarılı olmuş birşeyler bilen varsa özelden de yazabilir..sevgiler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...