Şifa Çalışması İçin Detaylı Açıklama!!!!

bendekiben

Elit Üye
İsim, anne ismi ve yaşadığınız şehri dilberhala'ya şifanın yapılacağı günün tarihi ile mesajın başlığına yazarak yollayınız. Ben isim, soy isim, anne ismi bilgilerimi mesajın başlığına değil yazma alanına yazıyordum. Yanlış mı yapmış oldum? Hepsini başlığa mı yazmak gerekiyor?

Sadece çalışmanın yapılacağı günü başlığa yazıyorsunuz.örn :"14/11/2013 şifa çalışması " isim ,anne ismi,şehir mesajın içeriği oluyor.

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
benim bi kaç sorum olcak.eger negatif enerji yüklüysek bu pozitif enerjimizi kullanmamızı engeller mi ? bu yüzden psisik güç kullanımımız engellenebilir mi ? ve şifa çalışması negatif enerjiyi temizlerse bunun bize iç gücümüzü farketmemizde faydası olur mu ? teşşekkürler :)

bendekiben

Elit Üye
benim bi kaç sorum olcak.eger negatif enerji yüklüysek bu pozitif enerjimizi kullanmamızı engeller mi ? bu yüzden psisik güç kullanımımız engellenebilir mi ? ve şifa çalışması negatif enerjiyi temizlerse bunun bize iç gücümüzü farketmemizde faydası olur mu ? teşşekkürler :)

Negatif enerji etkisi altında olduğunuz zaman (zaten ying -yang dengesinden dolayı her iki enerjide çevremizde mevcut) pozitif enerjinizi bloke edecektir.Bu yüzden arınma ve korunma konularından sıkça bahsedilmekte ve şifa enerjisi sizin niyetinize göre çalışır.İç gücünüzü fark etmenize katkı sağlıyacak kendi içinize yapacağınız yolculuklar olabilir buda ancak meditasyon, yani üst bilinci susturma ile gerçekleşir.

Volar

Kayıtlı Üye
Bu şifa çalışması ruhsal sıkıntılar için yararlı mı acaba?Teşekkürler.

bendekiben

Elit Üye
Bu şifa çalışması ruhsal sıkıntılar için yararlı mı acaba?Teşekkürler.

Elbette, şifa çalışması öncesinde sıkıntılı olduğunuz konuda niyette bulunmanız yeterli.Zaten hastalıkların çoğunun kaynağı ruhsal sıkıntılardır.Bu nedenle asıl hedef ruhsal sıkıntılar.

simarik

Kayıtlı Üye
Şifa çalışması bilinçaltındaki olumsuz kodlamaların temizlenmesine yardımcı olur mu?

bendekiben

Elit Üye
Şifa çalışması bilinçaltındaki olumsuz kodlamaların temizlenmesine yardımcı olur mu?

Evet, evren enerji üzerine kurulu ve bu enerji niyetle beraber çalışıyor.Siz neye niyet ederseniz enerji o yöne akar.Şifacılar sadece bu enerjiye kanaldır.

ying yang

Kayıtlı Üye
bende son 3 aydır bazı durumlardan dolayı karanlık fobisi var.hiçbir şekilde loşta olsa karanlıkta kalamıyorum.ışığın açık olmasında bir sakınca varmı?birde evde elektronil aletin olmadığı bir oda yok :)sadece prizden çekilmiş olması yeterli olmaz mı?

bendekiben

Elit Üye
Elektronik cihazları fişten çekilmiş bir odada olmalı.Mum yakabilirsiniz veya yan odanın ışığını açarsanız bulunduğunuz odanın aydınlanması için faydası olur.Eğer buda da yeterli gelmiyorsa ışık açık olmasında bir sakınca yok meditatif bir hal içinde olmanız rahatlamış olmanız için ışık kapalı olması istenmekte.

guneş4

Kayıtlı Üye
Ben bir şey sormak istiyorum.Bu çalışmada şifayı gönderen daha doğrusu aracılık eden tek bir kişi mi ve alan kadar gönderen de yararlanıyor mu yani herkes için yararlı bir çalışma mı? Bir de anne ismi ne için gerekli onu merak ettim. İstediğimiz başka kişilerin isimlerini de verebiliyormuşuz onların haberi olmasa bile yine geçerli olur mu? Ve şifa nasıl gönderiliyor reiki mi kullanıyorsunuz bu konuda el almak şart mıdır kişisel olarak da kendini geliştirmek mümkün mü gerçekten ilgimi çeken bir konu teşekkürler.

bendekiben

Elit Üye
Ben bir şey sormak istiyorum.Bu çalışmada şifayı gönderen daha doğrusu aracılık eden tek bir kişi mi ve alan kadar gönderen de yararlanıyor mu yani herkes için yararlı bir çalışma mı? Bir de anne ismi ne için gerekli onu merak ettim. İstediğimiz başka kişilerin isimlerini de verebiliyormuşuz onların haberi olmasa bile yine geçerli olur mu? Ve şifa nasıl gönderiliyor reiki mi kullanıyorsunuz bu konuda el almak şart mıdır kişisel olarak da kendini geliştirmek mümkün mü gerçekten ilgimi çeken bir konu teşekkürler.

Şifa çalışmamız tek veya birkaç kişi ile de yapılabiliyor.Alan kadar gönderen de yararlanıyor.Anne ismi ve şehir bilgiside istiyoruz aynı isimle aynı şehirde yaşayan kişileri anne adı ile ayır edebiliyoruz bütün uygulamalarda bu geçerlidir.Tabi istediğiniz kişilerin isimlerini reşit oldukları ve rızaları olduğu sürece verebilirsiniz.Onların haberinin olması şart.Şifa için uygulanan yöntem tek değil çeşitli ve farklı.El almak değilde eğitim gerekli.Sitede bununla ilgili uyumlamalar oldu şuan yok fakat yeni bir uyumlama yapılacağı zaman bilgisi sitede duyuru ile bildirilecektir.Eğer bu konuda ilerlemek isityorsanız evrensel enerjiler bölümü ile başlamanızı öneririm sitede mevcut bilgi birikimi var.Araştırmalarınız size yeni ufuklar açacaktır.

guneş4

Kayıtlı Üye
Bu çalışma 6 şubatta değil mi o şekilde gönderdim. Perşembeyi heyecan ve merakla aynı zamanda umutla bekliyorum bu iyi niyetli çalışmada emeği geçen herkese çok teşekkürler.

bendekiben

Elit Üye
Bu calisma her persembe yapilmaktadir.isim, anne ismi ve yasadiginiz sehri mesaj icerigi olarak dilberhalaya gondermeniz ve mesaj basligina calismanin yapilacagi tarihi belirtmeniz yeterli.Sifaniz kabul ve daim olsun

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar beni hatırladınız mı :) Uzun süren sağlık sıkıntılarım vardı halada geçmiş değil ama aklıma son çare şifa çalışmalarınız geldi acaba hala devam ediyormu?

guneş4

Kayıtlı Üye
Evet her perşembe var ben de ihtiyaç duydukça katılıyorum. :)

bendekiben

Elit Üye
Merhaba arkadaşlar beni hatırladınız mı :) Uzun süren sağlık sıkıntılarım vardı halada geçmiş değil ama aklıma son çare şifa çalışmalarınız geldi acaba hala devam ediyormu?

Merhaba, sizi hiç unuturmuyuz :) Şifa çalışmalarımız devam etmekte yapılacakları zaten biliyorsunuzdur.Geçmiş olsun acil şifalar dilerim.

bendekiben

Elit Üye
Her hafta perşembe olduğu gibi bu hafta da saat 23:00 te şifa çalışması yapılacaktır.

Üyelerimiz ve yakınları da katılabilir, yakınlarınız için ayrı mesaj yollamanıza gerek yoktur, aynı mesajda bilgilerinizi ayrı ayrı yazabilirsiniz.

Katılmak için: İsim, anne ismi, yaşadığınız şehir bilgilerini ve konu başlığına da şifa çalışmasının yapılacağı günün tarihini belirterek 27/03/2014 Şifa Çalışması Başvurusu) dilberhala'ya yollamanız yeterlidir. Soyadınızı yazmayın!

dilberhala şifa çalışmasına liste oluşturabilmek için yapılmış bir profildir, şahıs değildir! Size cevap veremez, istenen bilgilerden başka bir şey yazmayınız.

Çalışmanın yapılacağı perşembe akşamı 21:30'a kadar başvurularınızı yapabilirsiniz.

Şifanız bol, kabul ve daim olsun :)

biard

Kayıtlı Üye
Bu haftaki çalışmaya 5 dakika geç katıldım enerjiyi hissettim net olarak ama sormak istiyorum: sorun olmaz değil mi? bir de ilk sayfada verdiğiniz ilk niyet tamam da ikincisini 3 kere söyleyince çok uzun oluyor onu kendi kafama göre kısaltamaz mıyım?

bendekiben

Elit Üye
Bu haftaki çalışmaya 5 dakika geç katıldım enerjiyi hissettim net olarak ama sormak istiyorum: sorun olmaz değil mi? bir de ilk sayfada verdiğiniz ilk niyet tamam da ikincisini 3 kere söyleyince çok uzun oluyor onu kendi kafama göre kısaltamaz mıyım?

"Evrenden tarafıma gönderilen şifa enerjisini kabul ediyorum ve bu enerji ile zihinsel, bedensel, eterik" .... diye devam eden cümleyi 3 kere tekrarlamanız bilinçaltı düzeyde de telkin olarak şifalanmanız enerjisel olarak alacağınız şifaya ek olarak fayda katacaktır.Ama şifa niyetinizi isteğinize göre niyetlenebilirsiniz.

AJA

Elit Üye
Sevgili bendekiben şifayı sadece siz mi yolluyorsunuz ?