Şifa Çalışması İçin Detaylı Açıklama!!!!

murat121

Kayıtlı Üye
merhabalar. Yaşım 21 3 senedir saçımda dökülme var olumlama yapıyorum ama tam olarak fayda sağlamadı. Bu şifa çalışmasından fayda alabilirmiyim?

bendekiben

Elit Üye
merhabalar. Yaşım 21 3 senedir saçımda dökülme var olumlama yapıyorum ama tam olarak fayda sağlamadı. Bu şifa çalışmasından fayda alabilirmiyim?

Şifa çalışmalarınıza her türlü sorununuz için katılabilirsiniz.Olumlamayı ne kadar süredir devam ettiriyorsunuz?Vücudun periyodik olara birşeyi kabullenmesi için en azından 21 gün geçmesi gerekir ve yine şifa çalışmasından yarar sağlıyabilmeniz için en azından 3 kere katılmanız daha iyi sonuçlar verebilir. Unutmayın bu tür uygulamalardan sağlacağınız fayda o uygulamaya olan inancınızın kuvvetiyle birlikte artacaktır.Şifanız daim olsun.

factorx

Kayıtlı Üye
Merhabalar;

Ben de ilk defa katılacağım ama acaba öncesinde tabiri caizse antenlerimizi tam açmak, alıcılığımızı kuvvetlendirmek için yapılması gereken özel bir şey var mı? Enerjiyi hissetmek ve kaçırmamak istiyorum, zihnimi boşaltma konusunda egzersizler yapıyorum öncesinde hazırlık olarak bunu yapabilir, meditatif bir hale en azından geçmeye çalışabilirim ama açıklamalarda pek detaylı yazılmamış, daha önce bu tür bir uygulama yapmayan biri için alım kanallarını açmanın etkili bir yolu var mıdır? Reiki sanırım bunun üzerine kurulu bir sistem ama reiki uygulaması yapmadım hiç, teorik olarak biliyorum sadece. Öncesinde tüm kanallarımızı açıp salt gelen enerjiye odaklanabileceğimiz bir yöntem var mı zihin boşaltma ve farkındalık egzersizlerinden başka?

bendekiben

Elit Üye
Merhabalar;

Ben de ilk defa katılacağım ama acaba öncesinde tabiri caizse antenlerimizi tam açmak, alıcılığımızı kuvvetlendirmek için yapılması gereken özel bir şey var mı? Enerjiyi hissetmek ve kaçırmamak istiyorum, zihnimi boşaltma konusunda egzersizler yapıyorum öncesinde hazırlık olarak bunu yapabilir, meditatif bir hale en azından geçmeye çalışabilirim ama açıklamalarda pek detaylı yazılmamış, daha önce bu tür bir uygulama yapmayan biri için alım kanallarını açmanın etkili bir yolu var mıdır? Reiki sanırım bunun üzerine kurulu bir sistem ama reiki uygulaması yapmadım hiç, teorik olarak biliyorum sadece. Öncesinde tüm kanallarımızı açıp salt gelen enerjiye odaklanabileceğimiz bir yöntem var mı zihin boşaltma ve farkındalık egzersizlerinden başka?

Şifa çalışması için öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenler ilk sayfada anlatılmakta ayrıca kanal açma veya başka bir uygulamaya ihtiyaç yok.Eğerki çakralarınızla ilgili şüpheleriniz varsa (blokaj konusunda) şifa çalışması öncesinde niyetinizi bu yönde kullanabilirsiniz.Şifanız daim olsun. :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Merhabalar;

Aslında ilk sayfada ki açıklamam yeterli. İmkanınız varsa fizik ve ruhsal bedeni rahatlatmak için banyo yapın, yoksa da el ve yüzünüzü yıkayın.
Öncesinde meditasyon yapmasanız bile yattığınızda sadece nefesinizin sesini dinleyerek zihninizi sessizleştirebilir, böylece enerjiyi daha rahat hissedebilirsiniz.
Yatarken şifa başlamadan önce söylemeniz gerekenler ilk sayfada yazıyor, " evrenden benim için yollanan şifa enerjisini kabul ediyorum" 3 kere.
Dilinizi üst damağa koyarsanız meridyenler tamamlanır, yorulduğunuz anda bırakın.
Enerjiye kendinizi kapatmamak için el ve ayakları çapraz şeklinde bağlamayın.
Herhangi bir rahatsızlığınız varsa da niyetinizle belirtin, örneğini ilk sayfada bulabilirsiniz.
Kendinizi enerjiyi hissetmeye odaklamayın, sadece kendinizi rahatça akışa bırakın ve keyfini çıkartın.
Ayrıca istediğiniz müddetçe, isterseniz her hafta şifa çalışmalarına katılabilirsiniz. Her seferinde farklı bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Şifanız bol, kabul ve daim olsun:)

factorx

Kayıtlı Üye
Teşekkürler ilginiz için, niyet edip sadece akışa bırakmak en iyisi sanırım :) Kronik yorgunluk hissediyorum ben de, sürekli bir bahar yorgunluğum var, enerjim düşük yani, bu enerjiyi tam manasıyla kullanabilmek istiyorum o nedenle bedenimde ve ruhumda. :)

umraojaan

Kayıtlı Üye
İlgi ve alakanızdan dolayı çok teşekkür ediyorum.Ben de şifa programına ilk kez katılacağım.Umarım herşey iyi olur ve şifalanırız :)

memnun

Kayıtlı Üye
bioenerji ile şifa olmaz sedat balkanlı binlerce bioenerji uzmanına gitti sonuç yok o enerji ile şifa verdiğini iddia edenler als derneğine gitsinler birinin parmağını oynatsınlar aileleri dünyaları verirler

bendekiben

Elit Üye
bioenerji ile şifa olmaz sedat balkanlı binlerce bioenerji uzmanına gitti sonuç yok o enerji ile şifa verdiğini iddia edenler als derneğine gitsinler birinin parmağını oynatsınlar aileleri dünyaları verirler

Şifa çalışmamız tam olarak bioenerji üzerine kurulu değil bio enerji vücudun toplamış olduğu enerji ile yapılan şifadır ve sınırlıdır.Ayrıca konusunda ün yapmış dünyaca ünlü şifacıların iyileştirdikleri hastaların hepsi mi birer aldatmaca.Şifaya aracılık eden kadar alan kişininde niyetinin çok büyük önemi var.Burası bir parapsikoloji sitesi burda en çok üstüne basılan konu kişilerin kendileri ve evrene olan inançları.İnançsızık başarıya giden yoldaki engeldir.Çevremize de bu şekilde lanse edersek olumsuz sonuçlar kaçınılmaz olur.

bluecat

Kayıtlı Üye
Bunun yeri burası mı bilemiyorum ama yazdıklarımı tüm üyelerin görmesini istedim, 3 ay önce bel fıtığı ameliyatı geçirdim, komplikasyon geliştiği için birtürlü iyileşemedim, sadece 2 hafta şifa çalışmalarına katıldım, mucize gibi oldu, şimdi neredeyse hiç ağrım kalmadı. Hepinize teşekkür ediyorum.

Yönetici Notu :Çalışma ile ilgili deneyimlerinizi "Şifa Çalışması Deneyimleriniz" adlı bölümde paylaşabilirsiniz.Linki aşağıda mevcut.Şifanız daim olsun :)
http://www.gizlimabet.com/threads/16774-şifa-çalışması-deneyimleriniz

yıldırım

Kayıtlı Üye
Merhaba;
Uzun zamandır şifa çalışmalarına katılıyorum. Son zamanlarda şifa çalışmasından sonra müthiş bir yorgunluk oluyor ve 20-25 dk zor dayanıyorum hemen uyumak istiyorum bu yorgunluk ertesi günde sürüyor. Her şeyi ilk sayfada yazıldığı gibi tam olarak yapmaya çalışıyorum ama neden böyle oluyor acaba?

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çalışma sırasında uykunuz geliyorsa, uyumamak için direnç göstermeyin. Demek ki bedeninizin ve zihninizin uykuya ihtiyacı var. Uyusanız bile enerji almaya devam edersiniz. Uyumamak için gösterdiğiniz direnç de sizi yorgun düşürür. Önemli olan çalışma sırasında huzurlu olmanız, kendinizi rahat bırakmanız.
Kendinizi uyumamak için zorladığınız, direnç gösterdiğiniz zaman, zihin devreden çıkmaz ve haliyle yorgun düşer.
Bir daha ki sefer kendinizi akışa bırakın, bedeninizin sesini dinleyin.
Şifanız bol, kabul ve daim olsun:)

essence

Kayıtlı Üye
sizlere bir soum var ...

benim ismim uzun ve zor olduğu için takma bir isim kullanıyorum

yani ailem hariç kimse ismimi doğru düzgün bilmez...bilse de söyleyemez zor gelir...

bu tür uygulamalarda veya tarot vs gibi bakımlarda gerçek isimim mi kulllanmak gereek yoksa hep kullandığım herksin bildiği ismi mi

bendekiben

Elit Üye
Bu yapılan bir enerji çalışması ve dolayısıyla sizi belirlemek ve evrenden gelip size aktarılacak enerjinin yönünü çizmek adına isim istiyoruz.Yani gerçek veya takma olması fark etmiyor sadece kullanılan bir isim olması yeterli.Fakat fal ve bakımlar açısından durum farklı olabilir buna bakım yapacak kişinin siz durumu belirttiğinizde onun isteğine göre gerçekmi yoksa takma isminizimi kullanacağı onun çalışma stiline göre değişir.

biard

Kayıtlı Üye
İsim, anne ismi ve yaşadığınız şehri dilberhala'ya şifanın yapılacağı günün tarihi ile mesajın başlığına yazarak yollayınız. Ben isim, soy isim, anne ismi bilgilerimi mesajın başlığına değil yazma alanına yazıyordum. Yanlış mı yapmış oldum? Hepsini başlığa mı yazmak gerekiyor?