Sevdiğinizin Size Şehvetle Yaklaşması İçin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Cima esma_ül hüsna değildir. Bir kişinin özgür iradesine müdahale ederek cinsel ilişki kurabilmek için Esma-ül hüsnaların enerjisinden yararlanıyorsun. bu sihirdir başka bir şey değil.

Eğer bir mümin eşinin yetersiz cinsel isteği olursa ve evlilikleri etkileniyorsa sadece dua eder. Şifa arar ve bulamazsa Allah'ın sınavı der ve şükreder. Başka bir şey yapmaz. Evli olmadığı bir kişi ile cinsel ilişki kurması İslam dinince yasaklanmıştır ve günah kabul edilir. Lütfen büyü değildir demeyiniz, İslam dinine inan bir kişinin büyü yapması yasaktır. Bu büyü değilmiş diyerek yanlış yönlendirmeyiniz. Hoş zaten bir mümin zina yapmaz, zina yapmak içinde yine büyüye başvurmaz.

bigdaddy

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım
Cima istemek günah değildir. Zina istemek günahtır.
Yukarıda yapılanda zikirdir. Allah C.C. ismiyle ile istemektir. Esmaülhüsna kullanarak helal bir şeyi istemek neden büyü olsun?

Bu zikri zina etmek için yapanda edepsizlik edmiş olur. Konuda da öyle işlenmiş gibi.

En doğrusunu Allah C.C. bilir.

TheDarkLord

Banlı Kullanıcı
İş
Dark Magician
Ya cami ismi allahın c.c 99'isminden birisi, bunu okuyarak nasıl büyü yapılır? ben onu anlamış değilim.

nekrohell

Banlı Kullanıcı
Sevgili kardeşlerim bu uygulama daha önca bir hocam tarafından denenmiş ve ne ilginçtir ki her defasında icabet olunmuştur. Sevdiğiniz birinin size cinsel açıdan yaklaşması ve size karşı şehvet duyması için her gün defa okuyun ve siz okudukça niyetine okuduğunuz kişi size karşı olan şehveti artacak.

Ya cami ya mukaddimel cima defa okundu mu niyet söylensin sahihtir şek ve şüpe yoktur.

Kaynak: Celbul aşikin fi sihruş şeyetin

Bu ayet hem cinsel hem arzusu istettiren ayettir, çok keskindir. Biraz karşı tarafa düşünerek zikredelim, kesinlikle evli çiflere uygulmayın.

hocanızın başarılı olduğundan nasıl bu kadar eminsiniz ?

deşti

Banlı Kullanıcı
Selaymun aleykum dostlar
şimdi bunu yapinca yapilan kisi yapankisiyimi arzuluyor yoksa cinsel istahi kabarip eline kim gecersemi dogrusu bence yapan kisiyi arzu etmesi bilen bir arkadas yardim edermi

Bir de arkadaşlar yapılinca yapilan kişi yapani dusunmeye basladiginda telepatik yetenegi olan kisiler his ettiginde acaba kendine dondumu saniyor aydinlatirsaniz sevinirim

deşti

Banlı Kullanıcı
Bu zikri gunde 3 yada 5 defa yakmanin faydasi yada zarari varmi?

deşti

Banlı Kullanıcı
Sayı yoksa yapılan kişi gururuna düşkunse yapanda cok istiyorsa yapilankisiye zarari olmasin

DreamDuality

Kayıtlı Üye
:oops:ben okudukca benım sehvetım arttı ona karsı

Bu karşı tarafı etkileme olaylarında kendini etkilemek çok olası.
Acemilikten mi formüldeki yanlıştan mı daha uzman olan yanıtlasın bunu.
Benim fikrim kendi beceriksizliğim. Büyü ekolüyle gitmememdendir.
Arada bir lazım olunca da elime gözüme bulaşıtırım.

Eski sevgiliyi döndürme konusu vardı burda yıllar önce.
Ben denedim benle beraber diğer kişiler de sevgiliyle hepten ters düşmüşlerdi.

Çok değil 1 ay kadar önce eski sevgili dönsün diye büyü yaptım.
O kişiyle de 1 aydır görüşmüyorduk. Ama halen skype ta ekliyim ve çevrimiçi.
Baktım ertesigün tümden çevrimdışı oldu.

Mesaj attım gel tekrar deneyelim, ben seni seviyorum diye.
Hiç ses seda yok o gün bugündür aynı. O kişiden zaten soğumaya başladımdı bakalım cevap vercek mi diye.
Karşıdakini bağlayım derken kendimizi bağlıyoruz. Hepten soğutuyoruz sanırım.

Ancak okuyunca ben de soğudum işin garibi.
Dönerse ben ne edeceğim ? Ya keşke o mesajı atmasaydım duygusu oldu.
Sonra aniden başka birisi geldi hayatıma.

Şehvet konusuna gelince şehvet iyi birşey değil.
Ama birilerinin bana karşı okuduğuna bahse girerim.
İki kişiden şüpheleniyorum. Ne diyim iyi olan kazansın :D .

Birisi beni öyle arzulasa kaçacak yer arıyorum.
Kendimde olsa kendimden korkuyorum.

Karşımızdaki azgın olsa ne işimize yaracak arkadaşlar?
Hani bağlanmak, uzun süreli ilişki için bence yeterli değil.
O şehvetin fazla kısmıyla 2-3 kişiyle daha olması ihtimali var.

Ayrıca okuma konusunda da ben bu konulara uzağım.
Ama Esma ül Hüsna ile muhabbet, sevgi neyse de zina, şehvet, cinsellik bana mantıksız geldi.

veli219

Kayıtlı Üye
allahin ayetini böyle sahvet islerine karistirmak bana göre cok cazip gelmedi . sevdigin diye yazmis eger biri beni severse bende onu seversem sahvetin ne geregi varki sevgi oldugu yerde otomatik baska isteklerde olur .

bence allahin ayetiyle büyü yapmak belki büyülerin en kötüsü . korunmak icin olabilir ama iyi niyettede olsa bile büyü yine büyüdür .

melankolik

Kayıtlı Üye
Yahu komik komik biri diyor günahmı ? arkadaşım bunu evli olan birine yapıyorsan sen ne günahı arıyorsun ki ???? Git parasıyla bul o şehveti.. Yuva yıkacağına.

mami11982

Kayıtlı Üye
Bu konuların bir çoğu (tamamı demiyorum) sizin enerjinizi o tarafa yönlendirmekle alakalı. Bunu denedim başarılı oldum diyen arkadaşa her gün aynı adetle "... nin kızı ... beni çok istiyorsun. Ben senin tek arzunum." desin aynı sürede aynı etkiyi alacaktır. Tabi burada ki püf nokta İNANÇ. Deneyin göreceksiniz. Böyle şeylere inancı artırabilmek için bir çok konuda ayetler kullanılmış ve zamanla da o şekilde yayılmış. Unutmamak lazım ki Kuran BÜYÜ kitabı değildir.

Saygılarımla

Kutluhan

Banlı Kullanıcı
Bunun adını çaresizlik büyüsü koyuyorum. :)

durubilir

Banlı Kullanıcı
benim hatunun yanında nutkum tutuluyo onuda açıyomu ?

Lilium

Kayıtlı Üye
Bir sorum olacak arkadaşlar hangi saatler de ve kaç kere okunacak