Sevdiğinizin Size Şehvetle Yaklaşması İçin

Keira

Moderator
Bu uygulamayı istiyorsanız okursunuz, istiyorsanız yaparsınız ancak bu yorumlar nedir ya? Sitenin kalitesine yakışıyor mu, azdırmak ya da günde kaç defa gibi yorumlar.. Biraz daha dikkatli ve kaliteli sözcüklerle cümle kuralım lütfen..

büyücügeni

Kayıtlı Üye
bu esmaların sayısı okuma saati hakkında bilgi verebilirmisinz bide faydasını gören varmı lutfen cevap yazın cok zor durumdayım .

duygu12345

Kayıtlı Üye
Ben tam olarak nasıl uyulayacağımı anlamadım tekrar anlatabilirmisiniz isminimi söyliyeceğim? ayrıca bunu uygulamak için şu gün şu saat uygulansın diye bir şey varmı?

byriddle

Kayıtlı Üye
Ayet demişsiniz. Hangi sure kaçıncı ayet açıklarsanız sevinirim. iyi forumlar dilerim.

tahita

Kayıtlı Üye
Sadece ilk ve son sayfayı okudum. Arada kalan 7 sayfanın içeriği her zamanki gibi anlaşılan :)
Kimi dua, kimi ayet demiş. Esasen dua olarak adlandırılabilir.
Bir kaç kişi "Günah yapmayın" demiş, bizleri bilgilendirmiş/uyarmış. Yorum yapmakla konuyu güncel tutup, daha çok okunmasını sağlayarak ortak olduğunu düşünmeden.
Kimilerinin de aklı karışmış, bunca sayfa yorum ve bilgi karmaşasından.
Son olarak: Mutlaka arada ki 7 sayfada söylenmiştir ya; Bir kere de ben kalabalıklaştırayım dedim..
1- Çok büyük ihtimalle yöneticiler uygulamayı sansürlemiş; Yada paylaşan arkadaş otosansür uygulamış. Ki yapmak isteyenler yerine yapabilecek olanlar öğrensinler. Böylece; Anlık bir arzu veya merak ile deneyimsiz birinin ne kendine ne de başkasına zarar vermesinin önüne geçilmiş olsun.
1/a- Bu bent; Madem yapamayacağız,madem engel olunacaktı,v.s. v.s. diyecek arkadaşlara: Büyü; Doğal süreci, doğal olmayan yollarla dönüştürmektir. Asıl amaç, kendimizi dönüştürmektir. Genelde bu kişisel dönüşüm kötü yönde gerçekleşir. Buna rağmen, sitede paylaşılan büyüleri tamamlayıp uygulayabilen bir büyücü olmak isteyenlere çeşitli ekollerde bolca bilgi yer alıyor. Yapılması gereken sabırla araştırıp, okuyup, çalışmak. Hem de bedava.
2- Sadece Tanrı ne istediğini söyleyip elde edebilir ki OLmasını istemesi yeterli. Bu sebeble sadece paylaşımdaki sözleri~duayı okumak yeterli değil. Uygun zaman, uygun mekan v.s. gibi diğer şartlar da yerine getirilmeli.
3- Bu yazılanlar da olduğu gibi sevgi, aşk, evlilik amacı ile büyü yapmayı makul bulmuyorum. Zorla olacağına hiç olmaması daha iyidir. Ki böylece aşk, aşka benzemiş olur. Lakin bu uygulama sadece cinsel ilişki için olduğundan; İş bittiğinde büyü de bitecektir. Cinsellik için büyüye ihtiyaç duyanlar veya hayatta ki tek amacına hızlıca kavuşmak isteyenler yapabilir.
Herkese iyi forumlar. Selamlar.

Avalon

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İnancınızı sorgulamak bana düşmez ama hem ayet diyorsunuz hem büyü.
Anlıyorum bazı arapça kelimelerden innacınız ortada peki kabul. Bana bu tezatlığı nasıl açıklayacaksınız.
Müslümanlıkta ayetler kutsaldır kabul. Ama büyü yasaktır. Peki madem büyü yasak o halde ayet gibi kutsal bir kelimeyle nasıl iç içe sokabiliyorsunuz.
Gerçekten müslümanlığın ne olduğunu araştırın.Dini inancım paganizm olmasına rağmen gerçekten sizn gibi ikilem yada tezatlık yaratmadığıma seviniyorum.
İnsanları müslümanlıktan uzaklaştıran sizlersiniz bunu da unutmayın. Kur'an da büyü yasak ise o halde dininizin gereği ne ise onu yapın..

efsunkar

Kayıtlı Üye
Sevgili kardeşlerim bu uygulama daha önca bir hocam tarafından denenmiş ve ne ilginçtir ki her defasında icabet olunmuştur. Sevdiğiniz birinin size cinsel açıdan yaklaşması ve size karşı şehvet duyması için her gün defa okuyun ve siz okudukça niyetine okuduğunuz kişi size karşı olan şehveti artacak.

Ya cami ya mukaddimel cima defa okundu mu niyet söylensin sahihtir şek ve şüpe yoktur.

Kaynak: Celbul aşikin fi sihruş şeyetin

Bu ayet hem cinsel hem arzusu istettiren ayettir, çok keskindir. Biraz karşı tarafa düşünerek zikredelim, kesinlikle evli çiflere uygulmayın.

yeni üyeyim,bu formülde kaç defa olduğunu göremiyorum.sadece defa okuyun yazıyor.kaç defa okunacak günde?

akumaa

Kayıtlı Üye
İş
model
ben bunu nasıl okucagımı nerde niyet edicegimi bir türlü anlayamadım sorun bende galiba

DarkAnqeL

Kayıtlı Üye
bütün konuşmaları okudum, konu dağılmış toparlanmış ortalık epey bi karışmış :D dün akşam erkek arkadaşımla konuştuk, defalarca ayrılıp barıştık onunla ama ne olduysa sürekli ya ben döndüm yada o bana geri döndü. böyle sürüp gitti. o şimdi askerde ve ben onu bekliyorum. dün bana olan hislerinin ilk ayrıldığımız gün bittiğini ve beni sevmeye çalıştığını başaramadığını ve artık yorulduğunu söyledi. seni sevmek istiyorum dedi seninleyim fakat ilk günkü heycan yok içimde demişti . ve ben bu konuyu bi şans olarak görüyorum deneyeceğim :) ne kaybedebilirim ki diyorum. Bu arada onunla aramızda gairp bir bağ var ikimizinde anlam veremediği bir bağ. son olarak uygulamayı şu şekilde yapacağım 1 günümü ona resmini elime alacağım ve ona bakarak bu sözleri söyleyeceğim, lakin isimi 1 kere mi söylemem yeterli mi yoksa her sözün başında mı söylemeliyim ? (forumda bazı soruların yanıtlanmadığını gördüm, bunlara dikkat ederseniz çok sevinirim) şimdiden teşekkürler, sevgi ve ışıkla kalın :)

byriddle

Kayıtlı Üye
Böyle bir ayet yoktur diye düşünüyorum ya. Kuran böyle saçma sapan şehvet vs insanları saptıracak şeyleri içermez. Ayet diyip kafa karıştırmışsınız. Bende şüphe ettim ama ayet falan değil. Bunun İslam ile alakası yok..

benyamin

Kayıtlı Üye
Şevhetlenip sevhetlenmemesi önemli degil.... Önemli olan biz aklına gelecekmiyiz...Yani bu esmaları çektigimizde gözünde canlanan bizmi olacagız. bu konu hakkında bir bilen varsa bilgi verirse çok sevinirim...

Sistem X

Banlı Kullanıcı
cinci hocaların niye hep tecavüz den yakalandığını şimdi daha iyi anlıyorum demek ki bu ayeti okuyup akılları sıra karşıda ki kadının etkilendiğini düşünüp tecavüz etmeye çalışıyorlar işe yaramadığını görünce de yakayı ele veriyor tabi güzel taktik ..

byriddle

Kayıtlı Üye
Arkadaş ayet değil bu ya. Büyü de başka bir şey de ama ayet deme Kuran' a laf gidiyor. Kuran böyle saçma sapan bir şeyi bünyesinde barındırmaz..! Bu okunan cümle her ne ise zinaya teşvik ediyor, Kuran ise böyle bir şeyden asla yana olmaz...

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
dua okumayan biri olarak saçma geldi, niye bi ayetle sevdiğini etkiliyceksinizki? hem evli çiftlere yapmayın demişşin belki evli çiftlerden birini seviyor yapıcak olan ona yapar az mantık, ben inanmadığım birşeyi yapmam şahsen sevgi ve ışıkla kalın...

01anavarza

Banlı Kullanıcı
Üstüne basa basa söylüyorum büyü pişmanlıktan başka bir şey getirmez size.Büyüyle mutlu olamazsanız...

bigdaddy

Kayıtlı Üye
İş
Yazılım
Bu esmaül hüsna zikridir. Yani büyü değildir.
ya cami = araları birleştiren yakınlaştıran
ya mukaddimel = istekleri öne alan
cima = helalin olanla cinsel ilişki.
zina = helalin olmayanla cinsel ilişki.

yani yanlış bir şey yok ortada. Allah C.C. ismini zikir ederek isteğini öne aldırıyorsun.