zilzal celbi ile ilgili sorum var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karamel90

Kayıtlı Üye
Iyi aksamlar mabet ailesi bilen forumdaslardan yorum istiyorum.Zilzal celbinin tam halini okuyordum.enaz 40 gun okunmali imis.ben 21 gum okudum ve 21.gun karsi tarafta sknti bunalim hali duygusal bosluk gozlemledim etki etmedigini dusunup okumalari kestim.sonra dan zilzalin ilk zamanlar bu etkiyi yapabilcegini hatta karsi tarafn kisiden soguyabileceginu ama okumaya devam edilip 40 gune tamamlanmasi gerek gibi bisiler ogrendim.halen emin değilim acaba etki etmis miydi ve yeniden baslasam mi yapmaya yoksa bosuna vakit kaybi mi olur ?

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bazen sabırlı olmak lazım :) mesela benim sorular bölümünde bir konum var 5 aydır bir yazan olur mu diye bekliyorum :)
Sorunuzun cevabına gelince bahsettiğiniz şey herkezde farklı etki gösterir bir büyü metodu herkezde tutmaz birinde tutmayan da başkasında tutar bu yüzden devamlı denemeler yapmak gerekir,benimde aldığım bir duyum var bir uygulama için şukadar gün devam edin diyorsa o söylenene mutlaka uymak lazım yarıda bırakma durumunda bazı tatsız hadiseler meydana gelirmiş,siz birincisi sabırlı değilsiniz ne uygulama yapmakta ne konunuza cevap beklemekte bir uygulamaya başladıysanız onu tamamlamalısınız ve %100 tam bir inanç lazım acaba olurmu olmazmı vs. gibi şeylerle uygulama yapılmaz yapılsada ingilizce kelimeleri hergün okumaktan farksız bir eylem olur bu, yani tutacağı varsada tutmaz bu sebepten konunuzu gören sorunun cevabını biliyorduysa bile cevap verme gereği duymamıştır çünki daha en başından eksiklikleriniz mevcut

karamel90

Kayıtlı Üye
Ben havas alimi ya da buyucu degilim dolayisiyla bilmemem normal.ama neyseki sizin gibi alim hocalar var saolun varolun

yare-i yarim

Moderator
İş
Bu uyguladığınız şey bir büyü'dür :) ve büyü de belirlenen kurallara uygun biçimde icra edilmeli.
Ayrıca ben ne bir alim'im nede bir hoca'yım bu forumda bu işi bilenlerin yazdıkları bilgileri okumuş birisiyim yazılmış olandan fazlasınıda bilmem.iyi forumlar dilerim

Skleton

Kayıtlı Üye
havass alimi veya büyücü değilsen büyüsün gerçekleşmesini nasıl bekliyorsun sana tüyo bile versen nasıl gerçekleşsin artı büyüyü nasıl yapıyorsun. Bülent kısa özellikle de bu konuyla ilgili görüşlerini kitabında yazdı . bilmediğin işler özellikle gizli ilim denilen işlerde büyünün nasıl yapılacağını soruyorsun gizli ilim kavramının nerede kaldı gizliliği o halde . bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!

karamel90

Kayıtlı Üye
Dayak atmak isteyen baska varsa acil adres veriyim yaaa bu ne sinir ne kibir

karamel90

Kayıtlı Üye
Bu forumda cok yardimsever arkadaslar olmasina ragmen bazilari da bir o kadar itici sevimsiz hayirlisi

Skleton

Kayıtlı Üye
kendi gönderiniz i okuyun da ona göre kim kibirli alaycı. zaten kendi kendini çürütüyorsun bu gidişle

karamel90

Kayıtlı Üye
Tartisarak enerji tuketmeye gerek yok.neyse fikrinizi dikkate alicam yine de.iyi forumlar

yare-i yarim

Moderator
İş
Konu sahibi'nin bilgi eksikliği olabilir insani birşeydir uyarılması gereken bir durum gören üyeler uyarılarını saygı çerçevesi içinde kalp kırmadan yaparsa daha iyi olur diye düşünüyorum,herkee iyi forumlar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...