Zikir ile çıkış nasıl yapılır?

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Merhaba.
Zikir kullanarak astral çıkış yapmayı düşünüyorum. Daha önceden açılan bir konuda 66 defa "El- Hamid" isminin zikredilmesi, 7 defa Kevser Suresi'nin okunması, sevaplarının Hz. Muhammed'e hediye edildikten sonra abdestli olarak uyunması gerektiği yazılı. Zikirlerle ilk çalışmam olacak. Anlatıldığı gibi direk uygulamak işe yarar mı yoksa zikirler için özel bir uygulama şekli mi var? Akşamları yorgun olduğum için normal çıkış deneme şansım yok. Bu yüzden bir ara i-doser kullanıyordum. Zikir konusuna rastladım forumda. Doğruluk payı nedir ve nasıl uygulanır?
Şimdiden Teşekkürler, İyi Forumlar!

codzombi

Kayıtlı Üye
Doğruluk payı nedir ve nasıl kullanılıyor sorusuna sizin deneyimleriniz cevap verebilir . Kişisel deneyimler farklı olabiliyor zikirlerde.. Bence siz önce deneyin anlatılan şekilde , daha sonra cevabını alırsınız denemeden buraya yazmak gereksiz olmuş.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Zikirlerle hiç uygulama yapmadım. Konuda bunu belirttim. Eğer yanlış yaptığım bir şey varsa öğrenme amaçlı açtım konuyu. Laf olsun diye değil

Sondua

Banlı Kullanıcı
astral seyahat yapmak için zikir yaparsanız gizli şirke düşebilirsiniz bence Allah rızasını elde etmek dışında ibadet etmeyin imanınızı zedelemeyin acizane tavsiyemdir kusura bakmayınız

codzombi

Kayıtlı Üye
Zikirlerle hiç uygulama yapmadım. Konuda bunu belirttim. Eğer yanlış yaptığım bir şey varsa öğrenme amaçlı açtım konuyu. Laf olsun diye değil

Zikiri aldığınız kaynak sağlam mı ? Eğer değilse denemekten zarar gelmez, bir deneyin . Şu zikiri falan yapayım mı tarzı sorular gereksiz diyorum .Ha sorun şöyle olsaydı astral seyahat için zikir tavsiyeniz var mı diye o zaman bi kaç tane yöntem yazılırdı. Neyse kolay gelsin size .

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
astral seyahat yapmak için zikir yaparsanız gizli şirke düşebilirsiniz bence Allah rızasını elde etmek dışında ibadet etmeyin imanınızı zedelemeyin acizane tavsiyemdir kusura bakmayınız
Şirk kelimesini doğru yerde kullandığınızı düşünmüyorum. Zikirden medet ummak anlamında söylediyseniz düşünceniz doğrudur; fakat sonuçta ben bu zikiri uygulayarak Allah'tan bi şey diliyorum. Yine de haklı olabilirsiniz mesajınızı dikkate alacağım teşekkürler.

Zikiri aldığınız kaynak sağlam mı ? Eğer değilse denemekten zarar gelmez, bir deneyin . Şu zikiri falan yapayım mı tarzı sorular gereksiz diyorum .Ha sorun şöyle olsaydı astral seyahat için zikir tavsiyeniz var mı diye o zaman bi kaç tane yöntem yazılırdı. Neyse kolay gelsin size .
Zikiri burada önceden açılmış bir konuda gördüm. Konu yıllar öncesine ait tekrar hortlatmak istemedim. Denendi yazıyordu ama eksikler olabilir diye sorayım dedim. Kirlilik oluşturmak bana göre bir iş değil zaten :) Merak ettiğim sadece yazıldığı gibi uygulamak yeterli olacak mıydı. Sanırım yeterli oluyor denemeye devam etmeliyim.
Cevaplarınız için teşekkürler

mawiay87

Kayıtlı Üye
Bana göre astral seyahat için doğuştan bir yetenek gerekiyor.Öyle çalışma ile falan olacak iş değil.Ama yatmadan önce bazı uygulamalar ile rüyanda görmek istediklerini görebilirsin yada öğrenmek istediğin soruların cevabını ws. Bana göre bunun için sevdiğin bir esmayı yatmadan önce en az 1000 kere zikret.Yalnız bu zikri sadece Allah'a şükür için yap.Yani niyetin bu şekilde olsun.

xgenion

Kayıtlı Üye
İş
Müzik ve Grafik Tasarım
Astral seyahat konusunu yıllardır araştırıyorum ve bunun doğuştan yetenekle vs. alakası yok. Gördüğüm kadarıyla yanlış bilgi edinmişsiniz. Forumda araştırma yapmanızı tavsiye ederim.

byrosa

Kayıtlı Üye
Değerli paylaşımın için teşekkürler, @xgenion.

Elbette ' Astral Seyahat ' için motivasyon kesinlikle gerekli. Bu esnada Zikir, Dua, İnanış, İbadet gibi kısımlara değinilirse faydası olacağını ben de düşünüyorum. Bunların dışında yapılacak en önemli şey araştırmadır. Araştırma yapılmazsa konu hakkında bilgisiz bir şekilde bu işleme koyulursa ne yazık ki hiç bir faydası olmaz.

darbesiz

Kayıtlı Üye
ben öyle çıkmaya çalıştım gerçekten işe yarıyor.

russiand

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Zikir kullanarak astral çıkış yapmayı düşünüyorum. Daha önceden açılan bir konuda 66 defa "El- Hamid" isminin zikredilmesi, 7 defa Kevser Suresi'nin okunması, sevaplarının Hz. Muhammed'e hediye edildikten sonra abdestli olarak uyunması gerektiği yazılı. Zikirlerle ilk çalışmam olacak. Anlatıldığı gibi direk uygulamak işe yarar mı yoksa zikirler için özel bir uygulama şekli mi var? Akşamları yorgun olduğum için normal çıkış deneme şansım yok. Bu yüzden bir ara i-doser kullanıyordum. Zikir konusuna rastladım forumda. Doğruluk payı nedir ve nasıl uygulanır?
Şimdiden Teşekkürler, İyi Forumlar!

Zikirlerile bir yılı aşkın süredir uğraşıyorum. Heleki ilk defa böyle bir şey yapacagınız için kesinlikle sakıncalı buluyorum çünkü esmaların gücünü tahmin bile edemezsinin ben çektiğim zaman bile gece koşarak uyanıyordum çok güçlüler. Önce esma nedir nasıl çalışılır onu öğrenin öğle calışın esmadaki zikir sayısı kadar varlık vardır ecbed değeri 200 ise 200 adet varlık sizin yanınızda oldugunu düşünün ve bunların hizmetindeki binlerce varlığın.