Zihin gücüyle telepatik aşk büyüsü

sndkr

Kayıtlı Üye
Çok doğru bu arkadaşlar. Benim de sevdiğim vardı, onun yüzünü hayal ediyordum. Kaşlarının ortasına bakıp kendimle ilgili olumlu şeyler söylüyordum. Küçük bir kedi hayal ettim şirin bir şey :) Onun hep omuzumda olduğunu düşündüm . Ona onun görevinin sevdiğime gidip benimle ilgili olumlu şeyler söylemesini söyledim. Söyledikten sonra gel diyordum , 1 hafta devam ettim. Ama inandım olacağına ve beni pek tanımayan o sevdiğim bana geldi :)) Mükemmel değil mi? Kesinlikle oluyor, yapabilirsiniz . Ayrıca büyü değil bu, telepati :)

odm

Kayıtlı Üye
Fotoğraf yerine bilgisayarda baksak olur mu ?

delitv

Kayıtlı Üye
Sormak istediğim bir şey var. Birden fazla aşk büyüsü yapılırsa ne olur, ne gibi sonuçları vardır?

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Birden fazla yapılırsa muhtemelen daha kısa zamanda sonuç görülür ama burada anlatılanı büyü olarak değerlendirmek ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Kişiye odaklanmak ve mesaj göndermek telepati yeteneği gerektirir bu da çalışılarak güçlendirilebilir, fakat göz bağcı yaratma durumu biraz daha farklı bence, sonuçta kişide sempati yaratmak için oluşturulan bir enerji. Kedi köpek gibi bir şey hayal etmektense temiz, beyaz bir ışık topu da hayal edilebilir ki ben bu şekilde denediğimde sonuç almıştım. (Tabii kişi bana deli gibi aşık olmadı, sadece dikkatini çekmeyi başarmıştım bu da burada anlatılanla aynı kapıya çıkıyor.)

_evr_

Banlı Kullanıcı
Birden fazla yapılırsa muhtemelen daha kısa zamanda sonuç görülür ama burada anlatılanı büyü olarak değerlendirmek ne kadar doğrudur bilemiyorum.

Kişiye odaklanmak ve mesaj göndermek telepati yeteneği gerektirir bu da çalışılarak güçlendirilebilir, fakat göz bağcı yaratma durumu biraz daha farklı bence, sonuçta kişide sempati yaratmak için oluşturulan bir enerji. Kedi köpek gibi bir şey hayal etmektense temiz, beyaz bir ışık topu da hayal edilebilir ki ben bu şekilde denediğimde sonuç almıştım. (Tabii kişi bana deli gibi aşık olmadı, sadece dikkatini çekmeyi başarmıştım bu da burada anlatılanla aynı kapıya çıkıyor.)

Aslında ben,Birden fazla büyünün tutacağına inanmıyorum ama..

Xandra

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Aslında ben,Birden fazla büyünün tutacağına inanmıyorum ama..

Şu açıdan etkisinin fazla olabileceğini düşündüm; sonuçta aynı amaca hizmet edecekler yani aynı frekanstaki istek doğrultusunda çalışacaklar.

Ya da bahsettiğim şey tam olarak "büyü" sayılabilecek şeyler değil :) çünkü önemli materyaller kullanarak yaptığım hiç bir şeyde sonuç görmeden bir başka yöntem denemiyorum :) ama telepatik mesaj iletmenin yanında bir şeyler daha yapılırsa etkisi artar gibi geliyor bana.

lemon

Kayıtlı Üye
Yeterli majikal güce sahip olmadığınızdan kaynaklanıyor. Telepati, çalışıp uğraşmadan yapılamıyor.

Bir şey sormak istiyorum.Ben bunu dün gece 5 dk denedim.Eski sevgilimin fotoğrafına odaklanıp telepatik mesajımı gönderdim,bu gün telefonuma bir mesaj geldi fakat mesajı atan kişi eski sevgilim değil ondan bir önceki sevgilimdi.Onunla birlikteyken aramızda özel bir bağ olduğunu farketmiştim fakat ben dünkü denemem sırasında onu düşünmemiştim bile.Bu neden kaynaklanıyor olabilir?Ve şimdi ne yapmam gerekiyor?

İnanasım gelmiyor ama sanırım bunu yaptım.Çok fazla konsantre olamama rağmen 3-4 gün sonra eski sevgilim beni aradı.Telepati çalışmalarım sırasında bana haksızlık ettiğini ve beni araması gerektiğini iletiyordum.Bu gün aldığım mesaj aynen bu şekildeydi."Özür dilerim sana haksızlık ettim"

handetolga

Kayıtlı Üye
Temiz bir kalp ve iyi bir niyetle yapıldığında kimseye zararı olmayacakmış gibi görünüyor. tabi bunları yaparken dua etmeyi de unutmamalı :)

Bu da sorulur mu demeyin ama bir sorum olacak :) Birden fazla gözbağcı tutmak, ya da imgelemek doğru mudur? Yanlış mıdır ? Ne gibi bir etkisi olur ?
Bilen birinden bir destek lütfen :)

lemon

Kayıtlı Üye
Bu da sorulur mu demeyin ama bir sorum olacak :) birden fazla gözbağcı tutmak ya da imgelemek doğru mudur yanlış mıdır ? ne gibi bir etkisi olur ?
bilen birinden bir destek lütfen :)

Ben 2 tane göz bağcı oluşturdum,ikisini aynı zamanda kullanmadım ama sonuç olarak iki göz bağcı ile yaptım denebilir. Bir zararı oldu mu? Şu an için öyle bir şey görünmüyor:)

bixi23

Kayıtlı Üye
Telepatik aşk büyüsünün belli bir tarihi yoktur, istediğiniz olana kadar yapmalısınız. Burada önemli olan, verilen tarife uygun bir şekilde hareket etmek ve odaklanma. Ne kadar çok konsantre olursan, etki süresi kısalacaktır. Yani iş tamamen sende bitiyor...​

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
Peki istediğimiz şekilde o kişi bana aşık oldu,sevgili olduk. Ama sonradan ben bu kişiyle anlaşamadığımı farkettim, ayrılacağım. O zaman ne olacak? Ya bu kişi bırakmazsa peşimi? Bu yapılan şeyin belli bir etki süresi var mı? Yoksa aşık ettikten sonra devamı bize mi kalıyor? Birde bu kişi beni daha önce hiç görmemiş biriyse,beni tanımıyorsa bile ben güçlü bir şekilde bunu yaptığımda, gerçekleşme olasılığı nedir?

selpakk

Kayıtlı Üye
telepati yapacağım insan şuan şehir dışında etkili olur mu?? Hani karşılasınca algıyormuş

HELYUSA

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Kesinlikle deneyin arkadaşlar. :) Herşey beyinde başlar.. tecrübe edilmiş bir uygulama bu . Ben üye olmadan önce takip ediyordum görünce anılarım canlandı :)

canmert196

Kayıtlı Üye
Bildiğim kadarıyla bu büyü değil, büyü günah, büyü değil diyebiliyorum, doğru mudur?

sibelcaN

Kayıtlı Üye
İş
valla bende bilmiyorum şimdilik yaşamakla meşgulüm nefes alıp veriyorum :S
Bence de günahlık bir şey yok burada.. Zihinle birşeyler gönderiyoruz.. Bende fotoğrafla çok konuşurum :=) Dikkat ettiysenız fotoğrafı nereye çeviriseniz çevirin, sanki size bakıyormuş gibi gelir. Bu bilboardlarda da böyle ondan inanıyorum böyle şeylere..

horultu

Kayıtlı Üye
Ben yaptım geçenlerde bunu sordum benimkine. Seni düşünmekten işimi yapamadım dedi :D

Dex

Banlı Kullanıcı
Benimki Harry Potter serisini seviyor . Harry Potter'i imaje edip yollasam, benim yerime göz bağcıma aşık olur mu ? Sakatlık çıkmasın diye sordum .