zamanlama hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mylob

Kayıtlı Üye
merhaba,

ben bir zamandır hem psikolojik rahatlama hem de eğlence için falcıya gidiyorum:) evet biraz komik gelebilir ama yapıyorum bunu. neredeyse bütün falcılar iki konu hakkında aynı şeyi söylediler. daha önce bu konuda nefertitiye danıştığımda bana kehanetin değişmeyeceğini, sadece karşımdaki kişiyle enerji uyumumuza bağlı olarak zaman konusunda doğruya yaklaşacağını söylemişti. ben de tarotla az çok ilgili biri olarak işaretleri alıyorum. baktığım zaman bütün işaretler olumlu, evren bana güzel mesajlar gönderiyor. ama sanki bir şey var, olacakken oldurmuyor. yıldızım düşük sanırım, çok fazla nazara geliyorum. bunun için de birkaç uygulama yapacağım. sorum şu olacak, zaman konusunda tahminde bulunmak istiyorum. bunu tarotla yapmak istesem nasıl bir yol izlemeliyim? zannediyorum ki konu üzerinde fazlaca düşünmem olumsuz bir enerji yaratıyor, bunu da atlatmam lazım elbet.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bende ilâhi olarak desteklendiğimi düşündüğüm konuda olumsuz sonuç aldım.Mesajlar bazen yanıltabiliyor:(Ya da bizler tam olarak çözemiyoruz:(
Falda net zaman zordur,benimde kartlarım var ama zamanı tarotta bulamam ben.Kendim için tahminlerimde hep yanıldım.Sanırım bunun için sıkı bi çalışma gerektiriyor tarot.
Profesyonel bakım yapanlar için durum farklıdır tabi.
Konu üzerine çok eğilmek,düşünmek yada çaba göstermek emin olamamanın belirtileridir.Fazla çaba korku ürünüdür.Olmamasından korkmaktır.Evrene korku,endişe enerjisini yayar.İsteyin,inanın(sadece istemekte o şeyin hayatınızda olmadığını yansitır ,bunu tamamlayan inançtır,inanarak isteyin)ve güvenerek bırakın.Ben başaramadım hayırlısı değildi belki bilemiyorum, umarım siz olumlu sonuçlandırırsınız.

Mylob

Kayıtlı Üye
evet, mantıklı gerçekten teşekkür ederim. siz de olumsuz düşünmeyin lütfen, belki vazgeçtiğiniz anda sürpriz olabilir:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...