yuvamı yıkan kadına azap çektirmek için dua arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuvve

Kayıtlı Üye
selamun aleykum. benim yuvamı yıkan Çok kötü bir kadın var Namazlarımın arkadasından hep dua ediyoruM Hz.Allaha uykuları kaçsın vicdan azabı çeksin diye sadece geceleri rahat uyumasını istemiyorum korksun vicdan azabı çeksin sıçrayarak beni görüp uyansın buna özel Bir duamız varmı kardeşlerim varsa Yardımcı olacaklardan Allah razı oLsun kolay gelsin.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
bu nasıl bir kindarlıktır? sıçrayarak beni görüp uyansın demek nasıl bir kaybeden cümlesidir. böyle ucuz işlerin peşine düşmek için ibadet etmeyin.

kuvve

Kayıtlı Üye
eleştiri değil yardım istiyorum.ibadetide yalnızca Allah için yapıyorum birilerine bedduam tutsun diye değil.

darksword

Kayıtlı Üye
eleştirmek istemiyorum ama sizin bu dediğiniz islam ahlıkına değil şeytan ahlakına uyar bunun yerine dua ederken allahım sana havale ettim sen daha iyi bilirsin demek en doğrusu

kuvve

Kayıtlı Üye
belki haklı olabilirsiniz ama canı yanan benim. halimden anlamıyorsunuz. tabiki standart insan ön yargıları.

ahmedo

Kayıtlı Üye
belki haklı olabilirsiniz ama canı yanan benim. halimden anlamıyorsunuz. tabiki standart insan ön yargıları.

Haklısın SENDE Oda haklı şimdi esmaül hüsnalar var araştırsan Bulursun ama böle kin gutmek iyi deil geri size doner ALLAH a sığının ondan isteyin yuvamı yıkmaya çalışanı sana havale ediyoum allahın en kolayı bu allah yuva yıkanları hiç sevmez Allah yardıncın olsun

kuvve

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun kardeşim kim gütmüyorum aslında zaten ne desem boş ama manevi olarak huzursuz olması hak ettiğini bulması demek benim için yinede sağolun

Sasdad

Kayıtlı Üye
Bize Beddua Değil '' Allah Hidayet Versin '' Demek Yakışır.Öfkeniz Kalbinizi Köreltmesin.Dünyada Tek Derdi Olan İnsan Siz Değilsiniz. Ve Öyle Bir Dua Yok Büyü Yoluyla Yapılabilir Anca Bu Dedikleriniz ...

gümüş

Kayıtlı Üye
Sevgili üyeler,
Bela okumak, beddua, kötü büyü,kin gütmek, kinlenmek, bedel istemek, intikam,acı çektirme isteği, rövanş, ödeşme arzusu ve türevleri evet, hepsi de neredeyse tüm inanışlarda dilek/niyet sahibini tüketen duygulardır ve geri dönüşü yüzünden de asla tavsiye edilmez o nedenler her biriniz uyarılarınızda haklı ve samimisiniz, teşekkür ediyoruz ancak arada sırada yaptığımız bir hatırlatmaya geri dönmek durumundayım. Bu istek sahibinin sorumluluğudur, yüreği acımıştır, bugün böyle düşünür yarın başka türlü düşünür ama bu kendi sorumluluğudur,sizler de kendi sorumluluğunuz çerçevesinde gerekli uyarılarınızı kendi inançlarınıza göre yaptınız. Bundan sonra sadece eğer soruya bir yanıtınız varsa yazınız lütfen,diğer türlü soru nasihat sorusu değildir, devam ederse konuyu kapatırım. İyi forumlar

optik5

Kayıtlı Üye
Yuvamı yıkan diyor ne demek kindarlık. Yuvası yıkıldı duamı etsin ona yada gidip teşekkürmü etsin. Birde müslümanız diye geçiniyoruz. Yuva yıkanlar lanetlenmiştir cezalarını hem bu dünyada hemde ahirette çekeceklerdir. Arkadaşım sen ihlas ve sabırla duanı yada bedduanı yap. Allah yardımcın olsun.

angel raphael

Kayıtlı Üye
şimdi bu yaşadıklarının bir imtihan olduğunu sakın unutma bunun farkına varırsan o zaman ibadetin ile salih amel işlemiş olursun.

origanum

Yönetici
İstediğiniz bir lanet çalışmasıdır, bu yüzden duası olmaz. Ancak büyü ile dediğiniz yapılabilir bunun için de işin ehli birisine gitmeniz gerekmekte. Bazı esmalar vardır bu iş için kullanılabilecek ancak sakın bunları dua sanmayın, bedduadır, büyü kapsamında kullanılır, bilin. İslami unsurları yada başka herhangi bir inanca ait unsurları kullanmak da gideceğiniz büyücünün en münasip bulduğu yapım şekli ile alakalıdır yani onun bileceği iştir. Yaptırmam, inancıma aykırı diye düşünecek olursanız da Allahın takdirine karşı gelmemek adına onun size verdiği bu kaderde ilerlersiniz. Bu konuda kimse size yardımcı olamaz zira yaşamanız gereken bir süreç olarak belirlenmiş. Ya bu duruma aldırmayıp hayatınızı buna alışarak yaşamaya devam edersiniz ya da istemediğiniz kadere boyun eğmemek için değiştirme işlemi yaptırırsınız, seçim sizin.

Byznr

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Allah'ın adaletinden şüpheniz mi var da o kadının çekeceği azabın sizin yapacağınız duayla olacağını düşünüyorsunuz?Mü'min Suresi 17. Ayeti hatırlayın sayın mabet kullanıcısı: Her nefs yaptıklarının getirisiyle karşılık bulur (yaptıklarının sonucunu yaşar)! Bu süreçte haksızlık yoktur! Muhakkak ki Allâh Seriy'ul Hisab'dır (anında yapılanın sonucunu yaşatmaya başlayandır).

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...