Youtube frekansları

wildsnake

Kayıtlı Üye
Ben etkili oldugunu dusunuyorum ama sadece dinleyerek yapamazsin bence

Afifege

Kayıtlı Üye
Guvenilir kaynaklarsan dinlenilirse gayet etkili. Her frekansin yaratimi farkli. Yönlendirmeli meditasyonlarda ya da olumlamalarda kullanilan frekanslar mesela. Ama ben örnegin sadece muzik olarak her gece ogluma dikkat eksikligi ve beynini daha yararli calistirmasi icin dinletiyorum. Genelde 1 saat. Buyukler icin ise hangi frekans dinleniyorsa, yani hangi amaca yonelik frekans dinleniyorsa , o frekansa uygun meditasyon yapilarak desteklenebilir. Örnegin yaratim, örnegin yuksek benlik calismasi, ya da vucudin belli bir yerinde yapilacak sifa calismasi ya da blokaj calismasi icin uygun frekansta muzikle vilinen meditasyonlar duzenli olarak yapilabilir. Bu sunu saglar, zamanla enwrjiniz o frekansa uyumlanir ve calismalariniz sonuc verir.

Ü

Üye silindi 58480

SAna kfil olacagim bir yontem onereyim :

3. Gozunu acmak istiyorsan beynini gozlerinin kor olduguna inandir.
Geceleri zifiri karanlikta kal 2 saat boyunca. Ama disardan en ufak bir isik bile girmesin. Duvarlarin beyazisi bile secemeyecek kadar zifiri olmali. Bu ortami yakalayabilirsen 3. gozun acilir. Gozunu saga sola cevir en ufak bir golge ve kararti bile goremeyecek hale gelirsen Beyin eli mecbur gozlerini kaybettigini dusunecek ve baska duyularini devreye sokacak.

Kazalarda gozlerini kaybedenlerde oldugu gibi senin de 3. gozun acilacak. Ama karanliga alistikca insan gozu zamanla karanlikta daha iyi gormeye basliyor. O yuzden onunu ve duvarlari bile goremeyecegin bir karanlik ortam yaratabilmelisin. Emin ol Cok zor bu ; ) Ay isigi ile bile heryeri secmeye basliyorsun cunku bir sure sonra.

Goz maskesi takma ise yaramaz. Beyin goz ile goruntu araligi yakalamaya calisarak caresiz kalmali cunku.

Isin sirri budur. Tek sirri budur. Frekansla vs olcak is degil. Ilimle ve irfanla olur.

cihanarmgn

Kayıtlı Üye
İş
işletmeci
Araştırdığım bir konuydu teşekkürler.