Hayvanlar ile telepatik iletişim - Anna Braytenbach

mişaro

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese,

Çok sevdiğim bir belgeseli paylaşacağım sizinle. (Maalesef türkçe tercümesi bulunmuyor).
Yaban hayatı ile ilgili çalışmalar yapan Anna Braytenbach, Amerikan yerlilerinden yaban hayvanlarını takip etmeyle ilgili bilgileri öğrenmeye çalışıyor. Uzun yıllar yaptığı meditasyon çalışmalarıyla da bir şekilde bir şekilde bölgedeki hayvanlarla telepatik iletişim kurmayı öğreniyor. Belgeselde de görebileceğiniz aşırı agresif bir hayvan olan babunlar kendi istekleri ile herhangi bir agresyon göstermeden Anna'ya yaklaşıyorlar. Anna Braytenbach konuyla ilgili hala dünyanın bir çok yerinde seminerler ve konuşmalar yapıyor.

Konuyla ve belgeselle ilgili düşüncelerinizi varsa tecrübelerinizi merak ediyorum :) sevgilerle

Keyifli seyirler dilerim

Magnus357

Banlı Kullanıcı
Video açılmıyor.Ama Hayvanlar konuşmanin yolu tamamen enerjisel.Hz.Suleymaninda bu şekilde kuşlarla karıncalarala bile iletişime geçtiğini düşünüyorum.Üçüngozu o kadar akitif ki enerjisel olarak onlarla konuşuyordu.İç güdülerini ne söylediklerini anlıyordu.Hatta kendiside çok güçlü biri olduğu için manevî olarak.Ruzgarlari yönetiyordu.Birde hava da bir canlıdır.Tepkime verebilir.Su nasıl hafizisasi varsa.Hava da farklı özellikleri var.Hayvalarin dili yok ama aslında bize çok şeyi anlatıyorlar.

mişaro

Kayıtlı Üye
Video açılmıyor.Ama Hayvanlar konuşmanin yolu tamamen enerjisel.Hz.Suleymaninda bu şekilde kuşlarla karıncalarala bile iletişime geçtiğini düşünüyorum.Üçüngozu o kadar akitif ki enerjisel olarak onlarla konuşuyordu.İç güdülerini ne söylediklerini anlıyordu.Hatta kendiside çok güçlü biri olduğu için manevî olarak.Ruzgarlari yönetiyordu.Birde hava da bir canlıdır.Tepkime verebilir.Su nasıl hafizisasi varsa.Hava da farklı özellikleri var.Hayvalarin dili yok ama aslında bize çok şeyi anlatıyorlar.

Türkiye'de açılmıyorsa üzüldüm. İlgisini çeken olursa anna braytenbach veya animal communication yazarak youtube, google'dan aratabilir.

Ben insanın diğer canlı türlerinden çok da farklı olduğunu düşünmüyorum. Hayvanların da bilinci ve dili olduğunu düşünüyorum, bizim bildiğimiz yönden bir iletişim değil sadece.

Şöyle ilginç ve bir çok kere ispatlanmış bir fenomen var; herhangi bir hayvan türü, dünyanın rastgele bir noktasında bir şeyleri yapabilmeyi öğrendiğinde, bir anda aynı türde dünyanın ters ucundaki hayvanlar da bu özelliği yapabilmeye başlıyor.

Örneğin amerikada 2+2 yi toplayabilen bir köpek mi çıktı? Bir kaç ay sonra aynısını çinde de görebiliyoruz. Diğer türler kolektif bilinçdışına bizden daha kolay erişiyor :)

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Epifiz bezi aktif olan farklıdır kalp gözü açık olan bunları karıştırma

kalp gözü açıldımı ağaçla taşla bastığın toprakla bile konuşursun onlar ile sohbet edersin lakin epifiz yalnızca frekansdır
O hayvanın sakinleşmesi kadının onunla iletişim kurması ile olmaz kadının yaydığı enerji ile alakalıdır.
Meditasyon falan siz oşekilde huzur buluyor auranızı güçlendiriyorsunuz bende zikir ile aura güçlendiriyorum insanlar huzura kavuştumu bir enerji frekans yayar ve tecrubemdir aslanın yanından huşu ile geçsen aslan sana dokunmuyor aslında buradan şu anlaşılıyor hayvanlar herkese herşeye değil bazılarına saldırganlaşıyor misal aslanlar kurtlar maymunlar asla bir sabiye zarar vermezken büyük insanlara zarar verir
Hayvanlarda merhametlidir vede zalim değildir

moonse

Kayıtlı Üye
Sayın @Mektebulirşad az önce evimde bunu buldum konu baslikli yazinizi okudum bilmiyorsanız söylim urum bu sayfanın kurucusu ve buradaki herkesten daha bilgili yani onun verdiği bilgi üzerine abartı demeniz absürt olmuş oraya yazacaktım konu kapatılmış

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Sayın @Mektebulirşad az önce evimde bunu buldum konu baslikli yazinizi okudum bilmiyorsanız söylim urum bu sayfanın kurucusu ve buradaki herkesten daha bilgili yani onun verdiği bilgi üzerine abartı demeniz absürt olmuş oraya yazacaktım konu kapatılmış
Herkesin bilgi ve ilmi farklıdır
Sitenin en bilgilisi kim bilmiyorum lakin bırakında herkes işini yapsın vefk tılsım cifir davet ebced simya kimya bizim ilgi alanlarımızdır
Enerji alanlarında ben pek başarılı değilim oradada urum başarılı
Ben ne meditasyonu nasıl ne için yapılır falan bilmem ben bilgim ve yeteneğim dışındadır
Lakin ortada yanlış anlaşılmış bir konu varsa elbette fikir beyan ederek kennimce düzeltmeye çalışacağım

urumun yada senin yada her hangi birinin kim olduğunu bilmiyorum bu sebeple kimseye kötü bir söz söyleyemem
Ben bunları sizlere sakin ve açıklayıcı bir ifade kullanarak anlatıyorum
Anlamak yada anlamamak inanmak yada inanmamak size kalmış elbet.
Lakin bir kişi peygamberler büyü yapıyordu derse ayetlere değiştirmişsiniz derse elbet düşüncelerimi vede bilgimi beyan edeceğim bu konu daha fazla uzamasın kapansın …

mişaro

Kayıtlı Üye
O hayvanın sakinleşmesi kadının onunla iletişim kurması ile olmaz kadının yaydığı enerji ile alakalıdır.

Video kurgu değilse gerçekten iletişim kuruluyor gibi bir durum söz konusu ama zaten böyle bir iletişimin kurulabilmesi için dediğiniz gibi belirli bir frekansta da olmak gerekiyor. Yine aynı belgeselden kesit atıyorum belki bu video açılır, ben Türkiye'de yaşamadığım için emin olamıyorum.

Video'yu kısaca özetleyecek olursam, burada Anna Hanım sirkten kurtarışmış, koruma alanına getirilmiş fakat hiç kafesinden çıkmayan ve yakınına kimseyi yaklaştırmayan aşırı agresif bir jaguar ile iletişim kuruluyor. Adam henüz bir şey demeden, jaguar'ın sıkıntısının geride bıraktığı 2 yavru olduğunu söylediğinde adam şok oluyor, çünkü onu aldıkları kafeste, başka yere gönderilen 2 yavru daha vardı ve Anna'nın bunu bilmesi imkansız. Sonrasında hayvanın diablo ismiyle çağrılmasından hoşnut olmadığını söylüyor ve jaguara o günden sonra "spirit" ismi atanıyor. İddiaya göre jaguar Anna ile iletişiminden sonra sakinleşmiş, kafesinden çıkıp koruma alanında gezmeye ve daha sosyal davranmaya başlamış. Dediğim gibi -eğer kurgu değilse- ciddi bir iletişim söz konusu. Belgesel boyunca yine benzeri bir şekilde Anna'yla iletişim kurduktan sonra tavrı değişen başka hayvanlardan da bahsediliyor.

Mektebulirşad

Banlı Kullanıcı
İş
Ahirci
Video kurgu değilse gerçekten iletişim kuruluyor gibi bir durum söz konusu ama zaten böyle bir iletişimin kurulabilmesi için dediğiniz gibi belirli bir frekansta da olmak gerekiyor. Yine aynı belgeselden kesit atıyorum belki bu video açılır, ben Türkiye'de yaşamadığım için emin olamıyorum.

Video'yu kısaca özetleyecek olursam, burada Anna Hanım sirkten kurtarışmış, koruma alanına getirilmiş fakat hiç kafesinden çıkmayan ve yakınına kimseyi yaklaştırmayan aşırı agresif bir jaguar ile iletişim kuruluyor. Adam henüz bir şey demeden, jaguar'ın sıkıntısının geride bıraktığı 2 yavru olduğunu söylediğinde adam şok oluyor, çünkü onu aldıkları kafeste, başka yere gönderilen 2 yavru daha vardı ve Anna'nın bunu bilmesi imkansız. Sonrasında hayvanın diablo ismiyle çağrılmasından hoşnut olmadığını söylüyor ve jaguara o günden sonra "spirit" ismi atanıyor. İddiaya göre jaguar Anna ile iletişiminden sonra sakinleşmiş, kafesinden çıkıp koruma alanında gezmeye ve daha sosyal davranmaya başlamış. Dediğim gibi -eğer kurgu değilse- ciddi bir iletişim söz konusu. Belgesel boyunca yine benzeri bir şekilde Anna'yla iletişim kurduktan sonra tavrı değişen başka hayvanlardan da bahsediliyor.
Böyle bir şeyden bahsettiğini anlamamıştım

evet bu mümkün lakin bunu uzmanlaşmış çok yetenekli medyumlar cadılar havascılar vede çok büyük evliyalar yapabilir

belirli bir frekansla hayvana dürtü gider ve hayvandan gelen frekanslarda iç ses iç güdü olarak medyuma gider
Nasıl bildin öyle hissettim gibi

misal örnek annen evde patates yemeği yapmıştır ve sen yoldasın evine gidiyorsun yolda giderken bir anda annem patates yemeği yapsa keşke yada patates yaptı kesin gibi bir hissiyat gelir bınun gibidir beyinler birbirlerine frekans gönderir ve cevaplar hissiyat olarak kişiye gelir

bu hususta uzmanlaşmak gerçekten çok vakit almaktadır ilk aura güçlenecek çakralar açılacak sonra enerji ve frekanslar ile birleşecek sonra ise bu tür işler yapabilecek hale geleceksin

kısaca evet bu mümkün lakin uzman olmayanlar yapamaz

ufak bir tüoda vereyim
Çakraları açtıktan sonra kedilerle çok yakınlaş ve kaş göz hareketleriyle beyni ve zihnini kontrole alarak işaretler ver bu seni frekans ve iletişim alanında geliştirecektir tabi meditasyon yani huşu huzur şarttır huşuya nasıl kavuşuyorsan o şekilde de olur…