Yoğun Kulak Çınlaması - Ne durumdayım?

crocex

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba.
Mistik şeylere meraklı ancak inanmak için "fazla mistik" bulan biriydim. gizli sırlar öğretisi'ni okuduktan sonra
biraz araştırma yaptım. Şu an 23 günlük riyazet'im oldu, devam ediyorum. Az konuşma ve az uyuma kısmını pek yapabiliyorum
sayılmaz. Ayrıca kullandığım hapın dış jelatini hayvansal gıda sayılıyor. Ne kadar etkiliyor, yoksa tamamen boşa mı gidiyor merak ediyorum?

Sabah 5 gibi kalkıp 5-10 dakika meditasyon deniyorum ( 4saniye nefes al - 4sn. tut 4 saniye ver 4.sn bekle )
Sonra sırt üstü yatıp kendimi ayakta hayal ediyorum. Ellerimi kollarımı sıkıp açtığımı, sallladığmı düşünüyorum.

Tabi bunu sadece 2 gecedir yapıyorum, bu gece de deniycem. Ancak ilk gece öylesine denedim ve kulağımda müthiş bir
çınlama duydum, 5-6 saniye sürdü ve titreme hissettim bir çeşit. Heyecanlandım ve pek odaklanamadım, çınlama geçince gözümü açtım. O ana kadar belki de boşuna deniyorumdur, yoktur ,diyordum..

Ne durumdayım ve ne yapmalıyım? Riyazet konusunda da yardımcı olursanız sevinirim..

asterix

Kayıtlı Üye
Çınlama kbb ait bir neden yada strese bağlı değilse spritüel nedenlerdende olabilir bunu yıllardır yaşıyorum,adeta bir sesi duymaya yakınmışımda duyamıyorsum gibi titreşimlerle ilgilide olabilir.Yukarının sesi :)