Yıldızlar. Yardımcı olur musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende bir zamanlar yıldızları seyrederdim hatta yıldız kayarken görmüştüm bir kere :) ablanızın yeteneği bir harikaymış hayran kaldım

La-edri

Kayıtlı Üye
.. kaldiki bu tarz görmeleri bas gözüne nisbet etmeyin cogu kez gözlemleyen kiside onlari bas gözü ile gördügünü zanedebilir fakat aslinda öyle degildir, ama bahsettiginiz konu bir göz hastaligindan ziyade cok guzel bir yetenek ve bende inaniorumki biraz üstünde dursa görmekten ziyade is bir takim sirlari cözmeye gecer, hatta yildizlardan ziyade farkli nesnelerin baglarini da görebilir.

La-edri

Kayıtlı Üye
Gecenlerde böyle bir dokumentasyon izlemistim, adam bu duruma benzer yildizlar hakkinda rüyalarinda gördügü yada müsahede yaptigi seyleri anlatiyor ve topluluk onu kiliseden uzaklastiriyor kafir diyerekten :)
Oysa adam bir alim ama insanlar bilmedi seylerden haber verenlere kafir derler degilmi, aklima geldi yazayim istedim :) Bugün cenem düstü iyimi.

kaptan-bilgin24

Kayıtlı Üye
İş
üniversite öğrencisiyim.
İlginçmiş gerçekten ama güzel bir şey bence geliştirmeli.biraz bu konuyu araştırdım ama hep rüyalarla ilgili şeyler var.

Kererm

Kayıtlı Üye
yanlış hatırlamıyorsam aynı yetenek van gogh'da da vardı mantığını görsele çevirebiliyor eğer ilerletmenin bir yolunu bulursanız Çok güzel şeyler görebileceğini düşünüyorum ablanızın.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...