Yıldızlar. Yardımcı olur musunuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guys

Kayıtlı Üye
Merhaba bu soru başlığı altında konu bulamadım ve sizlere bir sorum olacaktı. Ablam yıldızların arasındaki çizgiyi görebiliyor. Bunu senelerdir söylüyor ve tarot falı baktırdığında bakan kişi yıldızlar ile bir bağı olduğunu söylemiş. Sizce bu nedir? Bir yetenek mi?

Darkprincess

Kayıtlı Üye
Nasıl? Yıldızların arasındaki çizgi derken, anlamadım...

guys

Kayıtlı Üye
Yanlış anlattım kusura bakmayın düzenleyemedimde. Şöyle yani; nasıl yıldızlardan figürler oluşabilir (aslan vs..) gibi o da o şekilde değilde sanki aralarında çizgi varmış gibi görüyor. Bende anlayamıyorum göremediğim için. Ama bunu sadece yıldızlara baktığında görüyor.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
hz idristen geliyordu sanırsam öyle insan kalmadı diye biliyorum eski bir toplumda gerçekten anormal görenler varmış yetenekden sayılabilir

aşk1

Banlı Kullanıcı
ablanızın gözleri sağlıklı mı lens gözlük var mı? göz tansiyonu vs var mı?

daktilo

Kayıtlı Üye
İş
Mühendis
Sanırım bu göz tansiyonundan ya da gözlük ve lensten daha ciddi bir mesele, peki gördüklerini bir kağıda çizdirmeyi denediniz mi? Çok enteresan bir şeyler çıkabilir, eğer böyle çizimler yaptırıp burada bizimle paylaşabilirseniz, konunun ciddiyeti adına çözümlemelerde yardımcı olabilirsiniz.

Faros

Kayıtlı Üye
daktilo ya katiliyorum. Ablanizin ne gordugunu gorursek daha iyi yardimci olabiliriz.

guys

Kayıtlı Üye
Hiç çizdirmedim, kimseye anlatmaması gerektiğini söyledim. Her oturuşumuzda hep yıldızlara bakıyor ve bana çizgileri görebiliyor musun diye soruyor bende hayır göremiyorum derim. Ama o her zaman gördüğünü söyler. Bende doğaüstü bir yeteneği olduğunu düşünürüm.

guys

Kayıtlı Üye
Gözlerinde herhangi bir problem yok sağlamlar. -Anlıyorum :)

GABRIELL1

Kayıtlı Üye
Belki beyninin işleyişindendir.Tam net hatırlayamıyorum kusura bakma nette daha fazla bilgi bulabilirsin hatırladığım kadarıyla belli bir yaşa kadar duyularımız birlikte algılıyormuş.Belli bir yaştan sonra köprü yok oluyormuş bazılarında yıkılmazmış.Yani bazı insanlar sayılarla rakamları bir görürlermiş sayıları değil renkleri toplarlarmış birçok biliminsanında bu tarz özellikler varmış.

Ablanın zihni yıldızları birleştirip görsel bir şekil elde ediyor olabilir.Tam anlatabildim bilmiyorum hatırlamakta zorlandım.

guys

Kayıtlı Üye
Vallahi bende bilmiyorum ne olduğunu, sadece aralarındaki bağları gördüğünü söyledi.

acid

Kayıtlı Üye
En iyisi çizmesi ve o günkü görünen astronomik duruma bakılarak karşılaştıırlması. Bazı astronomi programları konuma göre durumu veriyor bilgisayarda. İki kağıt karşılaştığında da paranormal yorum yapılabilir bence.

guys

Kayıtlı Üye
Galiba öyle bir şey göremediğim için net cevap vermiyorum ama öyle olması lazım.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Buna benzer başka şeyler de olması lazım. Bir sorun kendisine ne kadar saçma gelirse gelsin anlatabiliyorsa buraya bir yazın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...