Yıldız tohumu çağrısı ve sonrası olan çarpmalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sorgu

Kayıtlı Üye
Selam arkadaşlar hemen konuya geçeyim yıldız tohumu çağrısı yaptım uyudum hemen ne rüya gördüm ne başka birşey zaten pek fazla görmem yani gördüğüm rüyaları hatırlamam taş çatlasa 5-6 ayda bir onlarda saçma şeyler.Çağrıdan 2-gün sonra elektrik çarpmaları yaşamaya başladım mesela fişe takılı metal kaplı bi ısıtıcı alet var ona dokununca elektrik çarpmaya başladı arkadaşım dokunuyor bişey yok ben dokunuyorum elketrik çarpıyodu fazla umursamadım sonra bir kaç gün böyle devam etti ütüye dokununca filan çarpıyordu ardından geçti 1-2 hafta hiçbirşey olmadı dün sabahdan akşama kadar tekrar başladı fakat fazlasıyla mesela normal hiç bi bağlantısı olmayan demir kapıya dokunuyorum çarpıyo fişe takılı olmadığı halde ütüye dokunuyorum çarpıyordu hatta masada sigara paketi vardı telefonun üstünde telefonda şarja takılı paketi alcaktım dokundu çarptı ve bu iyice sinirimi bozmaya başladı çarpıyor aradan 10 15 dkka geçiyo bişey yok tekrar çarpıyo bunun hakkında bir bilgisi olan varmı bugünlük birşey yok şuan herşey normal ama sinirlerim bozulmaya başladı iyice tekrar olursa diye

Ori

Elit Üye
Vücudunuzda aşırı bir statik elektirik birikimi var. Toprak vasıtasıyla bu elektirikten kurtulabilirsiniz. BEnim gözümde başka açıklaması yok malesef.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Tohumlar fidana fidanlar ağacaaaa....Neyse.
Gidip iki üç ağaca sarılırsanız her şey hallolur.

origanum

Yönetici
Olmayacak birşey için kasınca beyninizin devreleri yanmış, fazla enerji birikmesi olmuş vücudunuzda. Toprak elleyin, çıplak ayakla toprakta gezinin, hergün 10 dk yeter. Tabi bu havada nasıl yapacaksınız o da ayrı bir durum. Ama yaptığınızda geçecek.

Renaskamp

Banlı Kullanıcı
Sizi en iyi ben anlarım bende aynısını sitede görmüş uygulamıştım. Gece yakın arkadaşlarım beni rüyalarında görmüşlerdi ve hepsi arka arkaya mesaj attılar korkmuşlardı yardım edin bana falan diyormuşum bi ateş varmış öyle garip rüyalar. Sonra bi arkadaşım bugün ne yaptın anlat bugün yaptığın bişeyden olmuş olabilir dedi anlattım ve bu yıldız tohumu vs. Yahudilerin inanışında varmış belki de bundan diye düşündüm.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Neden insanlardan farklı olmaya çalışıyoruz anlayabilmiş değilim.
Normal bir insan olmak bukadar kötü birşey mi ?
Herkez de bir yıldız tohumu olma düşüncesi seçilmiş olma isteği almış başını gidiyor.
Herşeyde bir esrarengizlik aramamıza gerek yok,dönüp kendimize bakmayı başarabilirsek normal insan olarak zaten hayli yeteneğimiz var.

fransula

Kayıtlı Üye
Herkez de bir yıldız tohumu olma düşüncesi seçilmiş olma isteği almış başını gidiyor.
Herşeyde bir esrarengizlik aramamıza gerek yok,dönüp kendimize bakmayı başarabilirsek normal insan olarak zaten hayli yeteneğimiz var.

Allah herkese öncelikle akıl fikir vermiş, onu kullanarak ne kadar yetenekli olduğumuzun bir farkına varsak zaten her şey bambaşka olacak...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben yıldız tohumu değilim.:(Sıradan bir kulum sadece.:(Beni aranıza alırmısınız?

0denizhan0

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
İnsan hep özel ve seçilmiş olduğunu düşünür boşuna yaşamadığını yaptıklarının amacı olduğunu bunların bir mükafatı olacağını normal bir şekilde doğup normal bir şekilde ölmeyi kabullenemez.

asterix

Kayıtlı Üye
Yıldız tohumu deyimi hiç hoş değil bunun aslı Ra Bilgilerinde verilen bilgilere göre gezgin dir,gezgin dünyadan yapıılna yardım çağrılarını başka galaksilerden başka boyutlardan duyan sevgi dolu başklarına hizmet varlıklarıdır,bunlar son kıyamet döneminde gerek yaradana hizmet etmek gerekse kendi gelişmlerini hızlandırmak için bu özel gezegene adeta akın ettiler,11980 lerdeki rakam yanlış hatırlamıyorsam 60 küsür milyonsu kabaca yaptığım hesaba göre her 100 kişiden biri bu kişilerden ooluşuyor.Bu kişiler yada hiç bir kişi özel seçilmiş değildir,herkes birdir tek yaratıcının çocuğudur kardeştir.Bu varlıklara bir ayrıcalık tanınmamıştır,çoğu kendini garip hissetmektedir,yabancılaşma yalnızlık duyguları hissederler vuraya ait olmadıkları hissi vardır,çoğunda psikoljik problem denecek şeyler vardır,itilip kaklıabilirler ama metafizik konulara çekilirler bazılarında bu konuda tezahür etmiş yetenekler vardır çoğu başka bir galaksiden gelip doğum yolu ile bedenlendiğini bilmez,bu varlıklar alçakgönüllü iyi ruhlu yardımsever nazik sakin varlıklardır genelde kendilerini ayrıcalklı görüp hissetmezler kibirli değildirler.En önemli problem bu varlıklar dünyada karma denen şeye yeniden bulaşabilirler yani geçmişini unuttukları için sevgiden uzak davranışlara girenler olmuştur ve tekrar 3. sınıfı tekrar okumak zorunda kalmışlardır,ayrıca negatif üst boyut varlıkları bunların taşıdığı yüksek titreşimlerden dolayı izler bazende uğraşır.Ana hatları bunlar.İndigo varlıklar yada kristallerden farklı bir grup anladığım kadarıyla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...