Yıldız bağlı olması ne demek?

Mela

Kayıtlı Üye
Merhabalar görüştüğüm bir falcı yıldızımın bağlı olduğunu ve evlilik yapamayacağımı söyledi . Yıldız bağlılığı nedir? Konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?me yapmam konusunda aydınlatırsanız çok mutlu olurum .sevgiler ??

ruhname

Kayıtlı Üye
Fala falcılığa pek itimat ettiğim yok ama zannediyorum şunu kastetti size biri güya büyü yapmış evlenmeyeseniz diye. Birinden duymuştum böyle bir şey fakat ne kadar doğru tartışılır, siz kendinizi bilirsiniz bu kadar kötü niyetli insanlar var mı ki çevrenizde aynı zamanda böyle bir şey yapılmamış da olabilir ne kadar güvenilir ki bu devirde insanlar, hele hele falcılar.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Kader planınızda evlilik varsa evlenirsiniz, büyü vb. süreci geciktirebilir sadece.

SiriusB

Kayıtlı Üye
Yıldız tohumu olabilirsin. Evlilik için kozmik anlaşma yapmamışsındır.

Ü

Üye silindi 58480

Bazı büyüler kaynananı görünce işe yarasın diye yapılır. O büyülerin tesirinin start alacağı döngüsellik kaynana görmek veya kaynana sesi duymaktır. Ve zihniniz hemen karışır. KAynana gidince normale dönersiniz.

Yızdız bağlamak ise çok yüksek bir majıdır. Yıldız haritandaki tüm değişkenler tespit edilir ve güneş sistemindeki gezegenlerin yaptığı yapacağı acılara göre önceden bağlanırsınız. KEndinizi ifade edemezsiniz, herşeyde bir anlam kayması yaşarsınız, ilişkileriniz her yıldızın ters frekans göstermesi dolayısı ile hep zor olur... Kısacası size serbest bir kozmik boşluk kalmayana kadar tum etken gezegenlerin eliyle baski altina alinirsiniz.

Bu öyle çapulcu cinlerle yapılacak bişey değil. Ben korkmuyorum da demeyin. Çünkü insanın içinde herşeyin antisi de var. İnsan yakaladığı bütün anlamları küçük küçük anlamsızlıkları birleştirerek elde eder. Büyü zihninizi o küçük parçaları tersten birleştirtebilir size. Zihniniz icin bu fark eden birsey olmaz cogu zaman Neticede size dışarıdan birşey getirmez büyü. Sizde zaten olanı ters frekanslari ile eslestirir...

Kaderin önüne geçemez o ayrı. Ama sadece netice itibarı ile geçemez. Allah, büyü gibi kapalı sistemleri de kaderinin içinde ana kadere hizmet etsin diye kullanabilir. Imtihanda Allahin rahmeti perdelidir. Büyü öldürmez süründürür yani.

Keira

Moderator
Güvenmediğiniz insanlara bakım yaptırmayın. Sizden daha fazla ücret almak için yıldızınızı da bağlar, ayınızı da düşürür, güneşinizi de öksürtür. Siz de ondan aldığınız bu negatif söylemleri düşünerek ve bunlara inanarak evlilikle ilgili durumunuza blokaj koyarsınız.

Son düzenleme: