Yeteneklerimi nasıl keşfedebilirim ?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Merhaba

Sizden bu konu hakkında yardıma ihtiyacım var. Ben psişik yeteneklerimi bulup, geliştirmek istiyorum. İlk olarak bu bölümde psi wheel gördüm ve yaptım. Daha farklı teknikler var mı merak ediyorum. Forumdaki her konuyu okumaya çalışıyorum ama özel ilgi alanım bu .

Teşekkürler.

gümüş

Kayıtlı Üye
Paranormal yetenekler & Psişik yetenekler kısmını sondan başa okumanızı önerebilirim .

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Özellikle verdiğim linklerden yeni başlayanlar için güçleri kullanma kılavuzu linkini okumanızı öneririm. Sabırsız olup hemen hap gibi bilgi istemek yerine biraz araştırın. Sayın Gümüş'ün önerdiği bölümleri gözden geçirmenizi, önce okumanızı sonra da sabırla denemenizi tavsiye ederim.

Kinezi Çeşitleri - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Yeni Başlayanlar İçin Güçleri Kullanma Kılavuzu - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Bulutları Yok Edebilirsiniz!!! - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Sevgi ve ışıkla kalın:)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Özellikle verdiğim linklerden yeni başlayanlar için güçleri kullanma kılavuzu linkini okumanızı öneririm. Sabırsız olup hemen hap gibi bilgi istemek yerine biraz araştırın. Sayın Gümüş'ün önerdiği bölümleri gözden geçirmenizi, önce okumanızı sonra da sabırla denemenizi tavsiye ederim.

Kinezi Çeşitleri - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Yeni Başlayanlar İçin Güçleri Kullanma Kılavuzu - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Bulutları Yok Edebilirsiniz!!! - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Sevgi ve ışıkla kalın:)

Teşekkür ederim ''Sabırsız olup hemen hap gibi bilgi istemek yerine biraz araştırın.'' bu sözünüzü dikkate alıcağım...:) :)