Yeni Tema

zxaswe

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
bu tema çok daha hızlı çok daha güzel
beğendim :))

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Temamızın İnce Ama Çok Eksiği Benim Gözüme Çarptı,
Ben Grafikerim Ve Her Grafikerinde Dikkatini Çekebilecek Ufak Meseleler Gördüm:
Mesela Konu Simgesinin Arkaplanı Silinmediğinden Kötü Gözükmekte Ve Çözünürlüğü DÜşük Kalmış.

Vs. Gibi Butonların Arkaplanları Silinmediğinden Beyaz Bir Kare Kalmış,
Arkaplandaki 3 Simge Simetrik Değilde Bir Kısımları Dışarda Kalmış İzleniminde Olduğundan Kişilerin Gözünü Yormakta Ve Birçok Renk Kullanıldığından Absürd Düşmüş.
Bunun Yanında Bannerımızında Arkaplanı Silinmediğinden Ayın Bir Kısmı Siyaha Bulaşmış.
Forum Rütbelerinin Arkaplanları Silinirken Blending Ayarları Atlandığından Yazılar Sertleşmiş.
Diğer Temamızda Forum Mükemmel Ortalanmıştı, Bunda İse Küçük Kaldığı İçin Ortada Asılı kalmış Gibi Görünmekte.
Mavi Ve Mor Karışımı Sadece Butonlar Ve Arkaplanlar İle Sınırlı Kaldığından Uyumsuz Görünmekte.
Kategori Logosu Olarak, Küçük Yazılar Yerine, Kendi İsmimizin Bulunduğu Tuğra Tarzında Elips Veya Daire Logo Kullanılsa Çok Daha Mükemmel Olur Diye Düşünmekteyim.
Ben Chillot Yetkilimizede Pm Attım Ama, Grafik Kısmından Kim Sorumlu (Yönetici Kadromuzda Grafiker Vs. Görmedim) Bilmediğimden Belkide Yalnış Kişiye Ulaşmışımdır.
Bana Ulaşırsanız Bu Ufak Hataları Düzeltebilirim...
İyi Forumlar//Se-ZeR

ghetto1987

Kayıtlı Üye
Bence bu tema hem hız bakımından hem görünüş bakımıdnan hemde Site formatına çok uymuş... Benim görüşüm bu :)