Yeni Tema

yeniay

Kayıtlı Üye
bu temeda güzel ama ben diğerine alışmıştım siteyi açınca ne olmuş buraya diyerek şaşırdım. Ben eskisini kullanacağım o daha gizemliydi :)

kemalilhan

Kayıtlı Üye
Bu temayı kim yaptıysa, ellerine kollarına sağlık, çok güzel olmuş. Sanki 3 boyutlu oldu ekranım :)

Ambriel

Kayıtlı Üye
İş
112-Alarm, Hipnoz...
Herkesin gecmis yilini kutluyor gelecek yilin ve yillarin hayirlara vesile olmasini diliyorum.

Bende diger arkadaslara katiliyorum, tebrikler guzel bir tema olmus. Daha degisik ve modern spiritualism havasi veriyor.Yalniz benim merak ettigim dairelerdeki sembollerin bir anlami varmidir, tam cikartamadim?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Temayı ben hazırladım, beğenmenize sevindim.

İki tema olarak kalacak isteyen istediğini kullansın diye. Zaten bazı üyelerimiz eski temanın kendileri için uygun olmadığını söyledği için altarnatif bir tema daha yapayım diye başladım. Sonra benim de hoşuma gitti ana tema yapmaya karar verdim.
Bir de yeni yıl, yeni tema olsun istedim.
Evet yandaki sembollerin anlamı var tabii ki. İnceleyin. Eski sitedeki resimlerini hepsinin anlamı vardı. Beyin üzerine yapılan araştırmalar ve S. Freud ile Erich Fromm' un birbirlerine gönderdikleri mektuplar vardı.
Bu temeda da solomon cadılık astroloji, geometri, kabala gibi pek çok unsur var

Pantea

Kayıtlı Üye
Ben sahsen bu temayla astigmat gozlerime bayram yaptirdim onceki bana cok yorucu geliyordu simdi yazilari daha rahat okuyabiliyorum , zemin koyu renk olmasina ragmen onceki temadan daha cok sevdim ve rahat ettim .Tesekkur ederim.

egsodia

Kayıtlı Üye
Tek kelimeyle harika!!! Bayıldım yeni temaya, siyah ağırlıklı bir tema evet ama bana daha sıcak geldi.. Teşekkür ediyorum bütün Mabet sorumlularına, saygılarımla...

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
güzel ben beğendim hem mor renk var meditasyon rengi :)

cibabu

Kayıtlı Üye
Yeni tema kesinlikle çok güzel olmuş.Siteye girişimde epey şaşırdım yeni tema ile karşılaşınca ve ilk ağzımdan çıkan kelime harikaydı.Gerçekten çok havalı bir havası olmuş sitenin. :D Yapanların ellerine sağlık.

darkkanqel

Kayıtlı Üye
bu temayı bende beğendim emeğinize sağlık çok güzel olmuş

snoopy

Kayıtlı Üye
bu tema süper olmuşş diğer temayı kullanamıyordum ve çooooookkkk ağırdııı teşekkür ederimm kendii adıma süper oldu

vica pota

Kayıtlı Üye
Çok güzel olmuş :) Siteye girince süpriz oldu bir anda. En sevdiğim renkler siyah, mor ve mavi elinize sağlık :)

nicholaihel

Kayıtlı Üye
Diğer temaya göre çok daha kullanışlı. Ben çok beğendim.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Diğeri de iyiydi bu da süper olmuş.Ben de yazıları daha net okuyabiliyorum.
Ellerinize sağlık.

joseffb06

Kayıtlı Üye
Emeği geçenlerin ellerine sağlık,tema gerçekten çok güzel olmuş.Özellikle en altta Gizli Mabet harflerinin daireler içinde yok olması çok hoşuma gitti.Eski tema ile kıyaslanabilcek yanlar tabiki vardır ama buda bir emek ürünüdür.

Ori

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben eski tema yapıyorum ama kayıtlı kalmıyor tarayıcıyı kapatınca tekrar bu yeni temaya dönüyor. Kayıtlı kalmasını nasıl sağlayabilirim.

Ori

Kayıtlı Üye
Zaten mozilla kullanıyorum Urum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
kayıt etmesi lazım ben öyle yapıyorum sorun çıkmıyor