Yaşadığım olay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OguzSercan

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar bundan 4 sene önce gece uyumak icin yatagima yattim ve icimde garip bi his vardi bu gece bisey olcak gibi sanki ama cok net hissediyorum surekli iyi bi insan olcam diyip tovbe ediyordum garip bi korku vardi icimde ve kotu oldugumdan degil kimseye bulasmadan yasarim sirf icimdeki histen dolayi bunlari soyluyorum ve bi anda hisler yukselti yatagimdan antirenin isigini izliyordum bi anda gozlerim karardi bagirmaya calistim bagiramadim kalbim cikcak gibi atiyordu ve kus gibi hafifledim sanki yukselir gibi oldum ve bi anda kendime geldim kesinlikle uyumuyordum hemen anlattim evdekilere karabasan diyeni oldu diger dunyaya gidip gelmissin diyenide oldu okuduklarima gore astral projeksiyonda olabilir sizce ne olabilir?

ottoman1453turk

Kayıtlı Üye
İstemsiz Astral Seyahat yaşamışsın daha doğrusu tam olmamış tam anlamıyla gerçekleşmemiş yani ama sorun yok yani korkulacak bir olay değil

OguzSercan

Kayıtlı Üye
nerdeyse internetteki bütün astral seyahat olaylarını bilgilerini araştırdım ve 1 hafta önce bilinçli olarak denedim fakat vücudum aynı şeyleri yaşadı tıpkı bu olaydaki gibi bişeyler olcağını sanıp hemen gözlerimi açtım

donzula

Kayıtlı Üye
Hemen gözleriniz açmanız korkudan ve tam odaklanamadığınızdan kaynaklanır. Denemeleriniz arttıkça gösterdiğiniz başarıda aynı orantıda artış göstericektir. Sevgiyle kalın.

aymarley

Kayıtlı Üye
astral seyahat uygulamasında geri dönememe gibi bir durum söz konusu mu ?

enkiteo

Kayıtlı Üye
Bence arkadaşın beyni ona oyun oynamış. Astral seyahat tamamıyla uyumadan önce yani uykuya yaklaşınca görülen rüyadan başka bişey değil. Zaten bilim adamlarıda uykunun hafif olduğu zamanlarda rüyaların görüldüğünü kanıtlamış durumda. Yani astral seyahat dediğiniz şey uykuya dalmaya yakın gördüğünüz rüyadır. Kendinizi farklı sanmayınız. Bu tüm insanlarda oluyor.

OguzSercan

Kayıtlı Üye
Kendimi farkli sandigim yok arkadasim iyi okursan uyumak icin yatagima yattigimda yaziyor orda ben merak ettim ve farkli yorumlar aradim kendimi farkli veya ustun gorecek kadar bencil bi insan degilim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...