yardiminizi bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Love Song

Banlı Kullanıcı
Bence o abi doğruyu söylmemiş.

Eğer bir peri sizinle iletişime geçmek isteseydi mutlaka bir şekilde iletişime geçerdi.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Sana artık söz geçiremiyoruz. Ya da bizi ne kadar dinlesende merakına yenik düştün... Allah yardımcı olsun inşallah başına bişi gelmez... Hayatını karanlık bir girdaba çevirme...

Junmen

Kayıtlı Üye
Konuyu açmış yardım istemişsin imkanı ve bilgisi doğrultusunda bazı arkadaşlar yorumlar yazarak tavsiyelerde bulunmuşlar .
Senin konu hakkında yeterli bilgin ve tecrüben olmadığı uygun ortamın ve şartların oluşmadığını belirtip kısaca seni uyarıp vazgeçirmeye uğraşmışlar .

Sen ise yapacam görecem konuşçam diyorsun peki o zaman neden yardım istedin danışma gereği duydun ? ne bekledin bur da :) ?

herkes aslanım yürü aramıza hoş geldin şu ritüeli uygula bu sözleri söyle şöyle yap esirin olur böyle yap kölen olur gibi şeyler mi söylemeliydi sana ?

umarım başına hiçbir sıkıntı gelmez cidden kendine mukayet ol hem bedenine hem aklına hem nefsine .

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Junmen ne diyorsun ,neden bahsediosun yardim istedim bi cin nasil kolelestirilir her istedigimi nasil yaptiririm fln yazip rituel bosey istemedim neyin kafasindasin . Boyle bir varlik var gorusup konismak istiyorum dedim. Ama sizin dediginiz gibi kole vs bisey aramiyorum. Insan karsisindakinide kendi gibi gorurmus lafi dogruymus

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Konuyu açmış yardım istemişsin imkanı ve bilgisi doğrultusunda bazı arkadaşlar yorumlar yazarak tavsiyelerde bulunmuşlar .
Senin konu hakkında yeterli bilgin ve tecrüben olmadığı uygun ortamın ve şartların oluşmadığını belirtip kısaca seni uyarıp vazgeçirmeye uğraşmışlar .

Sen ise yapacam görecem konuşçam diyorsun peki o zaman neden yardım istedin danışma gereği duydun ? ne bekledin bur da :) ?

herkes aslanım yürü aramıza hoş geldin şu ritüeli uygula bu sözleri söyle şöyle yap esirin olur böyle yap kölen olur gibi şeyler mi söylemeliydi sana ?

umarım başına hiçbir sıkıntı gelmez cidden kendine mukayet ol hem bedenine hem aklına hem nefsine .
Junmen haklı. Biz sana ne desek dinlemiyorsun. Hayatın güzelken mahvedebilirsin...

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Genede tavsiyen icin saol
Genede hic kimse yardimci olamadi.
konuyu acmam meselemi anlatmam bosuna oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...