yardiminizi bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Radyasyon konusuna gelince aliskinim Mr ve rontgen teknisyeniyim bagisiklik kazandim :-D

ruban

Kayıtlı Üye
peki yasak oldunu biliyor musun islam da cinlerle görüşmek ???

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Hepinize tek tek tsk ederim korumaya calismanizi bilgilendirmeyi amaclamanza mutesekkirim. Allah razi olsun. Ben bi ikiuc daha beklemek istemiyorum sadece abiye ulasinca buis bitecek ama surekli aklimda baska varliklarinda dikkatini cekmek istemiyorum dediginiz gibi bian once tanismak istiyprum

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Yasak oldugunu sanmiyorum islamda akla mantiga sigmayan biseyyok. Abiyede sormustum bu konuyu sorun yok dedi evlenen bile var hatta o alemde cocuklari olan vs bn yanlis yaptigimi dusunmuyprum gene dinimi yasayacagim.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Ahmet kardeşim,belki sen saf duygularla,iyi niyetle ve merak ettiğin için görüşmek isteyebilirsin,arkadaş olmak isteyebilirsin ama gerçekten o varlıklar hiç saf değiller öyle kolay kolay insanlarla dost arkadaş olmazlar.Onlarla görüşmeye başlarsın sonra herşey çok güzel giderken birde bakarsın ki herşey değişmiş ve seni sırtından vurmuş olarak bulursun ve seni ele geçirene kadar oyalamış olduğunu anlarsın ve asıl yüzünü ortaya çıkararak insanın aklının ve hem beden hemde ruh sağlığını kaybetmesine sebeb olurlar.En önemlisi imanını da alarak bu dünyasını batırdığı gibi ahiretinide batırır.Ben sana onun için uzak durmanı öneriyorum.Senin dediğin gibi olması milyonda birdir.Biraz şanslı olmak lazım.Peri ile evlenmeyip sadece arkadaş olmak gerçekten zararsızsa ve sana başka varlıklar musallat olmazsa belki hadi olsun diyelim mesala bazı hristiyan veya yahudi perilerinde karakter olarak iyi olanları vardır.Perinin farklı bir dinden olması onun kötü olduğu anlamına gelmez.Eğer oda denk gelirse ki çok zordur. Ama bu da çok ender bir durum onun için dikkatli ol kardeşim.

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Eyw tsk ederim. Cok dusundum tasindim eminim nasil iletisim kuracagimi anlatirsaniz cok makbule gecer.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Eğer gerçekten o perinin bir dost olduğuna tam eminsen ve sende onunla dost olmaya tam kararlıysan ki bunu iyice düşünmeni tavsiye ederim.Senin onunla görüşmen nasıl olur kunusunda bilgi vermem gerekirse sen şimdilik hayal olduğu için ve onun senin boyutuna tam geçemediği için ve sen şuan sadece rüya veya uyku ile uyanıklık arasında irtibata geçebilirsin ve o sana birşeyler anlatacaktır.Ayrıca her varlığın farklı şifreleri ve çağırıp görüşme şekli vardır zamanla sana hepsini öğretir karseşim.

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Semiyail ve salsal arkadaslara cok tsk ederim bilgili oldugunuz belli yardimlarinizdan oturu cok tesekkurler birde iletisime nasil gececegimi soylerseniz ins hayirlisiyla bitorecem

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Eyw bikip usanmadan cvp veren arkadaslara sonsuz tskler sonuc nihai oldugunda burdan son durumuda soylerim. O zmn beklemede kalacam yani

Semiyail

Banlı Kullanıcı
Yalnız o abinin sana yardım etmesi lazım.Yoksa seni başka varlıklar yanlışa düşürür.Abin o periyle iletişime geçsin varlıkları ile ve senin peri ile görüşebilmen için ne yapacağını sorsun sana aktarsın.Ben şimdi sana şu yöntemi yap şunu oku bunu yap desem sen sakata gelirsin kardeşim çünki seni çabuk kandırırlar.Mutlaka o abinin senin yanında olması ve sana yol göstermesi gerek ALLAH a emanet ol kardeşim.

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Allah razi olsun tskler. Bisey daha soylemek istoyorum abi hizmet yemini ettordigini soyledi bana hizmet edecekmis ama aoyleki bisure sonra abi bnle olan periyi bi hastayi iyilestirmek icin kullandigini soyledi. Hizmet yemini diye birsey warmi?
Gorusmeyi istememin nedeni deli olmadigimi bilmek istemem sizofren oldugumu dusunuyorum abininde kecileei kaciran bori oldugunu dalga gectigini dusunuyorum bu kadar ustelememin nedeni bu aslinda kendimden auphe etmeye basladim. Tamm muslumanim ve inaniyorum cinlere ya abide bende sizofrensek cinlersen degil ama bundan korkuyprum Allaha emanet olun hepinize fpruma so suz tskler

Eyw bikip usanmadan cvp veren arkadaslara sonsuz tskler sonuc nihai oldugunda burdan son durumuda soylerim. O zmn beklemede kalacam yani

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Ya hazırım desen de ya herşey kötüye giderse bunu hiç düşündün mü!?

Junmen

Kayıtlı Üye
İş başa gelene kadar kimse inanmıyor hatta insanın kendisi bile inanmıyor yukarıdaki arkadaşın yazdıklarını okudum farklıda olsa benzer durumları yaşamamış olsam bende inanmazdım gayet açık söyliyeyim . Psikolojik yada nörolojik nedenler olabilir ruhsal problemler olabilir

sana kendisini peri olarak tanıtan ve masmavi ışıktan saçları olan çok güzel bir kız gibi de görünen aslında çok çok faklı bir varlıkta olabilir

yada sen forum üyelerine şaka yapıyorda olabilirsin :) her halukarda umarım başına kötü şeyler gelmez.

AJA

Elit Üye
Tabiki binlerce kez sukurler olsun Rabbimizeki Hz. Muhammed sav efendimizin ummetinden dogmusuz. Tekbir suphem bile yok zaten once Allahtan istiyorum cinlerin bir cikar ugruna gorusmeyi istemiyorum. Tanismayi konismayi iatiyorum evlilik asla kendi gprunuslerini azcok biliyorum ama evet sadece insan kiliginda gel diye cagir denmisti bana bn sadece gormek konusabilmek istiyorum.
Bence bundan vazgeçin.Oldu ki iletişim kurdunuz ,o kadar basit değil görebilmeniz.O kişi göreceksin dedi diye görünmez.Ayrıca siz hadi gördünüz enerjiniz ve ruhunuz bunu taşıyacak güçtemi ? Onu görüpte ağzı yüzü ters dönen insanlar tanııyorum.Ve büyük ihitmal peri ise sizin peşinizi zaten bırakmayacaktır.Abi dediğiniz kişi sizi ondan kurrtardıysa ve şimdi de sizin kararınız ile görüşebileceğini söylüyorsa yapış olduğu koruma işlemlerini kaldırması gerekiyor.Bu durumda peri o9lurda size tekrar gelirse işiniz çok zor.Hayatınız zehir olur tersine döner.İletişim bile kurmadığıniz ,öncesinde gelme amacı belli olan bir varlığa gelince benden birşey bekleme demeniz manasız olur ki başaramazsınız bunu.Hizmetli varlıklar vardır fakat bu güce sahip olanda o kadar az :)
Biz uyaralım siz kararınız verin.Başınıza bir iş geldğinde o abi deyip ''ulaşamadığınız'' kişinin size yardım edeceğini düşünmüyorum açıkcası.Bilgi ve tecrübe sahibi olan biri zaten size böyle yap böyle et gelicek bekle demesi de imkansız.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
İş başa gelene kadar kimse inanmıyor hatta insanın kendisi bile inanmıyor yukarıdaki arkadaşın yazdıklarını okudum farklıda olsa benzer durumları yaşamamış olsam bende inanmazdım gayet açık söyliyeyim . Psikolojik yada nörolojik nedenler olabilir ruhsal problemler olabilir

sana kendisini peri olarak tanıtan ve masmavi ışıktan saçları olan çok güzel bir kız gibi de görünen aslında çok çok faklı bir varlıkta olabilir

yada sen forum üyelerine şaka yapıyorda olabilirsin :) her halukarda umarım başına kötü şeyler gelmez.
Benim bildiğim cinlerin kız olanına peri deniyor yanlışmı

Junmen

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim cinlerin kız olanına peri deniyor yanlışmı

Bu tür konularda eminim bilgin benden fazladır peri tabiri kullanılıyor diyorsan öyledir tabi . Sadece arkadaşa çok hoş güzel gözüküp kandırılabileceğini hatırlatmak istedim . Bazıları bu musallatlardan kurtulmak için her yolu deniyor (ör:ben) bazıları da gelsinde görim konuşim emirme alayım her istediğimi yaptırayım hesabında .

He canım hemen emrine girip her istediğini yaparlar sen meraklanma

Mrs. Şeytan sen de arkadaşa yapmasın öle bişiy yanlış giderse ömür boyu pişman olur.

ahmet1662329

Banlı Kullanıcı
Abi zaten hizmetime werdigini soyledi sadece goremiyorum. Bnm icin en iisi gene abiyle irtibata gecmek sanirim

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Bu tür konularda eminim bilgin benden fazladır peri tabiri kullanılıyor diyorsan öyledir tabi . Sadece arkadaşa çok hoş güzel gözüküp kandırılabileceğini hatırlatmak istedim . Bazıları bu musallatlardan kurtulmak için her yolu deniyor (ör:ben) bazıları da gelsinde görim konuşim emirme alayım her istediğimi yaptırayım hesabında .

He canım hemen emrine girip her istediğini yaparlar sen meraklanma

Mrs. Şeytan sen de arkadaşa yapmasın öle bişiy yanlış giderse ömür boyu pişman olur.
onu baştan beri vazgeçtirmeye çalışıyoruz bi kaç kişi. Ama o kararını vermiş. Bak bende korkarım bu cinlerden. Ama bu hayatta tek Allahtan korkmalıyız. Bizi baska bişi korkutmamalı. Bu arkadaşımız kararını vermiş... Biz boşuna dil döküyoruz Junmen.

Junmen

Kayıtlı Üye
Abi zaten hizmetime werdigini soyledi sadece goremiyorum. Bnm icin en iisi gene abiyle irtibata gecmek sanirim

Güzel kardeşim bazı insanlar vardır cin yada benzeri varlıklar ile konuşa bilir yada temas kurabilir bazıları vardır hem temas kurar hemde iletişime geçip onları yönlendirebilir . Şimdi sen onu yönlendirdiğini sanan aslında üstünde hiçbir etkisi olmayan birsinin aracılığı ile bu varlığı kendine bağlamış olabilirsin . Umarım işin sonunda kimse zarar görmez .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...