Yardimci olabilirmisiniz

Redket

Kayıtlı Üye
Merhaba sitede yeniyim konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın.
Öncelikle parapsikoloji çocuklugumdan beri ilgimi cekiyor bunun icin daha önce bir cok defa farkli yöntemlerle cin cagirma ritüelleri yaptim bunu sadece bir oyun gibi düşündüm hic bir zaman korkum olmadı. Daha sonra özellikle son zamanlarda oldukca rahatsız ediliyorum. Ne sekilde rahatsız edildigimi biraz açıklıyım isterseniz hemen hemen hergun uykuya dalarken önce gözümün önüne cirkin birileri geliyor sonrasında biri dokunmuş gibi sıçrıyorum. Üst bacak taraflarımda kömür gibi morartılarım oluyor ama morluk degil sanki simsiyah boya gibi. Sol kulagimda yatarken çınlama oluyor vs vs. Ayrica cok agresifim sürekli en cokta sinirimi bozan mevzu bu. Bu konularla ugrasan bir abla bana sende 7 tane musallat var dedi ama yine cok fazla umursamadim tek korktugum sey nisanlıyım dügünüm olacak aramız bozulacak. Yardimci olabilirmisiniz abla bana derin bir hocaya cevşen yazdır dedi ama öyle bir hocayi henüz bulamadım. Benimle aynı şeyleri yaşayan biri varmı sizlerle paylaşmak istedim

Ü

Üye silindi 62179

Yatmadan önce 7 Felak, 7 Nas, 7 Ayet-El Kürsi, 7 Fatiha 7 İhlas suresi okuyun. Kabuslarınız bitecektir. Ayrıca evde Bakara Suresi ve Cevşen açın sesli bir şekilde dinleyin. Cin çağırma ritiüelleri oyun değildir, umarım bunun bilincindesinizdir. Birtakım varlıkların bile isteye ilgisini çekmişsiniz. Rahatsız edilmeniz normal. Korunmak için dua etmeniz yeterli. 7 tane musallat vs. gibi söylemler bana biraz abartı geliyor. Klasik anadolu medyumu söylemleri. Şu anlık yaşadığınız belirtiler kendinizi korunmasız bıraktığınızdan dolayı olmuş olmalı. Dua en büyük ilacı. Umarım atlatır ve mutlu bir yuva kurarsınız.

Redket

Kayıtlı Üye
Yatmadan önce 7 Felak, 7 Nas, 7 Ayet-El Kürsi, 7 Fatiha 7 İhlas suresi okuyun. Kabuslarınız bitecektir. Ayrıca evde Bakara Suresi ve Cevşen açın sesli bir şekilde dinleyin. Cin çağırma ritiüelleri oyun değildir, umarım bunun bilincindesinizdir. Birtakım varlıkların bile isteye ilgisini çekmişsiniz. Rahatsız edilmeniz normal. Korunmak için dua etmeniz yeterli. 7 tane musallat vs. gibi söylemler bana biraz abartı geliyor. Klasik anadolu medyumu söylemleri. Şu anlık yaşadığınız belirtiler kendinizi korunmasız bıraktığınızdan dolayı olmuş olmalı. Dua en büyük ilacı. Umarım atlatır ve mutlu bir yuva kurarsınız.
Böyle olacagını bilseydim asla yapmazdım bir yerde heyecan aradim sanırım. Cok cok tesekkur ederim guzel dilekleriniz ve bilgilendirdiginiz icin.

Ü

Üye silindi 62179

Rica ederim. Bu sureler size çok iyi gelecek emin olun. Allah'ın Hafız ismiyle korunma talep edin. Ve Allah'tan başka hiçbir şeyden korkmayın O sizi korur. İnsanlık hali, hepimiz az çok farklı alemleri merak ediyor, bazen temasa geçmek istiyoruz ama biz insanlar için çoğu zaman bu eylemler tehlikeli etkiler yaratıyor. Merak duygumuzu daha önemli ve değerli alanlara yönlendirmemiz şart. Bu sebeple belki zihni daimi olarak meşgul etmeliyiz, yeni bir dil öğrenmek, bir enstrüman çalmak ya da kitap okumak/araştırma yapmak gibi. Çünkü insan boş kalınca bu tarz konulara daha bir merak sarıyor ve daha derine inmek istiyor gibi. Sınırımızı farklı alanlarda zorlasak bizim için daha güvenli gibi :)