yardım edin arkadaşım cinsell tercihinde kararsız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LikeADewiL

Kayıtlı Üye
Arkadaşın cinsel tercihiyle mutlu gibi görünüyor.Sorun senin onun hayatina müdahele edebileceğini düşünmen.Bence kendin için bi yardim bulmalisin.İnsanlarin cinsel tercihlerine saygili olmayi öğrenmlisin ;)

ReviL

Kayıtlı Üye
İnanc Türünüz Nedir Ona Göre Bilgi Vereyim

auk__12

Kayıtlı Üye
Bence seni aldatmaya meyilli ise,ister kadınlarla ister erkeklerle ilişkini gözden geçirmelisin derim,karşılıklı güvenin olmadığı bir ilişki yürümez,her dakika acaba şimdi beni kiminle aldatıyor diye mi düşüneceksin?Kendisi ile geleceği düşünebilecek misin?

darkraziel

Kayıtlı Üye
penduluma sonuna kadar.katiliyorum bu bir tercih degildir herseuden once hastalik hic.degil bi cogumuzda dogstan gelen bsey oldugna inaniyorum her nasl .dua buyu vb. uygulamalarla bir hetorosexsüeli hemcinsnden hoşlanmaya zorlayamazken bir bisexülınde hemcnsnden tamamen vazgecmesini saglyablrsn keske böyle bisey olsaydı aslında bu benide çok sevindirirdi arkadasın bençe çok sanslı bu durumu bildgi halde kabulenmeye çalsan bryle brlikte oldu içn tavsyem bunu onunda farkna varmasını saglamak eger ihtyacnz olursa msj atmaktan çeknmeyin bu konuda bilgi ekslgnz oldugu düşuncesindeyim ve yardım etmekten büyük mutluluk duyarm son bir tavsye daha bir erkekle girdgi ilşkdeki rolünü ögrenin sizin için oldukca önemli bi detay olucktr bu onun beklentlerini karşlama yolunda

Saprohil

Kayıtlı Üye
Psikolog tek çözüm yolu :).Çok tehlikeli bir şey.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...