Yaptığım İsrihare da rüyamda cin gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hippolyte

Kayıtlı Üye
Bilirsiniz İstihare namazı kıldım ve rüyaya yattım..Rüyamda cinler gördüm kan ile oldu küçük bir cindi tavandan bana bakıyordu ama korkmadım sadece tiksindim sonrasında uyandım..bir de Deniz gördüm ama küçük erkek kardeşim ve ben denizde gemi yerine şişme kocaman devasa bir yatakla gidiyormuşuz sonrasında ise gemi bulduk..Birşeyden kaçıyormuşuz...Nedir bunlar nasıl yorumlamam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olabilecek olan varmıdır..Cinler çok gerçekçiydi..

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
Cin Olduğuna Eminmisin Boyu ve Fiziksel Özelliklerini Paylaşırmısın ?

lord66

Banlı Kullanıcı
zaten insan rüyadaki gördügünü anlar ben arada bir görüyorum.birbirleriyle savasıyorlar.sonra ayagımı kemiriyor karısık hatırlamadıgım kısımlarda oluyor ama ne yazıkkı yorumlamak sorun ama bana kalsı rüyayı yorumlayacak olsam kötü bir rüya.hersey gelyo aklıma

hippolyte

Kayıtlı Üye
Cenin gibiydi bir tanesi kan içindeydi suratı üçgen konimsiydi..Diğerlerinin suratı üçgendi kısa boylu cüce idiler..Ve Cin olduklarını anladım..Cinler,dedim çünkü rüyamda..Nasıl yorumlıyacağım bunu bir yardım edin..

Depresyon Oteli

Banlı Kullanıcı
benim bu konuda üstün olan bi arkadaşım var gerçek anlamda, cin gören konuşan duyan halada üstüne giden onun bilgileriyle yola çıkıyorum valla gördüğünüz şey sıra dışı bana sorarsınız benim inancım yok ama, ben pek bilmem ve bana sorarsınız, siz neyle uğraşıyorsunuz şeytan derim size karşı Şeytanla' 1-1 bir konuşdum gördüm bi o deneyimim oldu hep karanlıkdı, hayatım karanlıkların prensini çağırdım bende, bana sorarsanız bu konuda pek bilgim yok ama yinede yorumumu yazmak istedim bilen arkadaşlar zaten yazan Sayın:hippolyte sevgi ve ışıkla kalın...

EfsaNexxL

Kayıtlı Üye
Cenin gibiydi bir tanesi kan içindeydi suratı üçgen konimsiydi..Diğerlerinin suratı üçgendi kısa boylu cüce idiler..Ve Cin olduklarını anladım..Cinler,dedim çünkü rüyamda..Nasıl yorumlıyacağım bunu bir yardım edin..
evet cinler cüce olurlar Cin kesinlikle ...

aşk1

Banlı Kullanıcı
Bilirsiniz İstihare namazı kıldım ve rüyaya yattım..Rüyamda cinler gördüm kan ile oldu küçük bir cindi tavandan bana bakıyordu ama korkmadım sadece tiksindim sonrasında uyandım..bir de Deniz gördüm ama küçük erkek kardeşim ve ben denizde gemi yerine şişme kocaman devasa bir yatakla gidiyormuşuz sonrasında ise gemi bulduk..Birşeyden kaçıyormuşuz...Nedir bunlar nasıl yorumlamam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olabilecek olan varmıdır..Cinler çok gerçekçiydi..
ilk rüyanız için kötü şeyler yapıyor yapmış ya da yapıcak olabilirsiniz.
eğer kafanızı çok meşgul ediyorsanız varlık ile ondan dolayıda görmüş olabilceğiniz bir mesaj vermeyen rüyadan ibarettir.
ikinci rüyanızda bazı ayrıntılarınız atlanmış gibi. ama şunu diyebilirim ki sorun ya da başka zor bir şey olabilir bunla uğraşcaksınız ya sizi ilgilendiren ya da onu ilgilendiren bir konu bu.
bu konu güzel sonuçlancak iyi sonuç alıcaksınız.

hippolyte

Kayıtlı Üye
Nasıl yani şeytanla görüştünüz orayı anlayamadım..mesajınız için teşekkür ederim şeytan gibiydi zaten..

Teşekkürler...yalnız ben şöyle niyet ettiştim...'ne var bende,nedir bahtsızlığımın kaynağı ,RAbbim ilacım nedir bana göster' dedim öyle yattım..o yüzden şok oldum nasıl yorucam bilemedim..çok dua etmiştim birde..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
evet cinler cüce olurlar Cin kesinlikle ...
Cinleri sadece cüce olmaz bir apartman boyutunda cinler vardır.

rüyanın cin ile bir alakası yok.

Çocukluk döneminde kardeşinizi deilhilendirn bir travma yaşamışsanız. Aile içi şiddet olabilir, sizin dışınızda birine uygulanan bir şiddet olabilir, bir ölüme şahit olmuş olabilirsiniz. Daha farklı bir olayda olabilir kısaca kardeşinizinde içinde olduğu çok minik yaşlarda sizin hatırlayacağınız küçük yaşlarda olan büyük olay olmuş bunu öğrenirseniz bilinçaltında nasıl bir kod olumuş bulabilirsiniz. Bu kod sizin engeliniz. Yani sorununuzun kaynağı dıştan değil içte

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...