Yanlızlık korkusu..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Devri-Alem

Kayıtlı Üye
İyi günler başlık biraz ilginc olabilir ; Neyse gelelim asıl konuya

Üstadlarim şimdi ben gece yatarken genelde tv acıkken veya salon ışığı acıkken yatmaya özen gösteriyorum sanki içimde bir korku sürekli ürpeniyor gibi.

Yani ben bunu nasil kontrol altında tutup bastırcam sanki her zaman birileri arkamdan cıkacak gibi öyle bir ürperti

ve cin vs olaylarınada pek merakli bir insanim ama bu güne kadar hiç bir ritüel'de vs asla bulunmadım ama merak işte fazla merak'ta iyi değil bilirim şimdi gelelim işin asıl can alıcı sorusuna

koruma duasıı gibi bir durum varmıdır olurda başıma bişey vs gelirse diye

teşekürler

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Bu tür durumlarda en büyük fiili dua bu tür şeyleri düşünmemek ve bunlarla ilgilenmemektir

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Kulağına tak kulaklığı, sonra uyu rahat edersin duanı da ihmal etme. İyi Forumlar

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kapı açık, ışık açık, tv açık misafir bekler gibi gel gel gel diyorsun resmen. uyuyormusun, oturuyormusun belli değil, ev ayakta sanki :D
Kapını kapat, ışığını azalt. Normal insanlar nasıl uyuyorsa, o uyku düzenine geç, uyuyor olduğunu kesinleştir.
Öbür türlü yüzde ellin uyuyor, yüzde ellin kalkmış tv seyrediyor gibi, yarım ve huzursuz bir uykun olur.
Bebeklikten beri alıştığın tvsiz ışıksız uyku düzenine gecersen, daha iyi olucaktır :)

Devri-Alem

Kayıtlı Üye
Kapı açık, ışık açık, tv açık misafir bekler gibi gel gel gel diyorsun resmen. uyuyormusun, oturuyormusun belli değil, ev ayakta sanki :D
Kapını kapat, ışığını azalt. Normal insanlar nasıl uyuyorsa, o uyku düzenine geç, uyuyor olduğunu kesinleştir.
Öbür türlü yüzde ellin uyuyor, yüzde ellin kalkmış tv seyrediyor gibi, yarım ve huzursuz bir uykun olur.
Bebeklikten beri alıştığın tvsiz ışıksız uyku düzenine gecersen, daha iyi olucaktır :)

Malesef aynen öyle ışık acık derken salon ışıgı vs :) sadece tv acık ben öyle alişmişim sanırım uyku düzeni konusunda

Bu konuda icim rahat değil malesef hani her an birşey olacak gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...