Yakma duaları ve Yasadığım panik...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gomiyeon

Kayıtlı Üye
Arkadaslar merhaba... daha öncede forumda bu konuyla ilgili yardım istemiştim ancak çözümsüz kaldım. bilmeyenler için hatırlatayım. 6 ay önce youtubeda cin yakma ayetlerini duydugumda fenalaşmıştım. videoyu öylesine meraktan actım. ama dualar okunmaya başlayınca telefonumu atıp balkona koşmuştum. forumda herkes psikolojik olduğunu soyledi.Hatta bi ara bende gercekten bişey var mı diye cin yakma ayetlerini internetten telefona indirdim ancak acmaya hiç cesaret edemedim. sonrasında bende bu olanların psikolojik olduğunu düşünüp üzerinde durmadım. Çünkü istanbula tayinim çıktı ve tek yasıyorum burada. Kafama takmak istemedim. olayı anlatayım. Bu sabah telefonumda muzik açmış ve salona bırakmıştım. Yatak odamda saçlarımı tararken hafiften müziğin sesi geliyordu. Sonra basa gectı ve yakma duaları okunmaya basladı. Yakma dualarını silmemişim oyle kalmış. yine o hissi yasamaya basladım. kulaklarımı tıkayıp mutfaga gittim. içimde yine bi yangı basladı. kendimi kaybedip 5 kat asagı ındım ve pijamalarımla ev terliğimle deli gibi sokakta koştum. Duaları duymuyordum ama git gide içim yanmaya ve öksürmeye basladım. 30 sn sonra koşarak eve gıdıp kapatnmam gerektiğine karar verdım. Merdivenleri deli gibi çıktım. Salona kendimi atıp telegonu kapattım ve canım çok yanıyordu. Hırlama gibi ses çıkarıyordum. . Evde duramadım. karsı komşuya gıttım. Ama onlara durumu anlatmadım korkmasınlar diye. Pazar günüm mahvoldu anlayacağınız. Lütfen bu durumu anlayan biri izah etsin.

Son Kale

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Öncelikle Allah şifa versin arkadaşım. Sen bence urumhamatahayil ile iletişime geç bi bakım yaptır. Forumda çoğu kişi sana bunu söyleyecektir. Eğer urum çözemese bile ( ki %99 çözer) seni işinin ehli birine nakleder.
Tekrar Allah şifa versin.

AJA

Elit Üye
Bir bakım yaptırmanız gerekiyor.Bir yandan da eğer bir durum var ise hayatınızda başka sıkıntılarınız olması gerekiyor özel yada iş hayatınızda ruh halinizde , fiziksel rahatsızlar vs.Sevgili Yuleye bakım yaptırabilirsiniz.Psikolojik ise bir çözüm bulunur bir an evvel.Daha önceki konunuzu anımsıyorum.Peki siz Kuran okuyabiliyormusunuz ?

gomiyeon

Kayıtlı Üye
Kuran okumayi denemedim.doğrusu dua içeren herşeyden kaciyorum. Tekrar ayni şey olmasin diye. Az önce otobüste geçerken zihnimde eğer boyle bisey varsa seni yok edeceğim diye düşünüyordum OOtobüste de atak yasadim. Bogazima kadar bisey geldi. Panikle benden hoşlanan bi kişi var. Onu aradim.ona bayagi bi sayip sovdum. Kapattim telefonu. Bunu niye yaptim soktayim. O da öyle. Bunca zamandir evlilik istersem de olmuyor dengesiz davraniyorum. Ama bunun kendi yapimdan kaynaklandigini düşünüyorum.

gomiyeon

Kayıtlı Üye
Kusura bakmayin. Su an o kadar kötüyüm ki yazim hatalari yapmisim. Dua da okumuyorum bisey varsa kizdirmayim diye.kendimi yatistirmak için napmaliyim ?acill lütfen uyuyabilecegimi sanmıyorum..

AJA

Elit Üye
Daha fazla detay gerekiyor , bu kadarıyla net bir cevap veremeyiz.Dediğimiz gibi bakım yaptırın ki ona göre çözüm yoluna düşün

Siz baştan hata yapıyorsunuz ama..Kabullenmişsiniz bir varlığı baksanıza.Olmaz öyle.Bu bilincinize tamamen yerleşmiş.Sürekli midem bulanıyor derseniz mideniz bulanır.Herşeyden önce sizin bu konuya nötr bakmanız lazım.Sanırım sizin durumunuz psikolojik.Yukarıda ailenize bahsedin demiştim ,yalnızmı yaşıyorsunuz yanınızda yada yakınınızda aileden kimse yokmu ? Ve yaşınız kaç ?
En önemliside sizin dediğiniz gibi musallat durumu olsa çok daha kötü şeyler yaşardınız.Sadece Kuran duyunca böyle olması sizde musallat olduğunu göstermez iönce bunu kafanızdan atıp rahatlayın.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sadece yaşadığınız belirtiler bunlar ise bilinçaltınızda arapça dua okunurken küçükken yaşadığınız ve şu an unuttuğunuz bir travma olduğu sonucu çıkıyor. Bu belirtiler varlıklarla alakalı belirtiler değil. Kesinlikle bilinçaltında yanlış bir kod var gibi görünüyor. Eğer belirtiler sadece bu kadar ise bir bilinçaltı uzmanının bu kodu bulup temizlemesi gerekiyor. Böyle bir durumda bu sorundan kurtulmanız muhtemel.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bende bilinçaltı olduğunu düşünüyorum.
Eğer varlık musallatı olsaydı, o dua okumaya başlar başlamaz saniyesinde anlar, soğuk kanlılıkla duymazdan gelip evden hızlıca çıkar, dua bitene kadarda duymadığınız bi yerde öykece ayakta dikelir beklerdiniz.
Oysa yaptığınız bu panik insani bi tepki. Tetikliyici farklı, kimi asansörde kalınca panikler, kimi yüksekten korkar, sizde arapça konusunda travma yaşamış olabilirsiniz belkide,

gomiyeon

Kayıtlı Üye
26 yasindayim. Okul psikologuyum. Bilincalyimda boyle bisey olsa arapcaya karsi basindan beri tepkim olurdu. O yasadgim panikten sonra basladi.arada namaz kiliyorum normal arapça duada okuyorum sorun yok. Tek sorun su yakma dualari. Kuran okunurken sorun yok aslında. Sadece kuran okunurken bisey olur mu diye tedbir gibi dusunun. İsin tuhaf tarafi evden kactgimda duanin bitmesini beklemeyi planliyordum. Ancak duymadigim halde etkiler hizzla yükseliyordu. aslında bende bazi etkiler vardi ancak Bern bunlari onlara bağlamak yerine çözüm yolları arardim yada karakterimin bi parcasi olduğunu sanirdim. ben İstanbul da yalniz yasiyorim. 15 tatildeyim. Ailemin yanindayim. Bi daha yalniz nasil kalirim bilmiyorum. Bu arada sanirim bu şey erkeklerden beni uzak tutuyor

kıvep

Banlı Kullanıcı
26 yasindayim. Okul psikologuyum. Bilincalyimda boyle bisey olsa arapcaya karsi basindan beri tepkim olurdu. O yasadgim panikten sonra basladi.arada namaz kiliyorum normal arapça duada okuyorum sorun yok. Tek sorun su yakma dualari. Kuran okunurken sorun yok aslında. Sadece kuran okunurken bisey olur mu diye tedbir gibi dusunun. İsin tuhaf tarafi evden kactgimda duanin bitmesini beklemeyi planliyordum. Ancak duymadigim halde etkiler hizzla yükseliyordu. aslında bende bazi etkiler vardi ancak Bern bunlari onlara bağlamak yerine çözüm yolları arardim yada karakterimin bi parcasi olduğunu sanirdim. ben İstanbul da yalniz yasiyorim. 15 tatildeyim. Ailemin yanindayim. Bi daha yalniz nasil kalirim bilmiyorum. Bu arada sanirim bu şey erkeklerden beni uzak tutuyor
Tetikleyicinin ne olduğunu bilemeyiz, arapça yada başka birşey uzmanların bulur sebebini. Bizde ne olduğunu bilemeyiz, sadece verdiğiniz tepki çok insani geldi. Kişisel fikrim bu yönde. Siz genede araştırın soruşturun tabi

yule

Yönetici
İş
Aslında yakma duası diye bir dua yok. Çünkü yanacak birşey yok ortada. Tamamen filolojik bir hatanın halka yansıması bu. Ve bunu deva metiren kendine hoca diyen cahil kişiler. Böyle bir şey yok. Cinleri yakamazsınız. Yani bir varlığı öldürmeye yönelik bir dua da yok. Bu zaten dinin temeline ve evrenin işleyiş sistemine de aykırı. Evet öldürme büyüleri mevcut. Ama bunlar dualarla olacak birşey değil. Zaten dua ve ayet ya da sure tanımlamalarında da ciddi bir sıkıntı var. Ona şu an da girmeye gerek yok. Bir konuda bahsederiz illa ki. Uzun yıllardır bilinçaltı ile çalışıyorum. Aynı zamanda da parapsikoloğum. Neyin varlık belirtisi neyin bilinç altı olup olmadığını kolaylıkla ayırabilirim. Başka belirti var mı dediğimde belirtmediğinize göre başka bir belirti yok. Bu durumda okunan ya da dinlenen ne ise okunuş tarzı ya da dili bilinçaltınızda birşeyin tetiklenmesine neden olmuş. Belki 0 1 yaş arasında atılan bir koddu. Bu başka birşeylerle de birleşerek kilitli olan kod ortaya çıktı. Bunun yaşla, okunan okulla ya da mesleğinizle hiçbir ilgisi yok. Bazen koku bazen ortam bazen ışık bazen bir duygu tetikleyici olabiliyor. Yani bugüne kadar bilinçaltı ile ilgili olarak bulduğumuz kodlara inanamazsınız. Bilinçle açıklayabileceğimiz durumlar değil bunlar. Çünkü bilinçaltının işleyişi çok farklı. Ben kendi uzmanlığıma göre sizi yönlendirmeye çalıştım. Taktir size aittir. Umarım en kıza zamanda çözümünü bulursunuz. Sevgi ve Işıkla...

gomiyeon

Kayıtlı Üye
Yaptigim arastirmalar sonucunda güçsüz varliklarin panik atak benzeri etkilere sebep olduğunu ve başka belirtiler olmasına gerek olmadigini öğrendim. Elbette bilincalti konusu burada deginmemiz gereken bir konudur. Ben kendim psikolojik danismanim emin olun bu konu benim de ilgim ve bilgim dahilindedir.her zaman 0-1 yas donemi olmamakla birlikte bilincalti her an kod üretebilir ve ilişkilendirme yapabilir haklisiniz. Ancakben arapça bilmiyorum. Okunan şeyin ne duasi olduğunu da bilmiyordum. Vücudum ani ve istemsiz tepki gösterdi. Daha önceleri kuran ve arapça dinlerken bir sorun olsaydi bu durumdan şüphelenebilirdim. Bilincalti oyunu olmasini sizden çok ben isterdim. Varsayalim ki üzerimde bisey var bu durumu öğrenmem gerek tedbir amaçli. Sitede bakim yapan kişi varsa yardimci olursa sevinirim.

yule

Yönetici
İş
Birincisi sizin yaşadığınız bir panik atak değil. Panik atak çok ciddi sık tekrarlayan kalp krizi geçirdiğini zannetme durumudur. Genellikle sol kol uyuşur. Kalpte çok ciddi bir ağrı meydana gelir. Düşüp kalma, bayılma ya da ölme korkusu çok ciddi boyutlara çıkar. Genellikle panik atak yaşayan insanlar beraberinde dışarıya çıkma yalnız kalma korkularını da yaşarlar. Canlı olmayan bir ses kaydından çıkan sözlerin kelimelerin ya da müziğin doğrultusunda tam olarak ne yaşadığını bilmeden bilinçsizce hareket edip kendini dışarıya atıp biraz sakinleşince bilinçli olarak düşünmeye başlayınca eve dönüp ses kaynağını kapatmak panik atakla uzaktan yakından alakası olmayan bir durumdur.

İkincisi güçsüz varlıklar diye bir tabir yoktur. Düşük kademeli ya da parazit varlıklar diye bir tabir vardır. Bu türlü varlıklar genellikle insanların boyunlarına ve sırt bölgelerine yerleşirler. Çok ciddi ağrı oluştururlar. Yine bu kişiler uyku sırasında beş altı defa belki daha fazla uyanırlar. Ciddi bir su kaybı yaşarlar. Genellikle mutsuz, enerjisi düşük yorgun olurlar. Herhangi bir psikiyatrik ya da psikolojik bir rahatsızlığa sebep olmazlar. Bu boyun ağrılarının nedeni kulunç fıtık ya da kireçlenme değildir. Doktora gittiklerinde herhangi bir hastalık bulunamaz. Çünkü herhangi bir hastalığa yol açamazlar. Pozitif duygularla beslendikleri için sadece kişilerin pozitif duygularını emerler. Ama onu çok fazla derecede ememezler. Bu yüzden de kişi depresyona girmez giremez. Parazit varlıklardan kurtulmak çok kolaydır. Basit tütsüler, bazı yağlar, kişinin kendi dilinde edeceği basit dua,zikir ya da sözler siz ne derseniz, bazı karışımlarla yapılan banyolar, doğal taşlar gibi etkenler varlıkları uzaklaştırır. Adaçayı tütsüsü ile sık sık kendinizi ve evinizi tütsüleyebilirsiniz. Sirke, tuz, ve su karışımı ile banyo yapabilirsiniz. Kristal, pembe ve dumanlı kuars taşıyabilirsiniz.

"Ben .... Fiziksel, ruhsal, enerjisel insan odağı olarak arınma talep ediyorum. Ve yüksek korunma talep ediyorum. Ve oluyor da." cümlesini üç kez tekrarlamak ve bunu 21 gün boyunca aksatmadan yapmak yeterli olacaktır. Yine kendi inanç sisteminize göre zikirler ve mantralar da seçebilirsiniz. Bunların bilgisine ulaşmak zor değil. Amber yağı ile omuz başlarınızı ve üçüncü gözünüzün olduğu bölgeyi saat yönünde yağ ile ovabilirsiniz. Bunu hergün yapabilirsiniz bu da yeterli olacaktır. En önemlisi parazit varlıkların farkındalığı ve onları istemediğinize dair enerjinizi yönlendirmek yeter de artar bile.

Üçüncüsü bilinçaltı anne karnı hariç 0 ile 6 yaş arasına kadar %80'ini oluşturur. Ve bunlar büyük kodlardır. Yaşamımız boyunca bu kodların tekrarını yaşarız. 0-6 yaştan sonra yaşanmış büyük olaylar ve büyük travmalar geri kalan %20'yi doldurur. Bilinçaltı çok enteresan kodlara sahip olabilir. Şöyle bir örnek vereyim.

Bir danışanımız çarpıldığını iddia ederek bize başvurmuştu. Geldiğinde gördük ki sanki gerçekten çarpılmış insan deyince gözümüzün önüne gelebilecek bir görüntü vardı kişide. Kişiye sorduğumuzda bu güne kadar gitmedikleri uzman kalmamış ama tıbbi bir neden ve tedavi bulamamışlar. Bir gün evde düşüp bayılmış ve uyandığında da o halde imiş. Son gördüğü şey ise yüzüne doğru gelen bir ışık kütlesi imiş. Bu nedenle de bir varlık tarafından çarpıldığına inanmış. Bu olay başına geldiğinde 19 yaşında imiş. Bize geldiğinde 28 yaşında idi. Bu güne kadar gitmedikleri doktor hoca medyum kalmamış. İlk yaptığımız şey varlık kontrolü oldu. Hatta bu konuda chilout'da ayrı kontrol gerçekleştirdi. Urum ben ve Chilout ayrı ayrı kontroller yaptık. Enerji ve varlık kontrolleri yaptık. Böyle birşey yoktu. Daha sonra sujok yöntemine başladık. Kişi düzeliyor ertesi gün tekrar bozuluyordu. Düzelme tamamen değil ama konuşamıyor, yemek yiyemiyor ayakta duramıyor eline bir kaşık bile alamıyordu. Sujok ile oturtabiliyorduk. Ya da yatırabiliyorduk. Bir nesneyi tutmasını sağlayabiliyorduk. Uyuyor uyanıyor ve eski haline geri geliyordu. Daha sonra hipnoz seanslarına başladık. 30'a yakın hipnoz seansı yaptık. 10'larca farklı kod bulduk. Bazıları birbiri ile ilişkili iken bazıları ilişkisiz idi. Öyle enteresan kodlar bulduk ki inanamadık. İnsanın bilinçaltı bu kodlarla bir insanı bu hale nasıl getirebilir diye. Kodların temizlenmesi ve düzelmesinden sonra kişi konuşmaya oturmaya kendi yemeğini yemeye belli süre ayakta kalmaya bile başladı. Buna benzeyen onlarca vaka örneği verebilirim. Bilinçli aklımızla düşündüğümüz ya da mantıklı çıkarımlar yapmaya çalışmamız bilinçaltını açıklamak için asla yeterli değildir. Hala hergün bilinçaltı beni ve beraber çalıştığı insanları şaşırtmaya devam ediyor.

gomiyeon

Kayıtlı Üye
Dediğim gibi panik atak değil panik atak benzeri(titreme bas dönmesi kalp carpintisi, olecekmis hissi, özellikle kontrolü kaybetme hissi ve bas dönmesi ve dilimin uyuştuğunu hissettim sanki felç olcakmis gibi, telefonda konuşurken özellikle sanki bogazima bisey oturmuş sıkıyordu yutkunamiyordum.otobüste zihnimden o varlikla irtibat kurmaya calisirken de oldu. Otobüs şoföründen yardim istedim. Sakinleşmek için telefonla falan konuştum. Ayrıca demin saydiginiz diğer belirtiler bende hep vardi. Bunun parazit bir varlik olabileceğini düşünmemiştim. Onerilerinizi dikkate alacagim.

Bu arada kendinde olupta belirti diye adlandırmak istemediğimi şeylerde var. Ornegin. Çok iyi fal bakiyorum. Bunun yanisira bazen kişinin yüzüne bakip onun hakkında bazi şeyler söylüyorum bu her zaman olmuyor. Ornegin 3 gün önce yeni tanistigim bir kisinin eski kiz arkadasinin adini ve ona yaptiklarini söyledim. Bu gibi durumlari neye baglamaliyim bilmiyorum. Zaman zaman dengesiz davraniyorum. Dengesiz davranarak erkekleri kendimden uzaklastiriyorum evlilikten son anda vazgectigim de oldu. Elimi neye atsam sonuçsuz kaliyor. Hic bisey yokken mutsuzum. Çoğu zaman öyle davranmak istemesem de öyleddavraniyorum. Bunlar belirti sayilir mi?

yule

Yönetici
İş
6. hissin kuvvetlenmesi durumu bir belirti sayılmaz. Çünkü insanın kendi doğasına bulunan bir yetenek çünkü bu. Onun dışında saymış olduğunuz belirtiler parazit varlığa benziyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...