Varlıkların Sesleri Ve Tavan'da Bulduğum Arapça Harfler'in Anlamları?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Belline

Kayıtlı Üye
İçlerinizden sormuş olduğum bir önceki soruyu okuyanlar kötünün çekim alanında olduğum konusunu ve buna göre şekillenmiş olan iç dünyamın atmosferini paylaştığım kadarı ile bilirler.
Bu konuyu detaylıca anlattığımı düşünerek, siteden kaldırılmış olan soruyu yenileme amaçlı ikinci bir soru sormamak adına üzerinde durmak istemiyorum.
Kısacası paranormalitesi yüksek bir geçmişe sahibim ve varlıklar ile belli başlı sebeplerden dolayı iletişim haline geçmeyi istiyordum. Nitekim bu varlıkların iyi olmalarını temin ettiğim için, kendi meleğim ile iletişim kurmak adına bir takım duru işiti, boğaz ve kulak çakralarını açabilmek için bazı metodlar denedim. Aynı günün şafak vaktinde, uyumak üzere iken tuhaf olarak lanse edebileceğim türden bir kaç şey oldu, tuhaf demek zorundayım çünkü bu tarz bir olay daha önceden başıma gelmemişti.

Uyumak üzere iken, ama kesinlikle uyku'da olmadığım bir zaman dilimi esnasında, düşünce çıkmazımın içinde, kendimle baş başa olduğum bir anda bazı sesler işittim. Uyku'da kesinlikle değildim, gayet şuurlu ve seslere zihnimden cevap verirken aynı esnada etrafı kolaçan edip, her hangi bir şey görebilecek miyim diye bakınıyordum. Neyse ki korktuğum olmadı. Her hangi bir şey görmeden, sadece sesleri duymakla yetindim.

İlk olarak, henüz her hangi bir ses işitmemiş iken içimden; "Allah'ın takdiri vücudumun hakimiyetini bana verdi, bu yüzden beni iyi ya da kötü yönlendirebilecek beni ben olmaktan çıkartacak her iki yönden de kurtulmak istiyorum" diye geçirdim.
Benim iki ismim var ve ikincisini sadece ailemle iken kullanırım, daha doğrusu ailem bana bu şekilde hitap eder. Sesler de bana ikinci ismimle hitap ettiler.
"Songülü, kaybettim" dedi, zihnimden gelen mekanik ses. Ama bu ses sanki mide bölgemden göğüs bölgeme doğru yankılanmıştı.
Ölümle ilgili bir şey geçirdim içimden, hatırlamıyorum ne olduğunu, (tüm bu olanları hatırlamak da oldukça güçtü, bunun için hemen kayıt altına aldım.)
Bu defa sağ tarafımdan yankılanan ve diğerinden tamamen farklı olan ses bana "Sen, ölmeyecek misin?" diye sordu. Ama tonlama yine robotik ve duraksamalıydı.

"Zamanı ve yeri geldiğinde tıpkı diğer insanlar gibi ben de öleceğim." diye yanıt verdim sese içimden.
Bu defa tekrar "Hakimiyeti benim elimde olan bir vücudun içinde yalnız kalmak istiyorum. Tek bir beden içinde tek bir ruh olmak bile yeterince zorken, iki farklı olayı taşıyamıyorum" dedim.
Bu defa duyduğum ilk ses, yani erkek sesi şeklinde algıladığım ses, hatta eski erkek arkadaşımın ses tonuna yakın olan ama bir çok farklılıkları olan bu mekanik ve duraksamalı ses "Songül, banane" diye sol kulağıma fısıldadı.
İşittiğim sesler aralıklar ya da kesinti olmaksızın sadece anlık duraksamalar halinde geliyordu. Öncelikle sorum bana sorulan bu soruların nedenleri ile ilgili.

(Daha sonra, psikoz olmadığımı analiz etmek için ve duyduğum seslerin tamamen başka varlıklara ait olduğunu teyid etmek için bir başka gün, yeniden duyduğum sese yönelttiğim soru karşısında benim bile cevabını sonradan öğrendiğim cevabı verdiğini duyduğumda, daha doğrusu bunun doğru olduğunu öğrendiğimde, varlıklarla iletişim kurduğumu anladım. Ses soruya cevap verdikten sonra tekrar kaybolmuştu. Bunu parantez içine aldım çünkü soru bu değil)

Bu olaydan sonra tekrar bir frekans yakalayıp, onlarla iletişim kurmak istedim ama başarılı olamadım. Sormak istediğim bir çok soru vardı hatta sormak istediğim esas soruları bile soramamıştım.
Yalnız bugün uyandığım zaman tavan'da Arap harflerine benzeyen bazı işaretler gördüm, beyaz tavanın üzerine atılmış şeffaf harfler, fotoğrafta algılanması güçtü, bu yüzden fotoğrafın kontrastını arttırarak bunların sizin de görebileceğiniz şekilde çıkmasını sağladım. Hatta gördüğüm şeyi çizmeye çalıştım.

İlk sorum, iletişim haline geçtiğim bu varlıklar benimle ilk irtibat kurduklarında yönelttikleri soru ve söyledikleri şeylerle bana ne demek istediler?
Diğer ikinci sorum ise fotoğraftaki harflerin Arap harfleri olup olmadığı ve eğer öyle ise ne anlama geldiği ile ilgili.

Yardımcı olacak bilgili kişiler cevap verirlerse, sevinirim.
Sevgi ve Işık ile...

codzombi

Kayıtlı Üye
Zikir cektigim bazi zamanlarda kendi ismimi 3 kez duydugum oldu . Bir yere baktigimda orasi buyuyor gibi oluyor ve beni cekiyor yakinlasiyorum sanki ama izin vermiyorum o anda hemen kendime geliyorum. Varlik ile iletisim kurma gibi derdim olmadi.Alttaki sekiller icin birsey diyemeyecegim.

Tude

Kayıtlı Üye
Merhaba Belline. :)
Cinler genellikle insanlarla iletişim kurmak için onların zihnine etki etmeyi tercih ederler, hatta bilinç altını birazcık kurcalayarak sanrı gördürebilirler de, daha doğrusu orada olmayan şeyler gösterebilirler. Yani onların seslerini duyduğun zaten açık, ama yöneltilen sorular ile ilgili kesin bir yorumda bulunmam mümkün değil gibi görünüyor.
Bu arada sağ başta gördüğüm kelime "İsm" yani "İsim" anlamını taşıyor, diğerleri ile arasında her hangi bir bağlantı kuramadım.
Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Aşkla... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...