Varlıklar bir mekanın iş yapmasını engelleyebilirmi sistem nasıl çalışır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrahazad

Kayıtlı Üye
Engelleyebiliyorsa bunu nasıl basariyor gelecek musteri nasil engelleniyor bilgili arkadaşlar anlatırsa sistemi kavrayabilirim.Saygılar.

Kimse bilmiyormu acaba benim icin sadece soru niteliginde degil boyle bir hal yaşıyorum bu nedenle merak içindeyim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Varlıklar müşteri gelmesini engelleyemez.Büyü yolu ile engellenebilir ama varlıklar tarafından engellenemez.Engellense bile nasıl engellediklerini biz nasıl bilebiliriz ? :)

Eğer büyüden şüpheleniyorsanız Mabet Sahiplerimiz Yule ve Urumhamatahayıl'a mesaj atın.Bakım yaptırın. :)

emrahazad

Kayıtlı Üye
Büyü netice itibariyle varlıkları harekete geçirme değilmidir?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Büyü netice itibariyle varlıkları harekete geçirme değilmidir?

Hayır büyü çok farklı bir şeydir. Farklı bir şekilde evrenden istemektir. Varlıklarla alakası yoktur. Tamam varlıklarla yapılan büyülerde vardır.Ama her büyü varlıklarla yapılmaz. Araştırmalısınız.

emrahazad

Kayıtlı Üye
Biraz kafam karıştı şimdi evrenden istemek dediğiniz sonuçta göremesekte ( tabii kendimi kastediyorum gorenlerde var )bunu harekete geçirecek bir enerji var yani idrak edebiliyor anlayabiliyor ne istendiğini bilebiliyor bu demekki gorunmeyen mantıklı enerjiler adı ne olursa olsun belkide görünmeyen insanlar tabii bu benim düşüncem ama neticede büyü yapıldığında bu enerji insanları bu işleri gerceklestiriyorlar diye dusunuyordum

Maksimilyanus

Banlı Kullanıcı
İş
Bilgisayar Mühendisi
Hiç kimse kimsenin kazancını engelleyemez.Eğer sizde engellendiğini veya büyü olabilir diye düşünüyorsanız hata yaparsınız.İllaki işin içinde varlıkda olsa siz kendinizdeki eksikleri tamamlarsanız sizde onları engelleyebilirsiniz.Belki müşteriniz azalmıştır,belki sizin rızkınız o kadardır.Hemen herşeyi büyüye yorumlamayın.Elinizi açıp dua etseniz belki herşey düzelebilir.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bir iş yerinin konumu, daha önce orada yapılan çalışmalar niyet, sizin varsa ortaklarınızın kişisel kaderleri, iş yeri açılış tarihi, iş yerinde enerji akışını engelleyen düzenleme, büyü, nazar, beddua her şey etkiler. Varlıklar varsa bir yerde insan giriş çıkışını etkilemez ne kadar çok insan o kadar enerji, yani onların işlerin gelir amaçları ne olursa olsun.

Finans sektörü, yaptığınız iş, iş yerinizin hitap ettiği çevre, sizin ticari girişimlerinizin dışında yorum yapıyorum. siz ticaret için yapılması gereken her şeyi yapıyor, pitasa durgun değilse yukarıda saydıklarımın hepsi incelenmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...