uzaktan yapilan buyuye karsi tek basina korunma nasil olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

op_ma

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar, forumda yeniyim. surc-u lisan edersem affola. ben yurtdisinda yasiyorum ve aslinda bunca gundur buyu gibi konular aklimdan gecmemisti. fakat son birkac yildir islerimiz inanilmaz ters gidiyor, yani akla hayale gelmeyecek sanssizliklar yasiyoruz. is anlaminda ozellikle, olmamasi icin hicbir sebep gorunmeyen isler aksiyor, uzuyor, olmuyor da olmuyor. saglik problemleri de ekleniyor bazen uzerine. ve oglum evde kirmizi bir adam gordu, daha 2.5-3 yaslarindaydi. (ben de, esim de, oglum da algilari acik insanlariz.) evde bu adami gorup korkuyordu hep. uzerimizde olan ugursuzlugun sebepleri ve bize boyle birseyi kimin ne amacla yapmak isteyebilecegi ile ilgili de tahminlerim var, burada uzun uzun anlatip kimseyi yormak istemiyorum. reiki'ye basladim ve biraz rahatlar gibi olduk. isler daha iyi gidiyor diye dusunurken yine aksamalar falan basladi, ve tahmin ediyorum yine ayni kisi bizimle ugrasmak uzere birseyler yapiyor.

bulundugum yerde bunu soylesem gulerler bana, kimseyi tanimiyorum, hocayim, medyumum diyen insanlarin %90'i hepinizin soyledigi gibi sarlatan, ve benim su anda zaten maddi imkanlarim cok kisitli, cok zor durumdayiz.
kendi kendime korunmak icin neler yapabilirim, forumda bakindim, uye olmadan once bircok mesaji okudum. dualardan bahsediliyor, sirkeli, tuzlu suyla temizlikten bahsediliyor. benim islami dualarla aram iyi degil. ornegin temiz bir kalple allah'tan yardim isteyerek, sirkeli, tuzlu suyla kapimin esigini silsem, evimi temizlesem olur mu? kendimi, ailemi nasil koruyabilirim bu insanin serrinden?

herkese cok tesekkur ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...