Uykuda Korunma

Demileus

Kayıtlı Üye
Uykunuzda korunmak istiyorsanız ya da bazı varlıkların sizi rahatsız ettiğini düşünüyorsanız bunları denemenizi şiddetle öneririm. Deneyip lütfen sonuçlarını yorumlarda paylaşalım 💖

🍁 Yattığınız yerin baş ucuna bir obsidyen koyabilirsiniz.
🍁 Gece uykuya dalmadan önce yatağınızın altına çapraz şekilde yan iki ucu açık bırakılmış bir makas koyabilirsiniz. ✂️
🍁 Yatağınızın altına bir kasenin içerisine ay suyu ekleyip , suyun içerisine de bir adet defne yaprağı ve biraz tuz koyarak yerleştirebilirsiniz.
🧙🏻 Bunların dışında tabikide bir de kendimize koruyucu kalkanımızı oluşturmamız gerekir onuda kalben niyet ederek yapabilsiniz. Şifa ve ışık sizinle olsun

Talgaran

Kayıtlı Üye
Merhaba daha önceki paylaşımını görmüştüm böyle wicca gibi cadılık türevlerini merak ediyorum bu bilgilerin ya da uygulamaların belirli bir kaynağı var mıdır ya da nasıl iletişim kurarlar merak ediyorum nasıl bilgi edinebilirim?

Demileus

Kayıtlı Üye
Merhaba daha önceki paylaşımını görmüştüm böyle wicca gibi cadılık türevlerini merak ediyorum bu bilgilerin ya da uygulamaların belirli bir kaynağı var mıdır ya da nasıl iletişim kurarlar merak ediyorum nasıl bilgi edinebilirim?
Merhabalar. Öncelikle ilgilenmen çok hoş ben çok fazla araştırmayı seven biriyim, ve genelde sabit bir şey üzerinde kalmıyorum kafama takılan konuları araştırıyorum bir konuyu çok fazla kez fazla farklı makaleleri okuyarak kendi deneyimlerim sonucunda paylaşıyorum. Ama kolay ulaşımı instgramda şeytana yönelik değilde daha şifaya yönelik sayfaları takip edip oralardan da bilgiler toplayabilrsin. Bir tane öneriyim senin için denızozhan insgram kullanıcı adlı çok sevdiğim bir blogır var orayı takip ederek daha sonrasında hoşuna giden diğer sipirütel sayfaları takip edebilirsin 💖

Talgaran

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Öncelikle ilgilenmen çok hoş ben çok fazla araştırmayı seven biriyim, ve genelde sabit bir şey üzerinde kalmıyorum kafama takılan konuları araştırıyorum bir konuyu çok fazla kez fazla farklı makaleleri okuyarak kendi deneyimlerim sonucunda paylaşıyorum. Ama kolay ulaşımı instgramda şeytana yönelik değilde daha şifaya yönelik sayfaları takip edip oralardan da bilgiler toplayabilrsin. Bir tane öneriyim senin için denızozhan insgram kullanıcı adlı çok sevdiğim bir blogır var orayı takip ederek daha sonrasında hoşuna giden diğer sipirütel sayfaları takip edebilirsin 💖
Yanıt için teşekkür ederim sayfaya bakacağım.