Uyku ve yemek

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Sonra yine jelatinli gidalar yersen uykun yine 5 6 saate yukselir.
flood gibi olacak çok özür diliyorum ama şimdi tekrar okuyunca aklıma geldi Sn. @dennise jelatinli gıdalar tüketerek de az uyuyup dinç kalmanın bir yolu yok mu. Zira ben jelibonsuz bir hayat düşünemiyorum.
??‍♀️??

Ü

Üye silindi 58480

flood gibi olacak çok özür diliyorum ama şimdi tekrar okuyunca aklıma geldi Sn. @dennise jelatinli gıdalar tüketerek de az uyuyup dinç kalmanın bir yolu yok mu. Zira ben jelibonsuz bir hayat düşünemiyorum.
??‍♀️??

Jelatin = ölü gıda.
?
Ölü gıda = metal yorgunluğu.

Bugun ucuz diş dolguları cep telefonu frekansını bozuyor. Manyetik alana katkı yapıyor. Bu bilinir. Kandaki metal birikimi aynı şekilde tüm organizmayı manyetik alanlara duyarlı hale gelir. Vücut elektriği kaçak yaparak yüksek gerilim hattı oluşturur.

Tabi jelibon gibi işlenmiş gıdaları sonradan yakilamayan yağlara dönüşür o ayrı.

Amerkada Disney land da çalışıyordum öğrenciyken. Orada böyle jelibon dükkanları vardı. Gerçi jelibon marka ismi galiba. Neyse. Jelibondan omletler, çileler, visneler, renk renk hayvanlar, yıldızlar, burçlar, Jelibondan emojiler ??? insan yemeden de duramıyor.

ela.nass

Kayıtlı Üye
İş
İntelligence
Bugun ucuz diş dolguları cep telefonu frekansını bozuyor. Manyetik alana katkı yapıyor. Bu bilinir.
Giderek çok masraflı olmaya başlıyor bu iş,? hacamatı, kaliteli diş dolgusu vay biz ölek??‍♀️

Tabi jelibon gibi işlenmiş gıdaları sonradan yakilamayan yağlara dönüşür o ayrı.
Bir dirhem et bin ayıp örter diyen atalarımıza güvenerek bu durumu tolere edebilirim.?
Jelibondan omletler, çileler, visneler, renk renk hayvanlar, yıldızlar, burçlar, Jelibondan emojiler ??? insan yemeden de duramıyor.
Hem zararlı diyorsun hem de tahrik ediyorsun. Yıldız, burç, emoji ne varsa yerim.?

Antidepresan niyetine??

Ü

Üye silindi 58480

Giderek çok masraflı olmaya başlıyor bu iş,? hacamatı, kaliteli diş dolgusu vay biz ölek??‍♀️

??
Ölmek mi?
Ben ne anlatıyorum 2 saattir?
Rahat ölmek bile pahalı bu devirde.??

Bir dirhem et bin ayıp örter diyen atalarımıza güvenerek bu durumu tolere edebilirim.?

Atalarımız selfiyi bilseydi başka olurdu iș:
Atı ile çekinen süvari
Sarıkızın besili halini çekip komşu çatlatan Ayşe Hatun.
Ve ellerinde telefonla çeşme başında bükük dudaklı kızlar. ?

Ama hepsi fit olurdu.

Hem zararlı diyorsun hem de tahrik ediyorsun. Yıldız, burç, emoji ne varsa yerim.?

Evet kısa devre oldu. ?

dhardhar

Kayıtlı Üye
??
Ölmek mi?
Ben ne anlatıyorum 2 saattir?
Rahat ölmek bile pahalı bu devirde.??

Atalarımız selfiyi bilseydi başka olurdu iș:
Atı ile çekinen süvari
Sarıkızın besili halini çekip komşu çatlatan Ayşe Hatun.
Ve ellerinde telefonla çeşme başında bükük dudaklı kızlar. ?

Ama hepsi fit olurdu.

Evet kısa devre oldu. ?
@dennise seni de kaybettik :)))