Uygun ekolü seçmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rahent

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar,
Azımsanmayacak bir süre içerisinde gerçekleştirdiğim araştırmalar sonucu, kendime Tragna ekolünü uygun gördüm. İslami havass ve demonoloji alanlarını da araştırdım hatta 2 kere islami maji denemem oldu fakat ne derece de başarılı olduğum hala muallakta,yaklaşık bir ay önce gerçekleştirdiğim bu iki uygulamadan zira uyguladığım kişi irade sahibiydi. Daha önceleri kendim de Tragna'nın yöntemlerine benzer bir görüş içindeydim. Kişinin kendi içerisinde ki enerji büyünün kendisidir diye düşünürdüm hep. Araştırınca da bu yöntemler bana uygun geldi ve meditasyon, nefes teknikleri, enerji yönlendirmeleri ile majikal çalışmalarıma başlıyorum. Benim bir özelliğim var, gördüğüm rüyaların genelde çıkması tabi bilinçaltı rüyalarımı saymıyorum ama arada ufak tefek haberci rüyalar olmuştur ve birtakım olayları hissedebiliyorum misal:

1- bir kız arkadaşım vardı, farklı bir ilişkiydi, arabası ile bir gün evinin orda bir yoldan geçerken bana güzel cümleler kuruyordu ve bu sokağın ona çok huzur verdiğini söylüyordu. İçimden geçirdiğim cümle şuydu. Bir gün seninle düşman olacağız. Ayrıldık ve tam da o cümleyi söylediğim yerde otururken karşılaştık. Birbirimize baktık sadece, o an tam da orda o duruma düşeceğimizi hissettim.

2-rüyalar; aynı hatunla tatilde iken; akşam arabayı park ettik sabah da araba ile ilgili bir rüya gördüm. Arabayı çarpıyordu bizim salak. Sabah uyandım ve rüyamı anlattım, arabaya gittiğimiz de arabanızı çekmişlerdi.

3- telepati; birinin beni aramasını istediğim zaman kendimi arattırabiliyorum, bir tek eski sevgilimi arattıramıyorum o da çok kavgalı ayrıldığımız için iki tarafta aşırı katı bu durumda

4- genelde eski sevgilim ile alakalı yazdım hep neden diyecek olursanız, arada ayrılmamıza ragmen koparamadığım bir bağ var. Unuttum dediğim zamanlar oldu ve çok gariptir ki arada çok abuk sabuk kafamın da yoğun olduğu zamanlar da aklıma istemsiz bir özlem geliyor. Acaba oda mı düşünüyor da beyin dalgaları ile aynı frekansa geçiyoruz. Çünkü kendimi biliyorum yatarken bile onu düşünmediğim zamanlar oldu, aniden dışarıda arkadaşlarımla otururken gelmesi ve aşırı derecede darlaması bana tuhaf geliyor.

5- birde saniyelik durugörü deneyimim var forumda bahsetmiştim. Başka birinin gözünden bir saniyeliğine görüntü aldım. O kişi koredeydi ve ben yatarken tam gözlerimi kapadığım da kore olduğunu tahmin ettiğim bir caddeden şehire bakıyordum. Binalar da onları alfabesiyle yazılar, reklamlar, ilanlar vs. Burda gece orada gündüz idi ve bu kişi o sırada seoul de sokak turu atıyordu.

Tragna ile igili deneyimleri olanlar benimle paylaşabilirse sevinirim. Majiye yönlenmemin esas amacı eski sevgilim tabi ki de. Nedenim çoğunuza saçma veya boş gelebilir ama inan ın çok şey çektim ve yaptıklarını karşılıksız bırakmayacağım, bu büyüyse büyü, telepati ise telepati. Fiziki yollardan intikam almak benim için çok kolay. Çoğu şeye eli uzanan biriyimdir fakat hem bu yolda kendimi geliştirmek hemde onu ruhen yıpratmak istiyorum aynı bana yaptıkları gibi. Maji günahdır vs gibi yorumlar da bulunacak olanlar da lütfen durumun farkında oldugumu bilsin 28 yaşındayım. Tragna Ekolüne yönelimim de yol gösterecek tavsiye lerde bulunacaklara şimdiden teşekkürler.

codzombi

Kayıtlı Üye
Tragnanin hatta bir cok majikal ekolun bu tur davranislara girip intikam icin ogrenen gormedim duymadim. Oncelikle size bagli degil bu evrenin kuralina bagli. Tragnada oldugu gibi her majikal ekolun kapisi herkese acik olmuyor. Benim bildigim intikam hirsiyla ogrenmeye calisicak kisiye evrenin kapilari kapattigidir. En iyisi siz isin ehli birilerine para verin onlar yapsin bu isi siz karismayin :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Tragna için doğru kaynak piyasada yoktur, Bülent Kısa'nın asıl aktardıkları, müritleri arasında bulunur ve kolay kolay paylaşılmaz.Zaten tragna için yine o ekolden birine ihtiyacınız vardır. Negatif eğilimlidir zira büyücülük enerjisi ile ilerleme hedeflenmiştir. Zira tragna ekolünü oluştururken kanala yansıyan varlık Saki (yine tragna ekolünün açıklamasına göre) büyü sanatı için evrenden enerji çekilirken başkaları tarafından da tesadüf edilen bir varlıktır. Sadece büyü sanatı için tesadüf edilen bir varlığa negatif eğilimli denemez, bununla birlikte insan gibi bir varlık bunu negatif eğilime çevirecektir. Zira büyü sanatı yasaktır. Harut Marut meselesinin bir benzerinin Bülent Kısa gibi isimlerle nüksetmesi tesadüf de değildir. Aleister Crowley ile de bu olayın tekrarı kayıtlara geçmiştir. Belli aralıklarla adını duyduğumuz veya duymadığımız bir çok ekol oluşur bu tür varlıklar kanalıyla. Harut ve Marut'tan beridir de bu kanallar sürekli tekrarlanır. Bu kapsamda değerlendirirsek, kanala yansıyan varlık da, kanala aracılık eden de, aracıdan alınan bilgiyi işleyen insan da bir nevi karmaşık test/sınav içerisindedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...